چگونه زن را ارضا کنیم؟ روش های عملی با عکس

چگونه زن را ارضا کنیم؟ روش های عملی با عکس

سایت اب کرین تقدیم میکند

چگونه زن را ارضا کنیم؟ روش های عملی با عکس

برخلاف باور بسیاری از مردان دنیا به ارگاسم رساندن زنان ارتباط چندانی با مهارت های پورنوگرافی ندارد. نکته کلیدی در مورد به ارگاسم رساندن زنان این است که مردان باید زمان بیشتری را صرف عشق بازی و یادگیری در مورد نقطه G کنند که همین امر می تواند به ارگاسم زنان منجر شوند.

چگونه زن را ارضا کنیم؟

علاوه بر این در برخی از بانوان انتخاب یک پوزیشن خوب می تواند تاثیر بسیاری بر روی به ارگاسم رسیدن زنان داشته باشد. بسیاری از مردان بر این باور هستند پوزیشن قرارگیری مردرو (Missionary position) می تواند تاثیر مثبتی بر روی به ارگاسم رسیدن زنان داشته باشد ولی بر اساس تحقیقات سکسولوژیست ها این پوزیشن کمترین احتمال به ارگاسم رساندن زن را دارد.

 

زمان بیشتری را بر روی عشق بازی صرف کنید!

برای مردان برانگیخته شدن ممکن است با یک چشمک آغاز شده و با یک لب به شدت افزایش پیدا کند اما بسیاری از زنان برای برانگیختگی، روان شدن و آماده شدن برای ارگاسم نیاز به تحریکات فیزیکی و عاطفی زیادی دارند. به همین دلیل است که عشق بازی بسیار مهم است. نکته کلیدی در مورد عشق بازی این است که اغلب مردان آن را به عنوان یک وظیفه قلمداد می کنند ولی این در حالی است که عشق بازی برای زنان به عنوان یک مقدمه برای دخول به حساب می آید. از این رو مردان پیش از اینکه بخواهند بر روی طول مدت سکس خود تمرکز کنند بهتر است بر روی نحوه عشق بازی و مدت زمان آن تمرکز کرده و همسر خود را برای شرایط مختلف آماده کنند.

زمان بیشتری را بر روی عشق بازی صرف کنید!

او را از نظر ذهنی تحریک کنید. برای برخی از زنان، برانگیختگی ذهنی به اندازه تحریک فیزیکی مهم است. یک یادداشت سکسی یا یک تماس عشوه گرانه در طول روز می تواند او را در مورد رابطه آینده با شما به فکر بیاندازد. شمع‌ها، گل‌های تازه و موسیقی جذاب نیز می‌توانند فضایی دوست‌داشتنی و احساسی ایجاد کنند. برای بسیاری از زنان، صمیمیت و صمیمیت عاطفی می تواند منجر به تجربیات جنسی بهتر و ارگاسم بیشتر شود.

از یک لمس ملایم استفاده کنید. نوازش آرام خانم می تواند پیش از اینکه جلوتر بروید احساس جنسی ایجاد کند. او را در آغوش بگیرید، دستش را بگیرید یا ران او را لمس کنید. اگر هنگام بوسیدن یک زن، اجازه دهید دستانتان به مناطق وابسته به عشق شهوانی بدن او حرکت بکند، ارگاسم زنان بیشتر اتفاق می افتد. (یک نکته دیگر: بله، سینه ها یک منطقه حساس جنسی هستند، اما آنها تنها بخش های جنسی نیستند! سعی کنید پشت یا ران های او را نوازش کنید، یا انگشتان خود را در داخل موهایش بکشید.)

بوسیدن را به مرحله بعدی ببرید. بوسیدن برای عشق بازی ضروری است. کشف مکان‌های جدید برای بوسیدن که حس جنسی او را تحریک می‌کند هم برای زنان می تواند تحریک کننده باشد. برای شروع، پشت گردن یا شانه های او را امتحان کنید.

صحبت را فراموش نکنید. زنان تمایل بیشتری به عشق بازی کلامی دارند و شنیدن این که او چقدر احساس خوبی در شما ایجاد می کند می تواند به او کمک کند که حس خود را بدست آورده و راحت تر به ارگاسم برسد.

 

نقاطه حساس همسرتان را پیدا کنید

آیا سریال فرندز را به یاد دارید که در آن مونیکا هفت نقطه حساس بدن زنان در سکس را معرفی کرد؟ تحقیقات نشان داده است برای به ارگاسم رساندن زنان تنها دو نقطه حیاتی وجود دارد.

کلیتوریس این اندام کوچک حاوی غلظت بالایی از پایانه های عصبی است و در نزدیکی بالای فرج یافت می شود. کلیتوریس توسط کمی پوست به نام “کلیتورال هود” پوشانده شده است که از تحریک دائمی آن جلوگیری می کند، بنابراین ممکن است مجبور شوید با لمس یا لیسیدن کلیتوریس آن را بیرون بکشید. هنگامی که همسر شما برانگیخته شد، کلاهک کلیتوریس به عقب کشیده می شود و کلیتوریس صاف می شود.

نقطه G این ناحیه ارگاسم دیگر در داخل واژن قرار دارد. این مجموعه ای از پایانه های عصبی در حدود دو اینچ از استخوان شرمگاهی در دیواره داخلی و بالایی واژن است. برای یافتن نقطه G، انگشت خود را به آرامی در داخل واژن همسر خود بلغزانید و کف دست خود را رو به بالا قرار دهید، سپس انگشت خود را به سمت بالا خم کنید. برخی از زنان دوست دارند نقطه G خود را مستقیماً تحریک کنند، در حالی که برخی دیگر ترجیح می دهند فشار کمتری بر این ناحیه حساس وارد شود. تکنیک های مختلف را بررسی کنید و از شریک زندگی خود بپرسید که کدامیک را بیشتر دوست دارد.

نقاطه حساس همسرتان را پیدا کنید

پوزیشن های جنسی مناسب زن را امتحان کنید

با توجه به مواردی که به تازگی آموخته اید، تقریباً می توانید حدس بزنید که بهترین پوزیشن های جنسی برای ارگاسم زنان شامل مواردی است که حداکثر تحریک را برای کلیتوریس یا نقطه G (یا هر دو!) ایجاد می کند. این موقعیت ها عبارتند از:

پوزیشن های جنسی مناسب زن را امتحان کنید

  • زن در بالا: این وضعیت بهترین تحریک نقطه G را با توجه به زاویه آلت تناسلی دارد. او همچنین می تواند بدن خود را به گونه ای حرکت دهد که کلیتوریس او را تحریک کند.

 

  • پوزیشن Rear entry: این موقعیت برای تحریک کلیتورال چندان عالی نیست، اما نفوذ و تحریک عالی نقطه G را فراهم می کند. هر کدام از شما می توانید در حین رابطه جنسی به زیر برسید تا کلیتوریس را بمالید.

 

  • پوزیشن نشستن: نشستن همسرتان روی پاهایتان باعث نفوذ عمیق و تحریک خوب کلیتورال می شود. همچنین صمیمیت زیادی را فراهم می کند.

 

امتیاز شما به این مطلب

منبع: ebkorean.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.