نسیم زدبازی و پویان مختاری 

نسیم زدبازی و پویان مختاری 

سایت اب کرین تقدیم میکند

نسیم پاریزه یکی از خوانندگان زن ایرانی در موسیقی رپ فارسی و از اعضای سابق گروه زدبازی می باشد. علاقه مندان و طرفداران به موسیقی رپ فارسی حتماً از فعالیت جنجالی او با پویان مختاری و همچنین ریحانه پارسا مطلع هستند. نسیم در گروه زدبازی به عنوان خواننده مشغول به کار بوده اما پس از مدتی از این گروه جدا شد. با ما همراه باشید تا در این مقاله از فعالیت جدید نسیم و پویان‌مختاری پرده برداشته و در مورد این دو چهره شناخته شده در شبکه مجازی اینستاگرام با شما بیشتر صحبت کنیم.

نسیم زدبازی و پویان مختاری 

نسیم پاریزه کیست؟

نسیم پاریزه در سال ۱۹۸۵ میلادی در کالیفرنیای ایالات متحده امریکا به دنیا آمد و همه او را به عنوان یک خواننده رپ فارسی می شناسند.  او در رشته طراحی در یکی از دانشگاههای کشور فرانسه مشغول به تحصیل شد اما در مقطع کارشناسی تحصیلات خود را متوقف کرد و این توقف به ازدواج او ختم شد. قبل از اینکه به گروه زدبازی ملحق شود در یک برنامه استعدادیابی موسیقی در کشور فرانسه شرکت کرد و به دلیل صدای زیبا و منحصر به فردی که داشت مورد استقبال افراد بسیاری قرار گرفت و بعد از اینکه وارد گروه زد بازی شد طرفداران بیشتری پیدا کرد.

نسیم پاریزه کیست؟ 

 نسیم پاریزه و پویان مختاری

این روزها یکی از حاشیه‌های متعدد در فضای مجازی حضور نسیم پاریزه در آهنگ دیس ترک برای امیر تتلو و همچنین همکاری او با دونفر از پرحاشیه‌ترین شخصیت این روزهای اینستاگرام یعنی پویان مختاری و ریحانه پارسا می باشد که انتقادهای زیادی بر او وارد آمد. حضور نسیم زدبازی و همچنین همکاری او با پویان مختاری موجب شد تا حاشیه‌های بسیاری برای این هنرمند زن ایرانی در فضای مجازی و همچنین شبکه‌های اجتماعی ایجاد شود. نام آهنگ مشترکی که پویان‌مختاری و نسیم پاریزه با همکاری هم منتشر کردند ،  “در دیگر” می باشد.  در این بخش تکه هایی از این ترانه را برای شما آماده کرده ایم که به این صورت می باشد:

خداوند گر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری

در جیگری در بسته شه در دیگری شادیم و بی غمیم

خودت میدونی که سلیقه منی

بیخیال دنیا باید جمع کنم برم

پول نقد کنم بدن

احترام بذار به من اینو بفهمم

داف پره اما تک پرم

من عربی بزرگم اکبرم

آره شهرو به هم میریزم

سر میز شام خیره شدی به ظرف‌ها

هرکاری کنم میریزه تو برگا بگو خان منم

 نسیم پاریزه و پویان مختاری 

ریحانه پارسا کیست ؟

ریحانه پارسا متولد اول اسفند سال ۱۳۷۷ در تهران می باشد. ریحانه در رشته نمایش از هنرستان دیپلم گرفت و اولین حضورش به عنوان بازیگر در مجموعه پدر آغاز شد و همچنین برای این نقش نامزد دریافت جایزه حافظ در رشته بهترین بازیگر زن درام شد.  او در سن ۲۱ سالگی با مهدی کوشکی هم خانه شد و بعد از مدت کوتاهی آنها از هم جدا شدند و این جزء اولین حاشیه هایی بود که این بازیگر زن ایرانی به وجود آورد. پس از این داستان ها بود که ریحانه پارسا در یک پست اینستاگرام اعلام کرد برای همیشه سینما و کشور ایران را ترک کرده و به سمت ترکیه خواهد رفت.  پس از آنکه ریحانه به ترکیه رسید ، حاشیه‌های او رنگ و بوی جدیدی به خود گرفته و وارد فاز جدیدی شد.  در ابتدا ریحانه هم خانه پویان مختاری و دوست دخترش نیلی افشار شد که همین امر نیز صدای بسیاری از کاربران اینستاگرامی را درآورد. او  در مصاحبه‌ای اعلام کرد زمانی که تنها ۱۵ سال داشته که توسط یکی از تهیه‌کنندگان و نویسندگان مورد تجاوز جنسی قرار گرفته و همین امر نیز سبب شده او از نظر روحی ضربات متعددی را تحمل کند.  پس از این داستان ها ریحانه یک بار دیگر با حضور در آهنگ باران شادمهر عقیلی حاشیه سازی کرد که تحت تاثیر این همکاری برخی از دوستداران شادمهر نیز نسبت به او ناامید شوند. ریحانه پس از  حضور در ترکیه با پخش کردن عکسهای سکسی و نیمه برهنه خود نظر بسیاری از مردان و دختران را به خود جلب کرد که همین امر نیز فرصتی را برای او فراهم کرد تا در کلیپ تصویری آهنگ پویان مختاری و نسیم همکاری کند.

ریحانه پارسا کیست ؟ 

همکاری نسیم زد بازی با پویان مختاری و ریحانه پارسا

یکی از جنجالی ترین خبر هایی که در فضای مجازی منتشر شد همکاری نسیم پاریزه با پویان مختاری بود که آهنگ مشترک خود را به نام “در دیگر” منتشر کردند و از چهره پر حاشیه این روزهای  اینستاگرام یعنی ریحانه پارسا در کلیپ خود استفاده کردند.   نکته جالبی که در خصوص آهنگ در دیگری که ترانه مشترکی بین پویان مختاری و نسیم پاریزه بود وجود دارد استفاده از صدای ریحانه پارسا در ابتدای این آهنگ میباشد.  نکته دیگر این است که عکس ریحانه پارسا به همراه این دو خواننده روی کاور اصلی این آهنگ قرار گرفته هست و همین موضوع موجب جنجال و حواشی های بسیاری از سوی طرفداران این دو خواننده خصوصا طرفداران نسیم زد بازی شد. علت تمام این ناراضایتی ها این بود که طی یک سال اخیر ریحانه پارسا حاشیه های بسیاری از خود در فضای مجازی ایجاد کرده است و به همین دلیل کاربران شبکه‌های اجتماعی واکنش های مختلفی به حضور او بر روی کاور اصلی این آهنگ داشته اند.  بیشترین انتقاد به نسیم پاریزه از سوی دوست داران و طرفدارانش بوده است ، چرا که همکاری او با خوانندگانی مانند پویان‌مختاری که حاشیه‌های منفی بسیاری دارد را انتخابی نامناسب دانسته و از این همکاری احساس ناراحتی و نارضایتی دارند.  این نارضایتی از جانب  طرفداران او  موجب شد تا آهنگ در دیگری خیلی مورد استقبال طرفداران و علاقمندان به این هنرمند زن ایرانی قرار نگیرد و در میان علاقه مندان به صدای و ترانه های او و همچنین کاربران اینستاگرام بازتاب های فراوانی داشته باشد. در ادامه باید بگوییم که نظرات علاقه‌مندان به این خواننده زن ایرانی نسبت به این آهنگ منفی بوده و از این همکاری خوشحال نبوده اند.

همکاری نسیم زد بازی با پویان مختاری و ریحانه پارسا

نکته جنجالی دیگری که باید به آن اشاره کنیم این است که در پی ساخت این آهنگ ، عکس و ویدئوهای بسیاری از نسیم پاریزه در کنار ریحانه پارسا و پویان مختاری در فضای مجازی منتشر شد و این عکس و فیلم ها در میان کاربران شبکه های مجازی دست به دست شد و شایعه های بسیاری به دنبال داشت. یکی از این ویدئو هایی که دست به دست کاربران می چرخید  پویان مختاری و ریحانه پارسا را نشان می دهد که باهم در حال خواندن آهنگ در دیگر هستند و نسیم پاریزه نیز در کنار این دو می باشد.

پویان مختاری و ریحانه پارسا

لایو نسیم زد بازی

بعد از جنجال های بسیاری که در پی انتشار عکس و فیلم های فراوان از نسیم در کنار پویان مختاری و ریحانه پارسا به جود آمد ، او در اعتراض به تمام شایعات بوجود آمده و حاشیه های پخش شده در فضای مجازی ، در یک لایو مشترک در اینستاگرام با پویان مختاری اظهار نمود : واقعا از اینکه مردم ما نمی توانند این موضوع را درک کنند که دو خواننده برای تولید آهنگ جدید خودشان مجبور هستند که وقت زیادی را باهم سپری کنند ، ناراحت هستم . و این وقت سپری کردن ها لزوما به این معنی نیست که ارتباط خاصی بین آنها صورت گرفته است. نسیم در آهنگ در دیگری با پویان مختاری همکاری کرده و قسمت هایی از این آهنگ را به زبان فرانسوی خوانده است. با این وجود خیلی مورد توجه و استقبال طرفدارانش قرار نگرفت.

 

امتیاز شما به این مطلب

منبع: ebkorean.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.