عکس های مدلینگ ریحانه پارسا 

عکس های مدلینگ ریحانه پارسا 

سایت اب کرین تقدیم میکند

عکس های مدلینگ ریحانه پارسا

ریحانه پارسا یکی از دختران جوان ایرانی می باشد که چند سالی است که وارد عرصه بازیگری شده و با بازی در نقش لیلا در سریال پدر برای اولین بار جلوی دوربین رفت. ریحانه با بازی موفقش در این سریال خیلی سریع توانست نظر مخاطبان بسیاری را به خود جلب نماید و بلافاصله پس از پخش این سریال عکس های را در فضای مجازی منتشر کرد که با انتقادهای بسیاری روبرو شد.

 

او با انتشار عکس های مدلینگ خود در ایران حواشی بسیاری را ایجاد کرد که این واکنش ها منجر به مهاجرت او به کشور ترکیه شد. ریحانه پس از مهاجرتش از ایران در صفحه اینستاگرام خود نوشت: به تازگی فعالیت خود را در حوزه مدلینگ در کشور ترکیه را شروع کرده ام و قصد دارم به صورت حرفه ای این هنر را دنبال کنم. او در پیج خود و در لایوهایش اظهار نموده است که به شاخه مدلینگ علاقه دارد و این هنر به اندازه بازیگری برایش جذاب و دوستداشتنی است. عده ای بر این باور هستند که مدل شدن ریحانه پارسا از روی اجبار است ، چراکه او توانایی انجام کار دیگری را در کشور ترکیه ندارد و آینده بازیگری خود را که می توانست بسیار موفق باشد ، از بین برد. عکس های مختلفی از او منتشر شد که چند وقت اخیر عکس های نیمه برهنه او بسیار جنجال برانگیز شد اما با توجه به تمام حاشیه های چند ساله این کار نیز از او دور از انتظار نبوده است. ریحانه در مورد منبع درآمدش و فعالیتش به عنوان یک مدل خیلی صحبت نکرده اما باتوجه به فعالیت افراد دیگر در ترکیه به عنوان مدل می توان گفت که درآمد یک مدل در این کشور از ۴ هزار لیر به بالا می باشد.

 

در حال حاضر با توجه به عکس و فیلم هایی که ریحانه در پیج خود منتشر می کند ، او در حال فعالیت در شاخه مدلینگ است و هر روز عکس های جدیدی را مبنی بر صحت این اخبار در پست و استوری صفحه اینستاگرامش شاهد هستیم.

 

 

عکس ریحانه پارسا برهنه و لخت در ترکیه +فیلم

بیوگرافی ریحانه پارسا، کشف حجاب ،قد و وزن ،لخت شدن

دیوا پارسا کیست ؟ 

 

امتیاز شما به این مطلب

منبع: ebkorean.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.