دلیل علاقه مردان به رابطه دهانی

دلیل علاقه مردان به رابطه دهانی

سایت اب کرین تقدیم میکند

دلیل علاقه مردان به رابطه دهانی

در بیشتر زندگی جنسی زنان همیشه متحیرهستند که چرا مردان تا این حد از رابطه دهانی (ساک زدن در زبان فارسی عامیانه) خوششان می آید. برای بسیاری از بانوان این کار می تواند دلچسب و برای برخی می تواند چندش آور به نظر بیاید. این مسئله برای مردان به حدی مهم تلقی می شود که حتی برخی از آن ها یکی از دلایل طلاق خود را عدم دریافت رابطه دهانی عنوان کرده اند. ولی چرا برای مردان این مسئله تا این اندازه مهم می باشد؟

برای بانوانی که در دهه 40 شمسی به دنیا آمده اند انجام سکس دهانی امری بسیار نامتعارف به حساب می آمده است و تصور عموم زنان بر این مسئله بوده که تنا فاحشه ها از این سبک رابطه ها تجربه می کنند. ولی این مسئله برای بانوانی که در اواخر دهه 50 به بعد به دنیا آمده اند تا حدودی حل شده و برای بانوان دهه 60 لازمه زندگی نیز به حساب می آید. حالا سوالی که پیش می آید این است چرا این نوع رابطه برای مردان اهمیت دارد و حتی می تواند باعث صدمه زدن به زندگی زناشویی آن ها شود.

دلیل علاقه مردان به رابطه دهانی

رابطه جنسی دهانی برای مردان حس جالبی ایجاد می کند

چیزی در مورد احاطه شدن توسط رطوبت گرم دهان اصرار وجود دارد که واقعاً خون مردان را به جوش می آورد. بسیاری از بانوان از همسران می پرسند چطور می شود مردان گرمای لیز واژن را به خیسی دهان ترجیح می دهند. مردان همیشه عنوان می کنند در یک سکس دهانی موفق بانوان به صورت فعالانه خود را درگیر کرده و به صورت منظم دهان ، لب ها ، زبان و دستان را به کار می گیرند. در برخی از انواع سکس های دهانی بانوان بزاق دهان خود را نیز دخیل می کنند که در این شرایط رقابت با این نوع سکس برای واژن و حتی مقعد امری بسیار دشوار به حساب می آید.

رابطه جنسی دهانی برای مردان حس جالبی ایجاد می کند

بدون استرس و نگرانی است

بر خلاف رابطه جنسی معمولی که در آن مردان باید نگران باشند که آلت تناسلی آن ها به اندازه کافی سفت یا بزرگ شود و مهم تر از آن دچار زود انزالی نشوند، “سکس زبانی” چنین فشارهای تحریک کننده ای را به همراه ندارد. مردان به معنای واقعی کلمه آزاد هستند تا استراحت کنند و از خود لذت ببرند، در اصل هنگامی که مردان از سکس دهانی لذت می برند به هیچ مسئلی جز ارگاسم خود فکر نمی کنند و تلاش می کنند از لحظه ای که در آن هستند لذت ببرند.

 

لذت دیدن خود و پارتنر در سکس

مادامی که در اتاق خواب خود آینه یا دستگاه فیلمبرداری نداشته باشید، وقتی رابطه جنسی را در حال تجربه کردن هستید نمی توانید هرگز تجربه خود را به صورت بصری نمی توانید تجربه کنید. اما در رابطه جنسی دهانی، مردان این فرصت را دارند که مشاهده کنند بانوان چگونه با زبان و دهان خود می توانند جادویی را انجام دهند که پیش از این برای آنها کشف نشده بوده است. شاید جلوه ای که رابطه جنسی دهانی برای مردان دارد نسبت به زنان متفاوت باشد از این رو تجربه هر دو نیز با هم متفاوت می باشد.

لذت دیدن خود و پارتنر در سکس

سکس بدون در نظر گرفتن ارگاسم پارتنر

شاید پیش و بعد از ازدواج اصلی ترین دغدغه مردان به ارگاسم رساندن زنان در حین رابطه جنسی می باشد. شاید باور آن دشوار باشد ولی در تحقیقاتی که بین زنان خاورمیانه ای صورت گرفته است نشان داده زنان متاهل تنها 30 درصد از آن ها ارگاسم را در طی رابطه زناشویی تجربه می کنند و  70 درصد باقی ارگاسم را یا هیچ زمانی تجربه نمی کنند و یا برای تجربه آن به اسباب بازی های جنسی متوسل می شوند.

 

افزایش اعتماد به نفس

بر اساس تحقیقات صورت گرفته توسط محققی حوزه رابطه جنسی مردان پس از رابطه جنسی دهانی تا 15 درصد اعتماد به نفس بالاتری نسبت به روزهایی دارند که رابطه جنسی دهانی را تجربه نکرده اند! در ادامه این تحقیق مشخص شده است مردانی که دچار کمبود اعتماد به نفس پایینی هستند رابطه جنسی دهانی را به رابطه جنسی واژینال ترجیح داده و درزمان استخدام کارگران جنسی (فاحشه ها) اصلی ترین درخواست آن ها انجام رابطه جنسی دهانی می باشد.

افزایش اعتماد به نفس

 

آموزش رابطه دهانی ، کامل و تصویری

استفاده از آب دهان در رابطه جنسی ضرر دارد؟

امتیاز شما به این مطلب

منبع: ebkorean.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.