عکس پوزیشن های دوران نامزدی و رابطه جنسی در ایران دوران

عکس پوزیشن های دوران نامزدی و رابطه جنسی در ایران دوران

سایت اب کرین تقدیم میکند

عکس پوزیشن های دوران نامزدی

ممکن است اولین باری که رابطه جنسی دارید ، طاقت فرسا باشد. بدون شک این کار مخصوصا در دوران نامزدی که فرد مملو از ترس و استرس است از لحاظ عاطفی و جسمی مشکل بزرگی به حساب می آید، بنابراین ممکن است ایده خوبی باشد که (حداقل برای شروع) از تجربه پوزیشن های بیش از حد پیچیده یا فانتزی های دوران مجردی به شدت اجتناب کنید.

عکس پوزیشن های دوران نامزدی

اولین و اصلی ترین نکته ای که باید به آن دقت کنید آرامش روحی همسرتان است. عصبی بودن تنها باعث استرس می شود و تمرکز بر احساسات مثبت فیزیکی را بسیار  دشوار می کند. هیچ کس دوست ندارد پیش از اینکه اولین تجربه جنسی را با نامزد خود داشته باشد تجربه استرس و اضراب را داشته باشد و همین مسئله تمامی زندگی جنسی او را تحت تاثیر قرار دهد.

در اصل اولین رابطه جنسی دو زوج در دوران نامزدی می تواند تاثیر مستقیمی بر روی ادامه زندگی زناشویی بگذارد از این رو انتخاب یک پوزیشن خوب می تواند نه تنها اضطراب خانم ها را کاهش دهد بلکه لذت جنسی شما را نیز در حد زیادی افزایش دهد. از سوی دیگر سکس در دوران نامزدی به دلیل باکره بودن همسر می تواند با محدودیت هایی همراه باشد که انتخاب پوزیش مناسب می تواند نتیجه نهایی آن را مشخص کند.

کارول کوئین، سکس شناس مشهور انگلیسی می‌گوید: «برانگیختگی باعث می‌شود که اندام تناسلی دچار تغییرات فیزیکی شود که باعث می‌شود جایگذاری الت تناسلی در مقعد احساس بهتری داشته باشد. در ادامه او عنوان می کند: “برخی از زنان هرگز بر تجربه از دست دادن دردناک باکرگی غلبه نمی‌کنند. که این مسئله نشات گرفته از عدم بر انگیختگی در اولین تجربه جنسی می باشد.” اگر قصد دارید نامزد شما در طی دوران نامزدی تجربه دردناکی نداشته باشد از این رو پوزیشن مناسب را برای خود انتخاب کنید. از این رو در این پست بهترین پوزیشن های رابطه جنسی در دوران نامزدی را برای شما معرفی می کنیم:

 

پوزیشن زن خوابیده به شکم

این پوزیشن ممکن است مانند یک پوزیشن یوگا به نظر برسد (و به نوعی اینطور است)، ولی در اصل این پوزیشن یکی از ابتدایی ترین روش های سکس در دوران نامزدی به حساب می آید، دلیل محبوبیت این پوزیشن امکان ارضاء شدن خانم باکره با قرار گرفتن آلت جنسی بین پاها می باشد. تیومی مورگان، مربی جنسی، می‌گوید: « زن خوابیده به شکم یک پوزیشن سگی اصلاح‌شده است که هنوز هم حس داشتن رابطه جنسی از پشت را بدون دخول عمیق دهانه رحم که ممکن است برای یک مبتدی احساس ناراحتی کند، ایجاد می‌کند.

پوزیشن زن خوابیده به شکم

در این حالت، شریک زن روی شکم خود دراز می کشد و دو بالش در زیر لگن او قرار داده شده است، و شریک او پاهای خود را دراز می کند تا آلت خود را در نزدیک ترین نقطه به واژن قرار دهد، در اصل شوهر تلاش می کند بدون دخول آلت خود و تنها با کشیدن آلت بر روی واژن او را اورگاسم برساند. شریک زن می تواند به راحتی دراز کشیده در حالی که شریک مرد به مقعد و واژن او دسترسی دارد، فعالیت جنسی  را آهسته انجام می دهد و می تواند خیس شدن واژن را به همسر خود هدیه دهد.

 

پوزیشن قاشقی

این پوزیشن از آن جهت که به صمیمیت و ارتباط عمیق تر کمک می کند در میان زوج های جدید بسیار محبوب است. سکس در حالت قاشقی باعث می شود هر دو طرف احساس نزدیکی به یکدیگر کنند و به همین دلیل برای رابطه جنسی در دوران نامزدی انتخاب درستی است، باید به یاد داشته باشید در دوران نامزدی سکس همیشه با کمی استرس و ترس همراه است از این رو شما به دلایلی نیاز دارید که شما را به نامزد خود از نظر روحی نزدیک تر کند که این پوزیشن به شما کمک شایانی می کند.

پوزیشن قاشقی

پوزیشن زن در موقعیت برتر

این پوزیش به دو دلیل برای سکس در دوران نامزدی مناسب می باشد ، ابتدا اینکه همسر شما در شرایطی قرار می گیرد که می تواند موقعیت آلت شما را کنترل کند و از دخول و پاره شدن پرده بکارت جلوگیری کند و از طرفی نیز به او این حس را القا می کند که در سکس کنترل را در دست گرفته است که همین اگر لذت جنسی او را تا حد زیادی افزایش می دهد.

پوزیشن زن در موقعیت برتر

پوزیشن زن در موقعیت برتر

 

دنیا جهانبخت با مایو در استخر ، عکسهای لختی

بیوگرافی سحر مقدس ، روابط و عمل های زیبایی و حواشی

بیوگرافی ربکا قادری بازیگر و مدل ، ماجرای نامزدی

امتیاز شما به این مطلب

منبع: ebkorean.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.