دخول چیست با عکس

دخول چیست با عکس ،روش دخول از جلو و عقب

سایت اب کرین تقدیم میکند

دخول چیست با عکس ،روش دخول از جلو و عقب

دخول جنسی عبارت است از وارد کردن قسمتی از بدن یا شیء دیگر در یکی از سوراخ های بدن مانند واژن، مقعد یا دهان به عنوان بخشی از فعالیت جنسی انسان.

دخول چیست با عکس

این اصطلاح بیشتر در اصطلاحات قانونی در زمینه منع برخی از فعالیت های جنسی استفاده می شود. عباراتی مانند “رابطه جنسی” یا “علم نفسانی” بیشتر در قوانین قدیمی تر یافت می شود، در حالی که بسیاری از قوانین کیفری مدرن از اصطلاح “دخول جنسی” استفاده می کنند زیرا این اصطلاح گسترده ای است که شامل (مگر اینکه شرایط دیگری برای آن وجود داشته باشد) هر شکلی از فعالیت جنسی نافذ را در بر می گیرد. برخی از حوزه های قضایی به برخی از اشکال نفوذ به عنوان “اعمال منافی عفت” یا اصطلاحات دیگر اشاره می کنند. در فقه اسلامی نیز به منظور اینکه عمل رابطه جنسی را نشان دهند از همین اصطلاح استفاده کرده به همین دلیل است که در زبان فارسی نیز این لغت در متون علمی و عامیانه استفاده می شود.

 

تعریف انواع دخول

هنگامی که آلت تناسلی در واژن قرار می گیرد، به طور کلی به آن رابطه جنسی واژینال، مقاربت واژینال یا رابطه جنسی آلت تناسلی در واژن (PIV) می گویند. هنگامی که آلت تناسلی به مقعد شخص دیگری وارد می شود، به آن رابطه مقعدی می گویند. رابطه جنسی دهانی ممکن است شامل ورود آلت تناسلی به دهان (فلاتیو) یا استفاده از زبان برای نفوذ به واژن یا فرج (Cunnilingus) باشد. زبان همچنین ممکن است در حین آنیلینگوس که نوعی رابطه جنسی دهانی و مقعدی است به مقعد نفوذ کند. اگر از یک یا چند انگشت برای نفوذ در واژن استفاده شود، آن را انگشت گذاری یا نفوذ دیجیتال می نامند. قرار دادن یک شی، مانند دیلدو، ویبراتور یا سایر اسباب بازی های جنسی، در ناحیه تناسلی یا مقعد نیز ممکن است دخول جنسی در نظر گرفته شود.

تعریف انواع دخول

دخول عمیق

برای برخی، دخول در حین رابطه جنسی زمانی لذت بخش تر است که بسیار عمیق باشد. نه تنها می تواند از نظر جسمی احساس خوبی داشته باشد، بلکه ممکن است از نظر عاطفی نیز رضایت بخش باشد زیرا بدن دو فرد را بسیار به هم نزدیک می کند. دخول عمیق می تواند واژینال یا مقعدی باشد و معمولاً شامل دخول با آلت تناسلی یا دیلدو می شود. رعایت برخی اقدامات احتیاطی می تواند به کاهش درد در حین این نوع رابطه کمک کند.

دخول عمیق

استفاده از وازلین برای دخول مفید است یا مضر؟

اموزش رابطه شب اول ازدواج ،باید چیکار کنیم؟

تشخیص میل جنسی و شهوت از روی ظاهر و چهره

عکس پوزیشن های دوران نامزدی و رابطه جنسی در ایران دوران

امتیاز شما به این مطلب

منبع: ebkorean.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *