رابطه مقعدی در دوران پریودی ، رابطه از پشت قاعدگی

رابطه مقعدی در دوران پریودی ، رابطه از پشت قاعدگی

سایت اب کرین تقدیم میکند

رابطه مقعدی در دوران پریودی ، رابطه از پشت قاعدگی

طبق تحقیقات انجام گرفته در ایالات متحده، نزدیک به 10 درصد از زنان فعال جنسی به صورت مکرر در رابطه جنسی مقعدی شرکت می کنند. علیرغم اینکه یک فعالیت رایج است، هنوز یک موضوع نسبتاً ناخوشایند و غیر اخلاقی به حساب می آید. در مرحله بعد، بیایید جنبه های منفی آن و راه های ایمن ماندن را تجزیه و تحلیل کنیم. این نوع رابطه در دوران پریودی بسیاری بیشتر از روزهای دیگر می شود. تا اواخر دهه 50 میلادی این نوع رابطه در دنیا به عنوان یک تابو قلمداد می شد و حتی در آموزه های دینی نیز آن را به عنوان کراهت قلمداد می کردند. ولی با تمرکز بیشتر سکسولوژیست ها بر روی این نوع رابطه ، تصورت اشتباه سنتی نیز از بین رفت و امروزه در برخی از نقاط دنیا رابطه مقعدی در دوران پریودی به عنوان یکی از مهمترین ارکان یک ازدواج به حساب می آید.

رابطه مقعدی در دوران پریودی

آیا داشتن رابطه مقعدی بی خطر است؟

اگر به رابطه مقعدی به عنوان دخول مقعدی با آلت تناسلی فکر می کنید، از این که دریابید که جایگزین های زیادی وجود دارد، شگفت زده خواهید شد. سکس مقعدی در واقع می تواند با زبان یا انگشتان شما و یا حتی با استفاده از دیلدو، ویبراتور، اسباب بازی و شاخه های باسن انجام شود.

با این حال، متأسفانه، سکس مقعدی به دلایل متعددی یکی از پرخطرترین رفتارهای جنسی به حساب می آید. سکس مقعدی ایمن نیاز به برنامه ریزی گسترده، آمادگی و ارتباط باز با شریک زندگی شما دارد. همچنین نگرانی های سلامتی متعددی در رابطه با رابطه جنسی مقعدی وجود دارد.

آیا داشتن رابطه مقعدی بی خطر است؟

باکتری مقعد:

سویه های باکتری مانند E. coli در کانال مقعد زندگی می کنند و به راحتی پخش می شوند. حتی اگر شما و شریک زندگیتان هر دو عاری از بیماری های مقاربتی و جنسی باشید، عفونت های باکتریایی همچنان می تواند شریکی را که این عمل را انجام می دهد، تحت تاثیر قرار دهد. همیشه بهداشت را رعایت کنید و به یاد داشته باشید که قبل از تغییر رابطه جنسی واژینال از کاندوم تازه استفاده کنید.

 

بافت ظریف مقعد:

اگرچه پوست اطراف مقعد سفت‌تر است و مانعی در برابر عفونت ایجاد می‌کند، اما بافت‌های نرم داخل مقعد نازک و ظریف هستند. نفوذ می تواند منجر به آسیب هایی مانند شقاق مقعد یا پارگی و حتی خونریزی شود که شما را در برابر ویروس ها و باکتری ها آسیب پذیرتر می کند.

بافت ظریف مقعد:

عدم استفاده از لوبریکانت:

بر خلاف کانال واژن، مقعد شما یک روان کننده طبیعی برای رابطه جنسی تولید نمی کند. بنابراین، انجام رابطه جنسی مقعدی ایمن شامل استفاده از نوعی روغن‌کاری بدون نسخه است. عدم انجام این کار ممکن است باعث درد، آسیب یا خونریزی پس از دخول شود.

 

تشدید هموروئید:

رابطه جنسی مقعدی معمولاً با تشکیل هموروئید جدید مرتبط نیست. با این حال، کشش و ضربه ممکن است باعث شعله ور شدن هموروئید داخلی یا خارجی و در نتیجه بدتر شدن علائم مانند خارش، تورم و ناراحتی شود.

 

آسیب به روده:

اگرچه نادر است، اما دخول مقعدی می تواند به طور بالقوه روده بزرگ شما را سوراخ کند و نیاز به جراحی داشته باشد. در صورت مشاهده خونریزی شدید مقعدی و درد شکم پس از انجام رابطه جنسی مقعدی، فوراً با پزشک خود مشورت کنید.

 

چگونه در دوران پریودی رابطه مقعدی ایمن داشته باشیم

با برنامه ریزی و آمادگی مناسب، رابطه جنسی مقعدی می تواند تجربه ای امن و لذت بخش برای شما و شریک زندگیتان باشد.

 

چگونه در دوران پریودی رابطه مقعدی ایمن داشته باشیم

با پیروی از دستورالعمل های مربوط به نحوه برقراری رابطه جنسی مقعدی ایمن در زیر، از سلامت خود محافظت کنید.

 

با شریک زندگی خود راحت باشید

اگر دوست دارید رابطه جنسی مقعدی را تجربه کنید، یک گفتگوی صادقانه با شریک زندگی خود داشته باشید و در مورد هر گونه نگرانی صحبت کنید. حتی بعد از اینکه تصمیم گرفتید اتفاق های اتاق خواب را جدی تر کنید، خوب نیست که فکر دیگری داشته باشید. رابطه جنسی هرگز نباید باعث شود که شما احساس خجالت یا ناراحتی کنید.

 

از تنقیه استفاده کنید

بله، رابطه جنسی مقعدی ممکن است کثیف باشد، و چند گزینه مختلف برای حفظ بهداشت خوب وجود دارد. استفاده از تنقیه را برای شستشوی روده خود در نظر بگیرید اگر فکر می کنید که هر دوی شما را راحت کرده و لذت را افزایش می دهد.

 

از کاندوم استفاده کنید

آیا کاندوم به محافظت از شما در برابر اکثر بیماری های مقاربتی و مقعدی در طول رابطه مقعدی کمک می کند؟ کاملا. اگرچه کاندوم ها جای آزمایش های منظم را نمی گیرند، اما می توانند به همان اندازه که در حین مقاربت واژینال در محافظت از سلامت شما موثر هستند، در سکس مقعدی نیز موثر باشند. به یاد داشته باشید که قبل از دخول واژینال، کاندوم خود را تعویض کنید تا از انتقال باکتری از مقعد به واژن جلوگیری کنید.

از کاندوم استفاده کنید

دست های خود را بشویید و ناخن های خود را کوتاه کنید

راه دیگر برای اطمینان از داشتن رابطه جنسی مقعدی ایمن، تمیز نگه داشتن دست ها و کوتاه نگه داشتن ناخن هاست. این کار شانس پاره شدن بافت های ظریف مقعد و ایجاد ساییدگی یا خونریزی را کاهش می دهد. قبل از اینکه انگشتان خود را داخل مقعد، واژن یا دهان قرار دهید، به طور کامل از جمله زیر ناخن ها را با آب گرم و صابون بشویید.

 

اسباب بازی های جنسی خود را تمیز کنید

قبل و بعد از رابطه جنسی مقعدی چند لحظه وقت بگذارید و تمام اسباب بازی ها را تمیز و ضدعفونی کنید. E. coli، هپاتیت B و سایر ویروس ها و باکتری های خطرناک به راحتی توسط این اشیا پخش می شوند.

 

شستشوی مقعدی برای رابطه +عکس دوش مقعدی

آیا رابطه از پشت (مقعدی) ضرر دارد؟ چقدر درد دارد؟

آموزش رابطه دهانی ، کامل و تصویری

چگونه در دوران قاعدگی (پریودی) رابطه داشته باشیم؟

خودارضايي در هنگام قاعدگي (پریودی) ،چگونه انجام دهیم؟

امتیاز شما به این مطلب

منبع: ebkorean.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.