رایگان بازی کن پول واقعی ببر

رایگان بازی کن پول واقعی ببر

سایت اب کرین تقدیم میکند

رایگان بازی کن پول واقعی ببر

با پیشرفت تکنولوژی بازی های زیادی که در کازینو خانه ها و یا در بین مردم عادی رسم بود وارد سایت های بازی شد. همچنین در کنار این بازی ها یک سری بازی های جدید کامپیوتری نیز به سرگرمی های انسان ها افزوده گشت. امروزه برخی از این بازی ها به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد و همچنین برای جذب بازیکنان بیشتر به کاربران این بازی ها پول واقعی داده می شود. مانند بازی GAMEE که یک بازی کاملا رایگان برای گوشی های اندرویدی طراحی شده است که کاربران می توانند این بازی را در گوشی خود نصب کرده و از طریق این بازی به کسب درآمد بپردازند. شما می توانید با نصب این بازی در گوشی های خود به صورت هفتگی از صدها دلار جوایز نقدی بهره مند شوید. بازی های دیگری مانند؛ بازی های پازل، ارکیده و دیگر بازی های سرگرم کننده ای که شما می توانید آن ها را در سایت ها بدون این که بر روی گوشی های خود نصب کنید بازی نمایید به این ترتیب از این بازی ها کسب درآمد نمایید.

رایگان بازی کن پول واقعی ببر

روش برنده شدن در بازی رایگان GAMEE

شما می توانید بازی GAMEE را با دوستان خود بازی کنید و به این شیوه شانس خود را برای کسب درآمدهای بیشتر امتحان نمایید. شما می توانید به راحتی گردونه شانس خود را چرخانده و به این ترتیب بلیط های رایگان جمع آوری کنید و به این شیوه با صعود در جدول بلیط ها، تقریبا به صورت روزانه درآمدهای خوبی را کسب نمایید. همچنین شما می توانید در  بخش شانس بازی GAMEE شرکت کرده و در هر چهار ساعت از 100 دلار به صورت رایگان بهره مند شوید. بازی GAMEE در واقع با این کار سعی می کند تبلیغات خود را توسعه دهد و آن را در سراسر جهان به اشتراک بگذارد و سپس مبلغی را که از تبلیغات خود به دست می آورد به عنوان پاداش و جوایز به بازیکنان خود تقدیم نماید.

 

 روش تهیه کردن بلیط بازی GAMEE

برای به دست آوردن بلیط شما باید بازی های رایگان و همچنین ماموریت های بازی را به خوبی انجام داده و سپس چرخ Fortune را بچرخانید و به این ترتیب تعدادی زیادی بلیط رایگان بازی GAMEE به دست بیاورید. شما باید پیامی به دوستان خود فرستاده و از آن ها بخواهید که در این بازی شرکت کنند و در این صورت به شما بلیط های واقعی و دلارهای رایگان اعطا می شود. همچنین وارد قسمت بالای جدول شده و به این شیوه بلیط های زیادی را جمع آوری کنید تا بتوانید دلار واقعی و رایگان دریافت نمایید و شانس خود را در برنده شدن چندین برابر کنید.

 

برنده شدن در بازی GAMEE به صورت هفتگی چگونه می باشد؟

ابتدا بلیط رایگان جمع آوری کنید و چنانچه بلیط های شما به حد نصاب برسد به صورت خودکار در قرعه کسی های 50 دلاری شرکت داده می شوید. سپس شما می توانید در هر هفته به جوایز واقعی و بزرگی دست پیدا کنید. همچنین سعی نمایید در جدول رده بندی بلیط روزانه بازی GAMEE شرکت کنید تا در هر 24 ساعت از برندگان خوش شانس این بازی باشید. راهی دیگر برای برنده شدن در بازی GAMEE به صورت هفتگی پیوستن به Lucky Games می باشد که این شیوه نیز به شما در هر 4 ساعت جایزه نقدی اعطا می کند.

GAMEE

 بازی Dragon-farm و دریافت پول رایگاه و واقعی

یکی دیگر از سایت هایی که با ثبت نام در آن می توانید به راحتی و رایگان پول در بیاورید سایت dragon-farm می باشد. زمانی که در این سایت ثبت نام می کنید، سایت به شما 100 روبل (واحد پول روسیه) اعطا می نماید. حال شما می توانید با 100 روبل خود از داروخانه بازی ، سکه بخرید و در واقع در این سایت شما باید هیرو یا همان قهرمان را خریداری کنید. حال هیروهای که خریداری کرده اید در هر ساعت و هر هیرو به شما سکه می دهد که 50 درصد از این سکه ها وارد قسمت برداشت و 50 درصدش وارد قسمت خرید می گردد. هر 100 سیلوری که در بخش برداشت قرار دارد برابر با 1 روبل روسی محاسبه می شود. همچنین شما می توانید سیلورهای مخصوص برداشت را به سیلورهای مخصوص خرید تبدیل کرده و با وسیله آن هیرو خریداری کنید. زمانی که سیلور برداشت را به سیلور خرید تبدیل می نمایید سایت به شما 130 صدرصد سود می دهد. شما باید با  یک سری اژدهای قوی بجنگید تا سیلور دریافت کنید. قدرت اژدها در این بازی از 1 تا 200 می باشد و برای این که از قدرت خود مطلع شوید ، باید وارد بخش صفحه Battles شده و قدرتون را بسنجید.

 بازی Dragon-farm و دریافت پول رایگاه و واقعی

ثبت نام در سایت  apteka-money و دریافت پول رایگان

یکی دیگر از روش های به دست آوردن پول واقعی بدون هیچ هزینه ای ثبت نام در برخی از سایت ها می باشد. یکی از این سایت ها به نام apteka-money می باشد که به شما در زمان ثبت نام 100 روبل جایزه می دهد و شما می توانید با این امتیاز و مبلغی را که سایت به شما تقدیم کرده است به داروخانه رفته و این داروخانه ها به شما سکه می فروشند. شما با جمع آوری هر 100 سکه که می شود 1 سیلور و از این 1 سیلور 50 درصد آن به حساب خرید و 50 درصد آن به حساب برداشت می رود. همچنین شما می توانید سلیورهای خود را که در بخش برداشت قرار داده اید با 120 درصد به سیلور خرید تبدیل کرده و به این ترتیب خریدهای بیشتری را انجام دهید. چنانچه می خواهید بدانید که در طور یک ماه و یا یک روز و یک ساعت چه مقدار سکه جمع آوری کرده اید می توانید وارد قسمت My profile خود شده و به نتایج کاری خود دست پیدا کنید. بخشی نیز مربوط به زیرمجموعه گیری می باشد که شما می توانید با زیر مجموعه گیری به 200 سیلور برای خرید سکه دست پیدا نمایید. همچنین زیر مجموعه های شما هر چه قدر اکانت خود را بیشتر شارژ کنند 20 از میزان شارژ آن ها به حساب شما واریز می شود.

 

بازی Elven gold و دریافت پول واقعی رایگان

این نوع بازی نیز به گونه های طراحی شده است که شما می توانید با بازی کردن در آن به کسب درآمد بپردازید. شما در بازی elven gold باید یک شهر الفی بسازید و سپس درون این شهر با 5 هزار طلایی که سایت به شما هدیه داده است ساختمان بخرید. درون این ساختمان به ازای هر ساعت مقداری سکه جمع آوری می شود که شما با فروش این سکه ها می توانید دو نوع طلا بخرید که یکی طلای خرید و دیگری طلای برداشت می باشد. حال شما می توانید طلای برداشت خود را به 10 درصد سود به طلای مخصوص خرید تبدیل کرده و سپس به وسیله آن ساختمان بخرید. برای برداشت سودی که در حساب کاربری شما قرار دارد، شما باید 100 روبل روسیه سرمایه داشته باشید تا به شما اجازه برداشت داده شود. هر چند شما می توانید به حساب بازی تان 100 روبل واریز کنید و سپس با این مبلغ تمامی سرمایه خود را برداشت نمایید. زیر مجموعه گیری هم در این بازی شکل متفاوتی دارد و در این شکل سرمایه گذاری زیر مجموعه لول اول 10 درصد سود به شما می دهد. سرمایه گذاری زیر مجموعه لول دوم هم 5 درصد سود به شما خواهد داد. سرمایه گذاری زیر مجموعه لول سوم هم به شما 3 درصد سود می دهد.

بازی Elven gold و دریافت پول واقعی رایگان

 بازی rollercoin و دریافت پول واقعی و رایگان

خوشبختانه بازی rollercoin در ایران تحریم نیست و شما می توانید خیلی راحت این بازی را در سیستم عامل و یا گوشی های خود نصب کرده و اقدام به کسب درآمد به صورت رایگان نمایید. همچنین شما می توانید برداشتی ها خود را به صورت اتریوم، دوج و بیت کوین انجام دهید. برای موفقیت و کسب درآمد از بازی rollercoin شما باید به صورت روزانه به این بازی بپردازید و این طور نباشد که یک روز بازی نمایید و روز دیگر دست از بازی بکشید؛ زیرا در این صورت به نتیجه قابل قبولی دست پیدا نخواهید کرد. چنانچه شما بتوانید در هر روز 100 تا بازی کنید به پول زیادی دست پیدا خواهید نمود. اگر هم بخواهید زیر مجموعه گیری کنید 25 درصد از سود زیر مجموعه ها به شما اعطا می شود. این بازی بیشتر با خرید مانیر انجام خواهد شد.

 

بازی csgo و دریافت رایگان پول واقعی

بازی csgo یکی دیگر از بازی های بسیار جذاب و هیجان انگیزی است که کاربران زیادی در جهان به این بازی می پردازند. این بازی بر روی سیستم کامپیتوتری نصب می شود و در واقع از نسخه سیستم عامل پشتیبانی می کند. متاسفانه بازی csgo از جمله بازی های است که در ایران ممنوع است و با خاطیان آن برخورد جدی می شود. سایت بازی csgo در عوض بازی که انجام می دهید به شما ارزهای دیجیتال و دیگر موارد ارزی اعطا می کند. بازی csgo در حالی که رایگان برای بازیکنان این بازی ارائه می شود در جمع بازی های خفن و بسیار زیبا و با حال قرار دارد. بازی csgo بیشتر از اسلحه و مواردی از این قبیل حرف می زند و در این بازی اسلحه دارای اسکین هستند و شما می توانید خیلی راحت اسکین ها را  فروخته و یا خرید و ترید بزنید.

 

آیا بازی های رایگان سود آور هستند؟

بازی های که به صورت رایگان برای کاربران و طرفداران این بازی های ارائه می شوند از آن جهت که رایگان عرضه می شوند سودمند هستند؛ اما نمی توانید تمام عمر خود را به پای این بازی ها صرف کنید؛ زیرا این بازی ها پس از مدتی از شما می خواهد که برای خریدهای بیشتر و کسب درآمد بالاتر شما باید مقداری پول هزینه نمایید. بنابراین شما نباید این بازی ها را به عنوان شغل خود انتخاب کنید و یا بخواهید از کار روز مره خود جدا شده و تمام وقت به این بازی بپردازید. سودی که این بازی ها به شما می دهند، بیشتر در درون بازی خرج می شود و زمانی می رسد که چیزی برای شما باقی نمانده است و کلی از عمر شما نیز به پای این بازی ها صرف شده است. هر چند شما می توانید با زیرکی تمام و هوشیاری در زمان مشخص برداشت زده و همیشه با همان مبلغی که سایت به شما پرداخت کرده بازی نمایید. بطور کلی پولی که این بازی ها به صورت ارزهای دیجیتالی به شما اعطا می کنند، واقعی و رایگان می باشند.

امتیاز شما به این مطلب

منبع: ebkorean.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.