خرید بیت کوین بدون احراز هویت

خرید بیت کوین بدون احراز هویت

سایت اب کرین تقدیم میکند

خرید بیت کوین بدون احراز هویت

همه ما این رو میدونیم که اگر بیت کوینی رو بدون احراز هویت خریداری کنیم بسیار برایمان جذاب است و‌ بسیاری از افراد به دنبال همین کار هستند تا بتوانند راه حلی را برای اینکار پیدا کنند تا بدون احراز هویت بیت کوین بخرند. این کار شدنی است اما خوب طبق معمول هر کاری پیچیدگی و ریسک های خودش را دارد ، که ما در این مقاله قصد داریم شما را با تمامی این ریسک ها و اینکه چگونه بدون احراز هویت بیت کوین خریداری کنید آشنا کنیم تا بتوانید اطلاعات لازم را راجب اینکار به دست بیاورید و با دوستان خود نیز به اشتراک‌ بگذارید.

خرید بیت کوین بدون احراز هویت

لازم به ذکر است که باید بدانید که احراز و تایید هویت از خیلی وقت پیش تا به الان با ما همراه بوده است و خواهد بود اما هر بار به شکلی جدید اجرا می‌شود تا افراد مورد شناسایی قرار بگیرند ، و ‌هویت آنان احراز و تائید شود. از سال های بسیار دور و‌ قدیم که برای شناسایی همدیگر به هم لقب‌های گوناگونی می‌دادند گرفته تا امروزه که برای پیشگیری از جرم و جنایت و کلاهبرداری پولشویی و ….از احراز هویت به‌صورت کاملا جدی و راهی قانونی استفاده می‌شود.

امروزه تایید هویت تا جایی پیشرفت کرده که شما هرکجا بخواهید بروید اول از همه از شما راجب هویتتان می پرسند و در بسیاری از موارد در صورت عدم احراز هویت، انجام تراکنش‌های مالی و بانکی امکان‌پذیر نیست و‌غیر قابل انجام می‌باشد. ‌همین کار باعث ‌شد تا یکی از اهداف به وجود آمدن  بیت کوین دورزدن این محدودیت‌ها در بانک‌ها و مراودات مالی شود. اما به این معنی نیست که عملی خطا و یا کلاهبرداری باشد و حتی اگر هدف اولیه ایجاد بیت کوین استفاده از آن در فعالیت‌های غیرقانونی نبوده باشد که از بخت بد با گذشت زمان و همه‌گیر شدن بیت کوین در بین مردم  در بسیاری از فعالیت‌های غیرقانونی و پول‌شویی مورد استفاده قرار گرفته است.

خرید بیت کوین بدون احراز هویت

همین موضوع باعث شد تا حکومت‌ها به فکر جلوگیری از این امور غیرقانونی باشند و افراد کلاهبردار و سوء استفاده گر را شناسایی کنند و یکی از راه‌حل‌های حکومت برای جلوگیری از استفاده غیرقانونی از بیت‌کوین ، احراز هویت برای خرید آن است. با تمام تلاش‌های صورت‌گرفته برای جلوگیری از فروش غیرقابل‌ ردیابی بیت کوین به افراد ، هنوز بیت‌کوین از روش‌های مختلف بدون احراز هویت جابه‌جا می‌شود. در نظر داشته باشید که خرید بیت کوین بدون احراز هویت با ریسک‌هایی همراه است ، چرا که شما دست به عملی غیر قانونی با اینکار می زنید. پس باید ریسک های آن را نیز قبول کرده باشید و آن را انجام دهید با توجه در انتخاب منبع خرید و فروش و معاملاتتان و همچنین توجه کافی به همه جوانب گفته شده و ریسک های آن می‌توانید خریدی مطمئن داشته باشید بدون اینکه احراز هویت کنید. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات لازم را کسب کنید، اگر آدم اهل ریسک کردن هستید اقدام به اینکار کنید در غیر این صورت این عمل را انجام ندهید.

 

افرادی که به دنبال خرید  بیت کوین بدون احراز هویت هستند شامل:

بسیار پیش آمده که افرادی دوست دارند بدون اینکه احراز هویت کنند بتوانند بیت کوین خریداری کنند ، که قصد آن ها تنها خرید بیت کوین نیست و در اصل به چیز دیگری فکر می کنند. ما به شما توصیه می کنیم تا به دسته بندی زیر که براتون انجام دادیم دقت کنید.

  • افرادی که دوست ندارند اطلاعات شخصی خود را ارائه دهند و از دادن اطلاعات هویتی پرهیز می کنند.
  • افرادی که می خواهند از طریق بیت کوین پول شویی کنند.
  • افرادی که تمایل به کلاهبرداری دارند و از این طریق قصد دارند تا کلاهبرداری اینترنتی کنند.
  • فیشرهایی که قصد فیشینگ دارند.

خرید  بیت کوین بدون احراز هویت

در این دسته بندی که برای شما مطرح کردیم فکر کنم فهمیده باشید که بیشتر افرادی که به دنبال معاملات بیت کوینی بدون احراز هویت هستند چه کسانی هستند و قصدشان چه چیزی می باشد ، اکثر این افراد به دنبال پول شویی ، کلاهبرداری ، فیشینگ و سوء استفاده کردن هستند. همچنین افرادی هم هستند که اگر آن ها را از افراد کلاهبردار فاکتور بگیریم شامل  افرادی می باشند که علاقه ای به ارائه اطلاعات شخصی و هویتی خود ندارند و به همین دلیل به دنبال خرید ناشناس هستند. در کل اگر شما قصد خرید و فروش بیت کوین را دارید توصیه ما به شما این است که دقت کنید تا طعمه افراد سودجو و کلاهبردار نشوید.

 

چرا احراز هویت برای خرید بیت کوین مهم است ؟؟

در ابتدا و اوایل خرید و فروش بیت کوین که هنوز معروف و شناخته شده نبود نیازی به احراز هویت برای خرید فروش و معاملات آن نیز نبود ، کاربران سایت ها به صورت ناشناس و به راحتی خرید و فروش می کردند و حتی در مواقع زیادی اقدام به انتقال بیت کوین می کردند ، اما ماجرای سیلک رود باعث شد تا احراز هویت مهم و جدی شود. شاید براتون سوال پیش بیاد که خوب ماجرای سیلک رود چی بوده ؟؟

ببینید سیلک رود وب سایتی هست که معنای لغوی آن جاده ابریشم می باشد که مغازه (مارکت پلیس) در دارک وب بوده و توسط راس اولبریک این وب سایت راه اندازی شده است ، که اقدام به خرید و فروش خدمات و وسایل غیر قانونی می کرد.

احراز هویت برای خرید بیت کوین

مدیر و ‌موسس سیلک رود برای تمامی معاملات و نقل و انتقال‌های مالی سایت خود از بیت کوین در این باره استفاده می کرد. این کار باعث شد تا آژیرخطری در خصوص بیت کوین در جامعه جهانی به صدا در بیاید ، چرا که وسایلی که در وب سایت به فروش می رفت انواع مواد مخدر و اسلحه و‌سلاح های سرد و…. را دربرمی‌گرفت. سیلک رود از زمان تاسیسش در سال 2011 به فروش سالیانه حدود25 میلیون دلار دست یافته بود. اما نتوانستند قسر در بروند و خیلی سریع پلیس بین‌الملل و اف ‌بی ‌آی توانستند جلوی فعالیت این وب‌ سایت را گرفته و در سال 2013 سیلک رود را ضبط کردند و ‌عاملان ‌آن را نیز شناسایی و دستگیر کردند. جالب است بدانید که دارایی بیت کوینی که  راس اولبریک داشت و در حین دستگیری حدود 155 هزار بیت کوین بود نیز توسط دولت آمریکا مصادره شد.

اما این ماجرا باعث شد تا شروعی برای تمرکز دولت‌ها بر روند جابه‌جایی بیت کوین بین افراد ایجاد شود تا دولت‌ها سعی کنند که تاجایی که ممکن است برای جلوگیری از اتفاقات مشابه سیلک رود ، تمام کسانی که به بیت کوین دسترسی دارند را اهراز هویت و شناسایی کنند. هنوز هم بسیاری از افراد که دنبال دور زدن قانون هستند برای فرار از مالیات دارایی ، کلاهبرداری و پول‌شویی از این سیستم مالی استفاده می‌کنند.

 

چگونه بدون احراز هویت بیت کوین خریداری کنیم؟؟

ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد که آیا می توانیم‌ بدون احراز هویت بیت کوین بخریم ، بله هنوز هم‌روش هایی برای انجام‌ این کار وجود دارد تا شما بتوانید بدون احراز هویت بیت کوین خریداری کنید ، از خرید کاملا مستقیم‌گرفته تا صرافی ها و ‌سایت های معتبر.

شما با خرید مستقیم بیت کوین از ماینر یا فروشنده ها می توانید از فردی که بیت کوین دارد در ازای پول نقد بیت کوین خریداری کنید. بدون احراز هویت که خوب اینکار هم ریسک های خود را دارد ، چرا که احتمال دارد آن شخص پول رو گرفته و بیت کوینی ندهد یا کلاهبردار باشد و شما عملا پول خود را از دست خواهید داد و کار شما نیز پول شویی حساب می شود و نمی توانید شکایتی کنید چون پای خودتان هم در میان است.

چگونه بدون احراز هویت بیت کوین خریداری کنیم

 

خرید بیت کوین از صرافی های ناشناس

صرافی های ناشناسی وجود دارند که به صورت کاملا ناشناس خرید و فروش بیت کوین انجام می دهند و نیازی به احراز هویت نیست و شما به راحتی می توانید بیت کوین خریداری کنید. اما به یاد داشته باشید که این کار هم کلاهبرداری محسوب می شود و امکان از دست رفتن پول شما نیز وجود دارد. همچنین برای خرید از صرافی ها شما باید در خارج از کشور حساب بانکی داشته باشید ، چرا که این صرافی ها با آی پی های ایران مشکل دارند . اگر شما اقدام به خرید بیت کوین از این طریق کنید ، حساب شما بلوکه می شود! پس به این نکته بسیار دقت کنید که ضرر مالی نبینید.

خودپرداز بیت کوین در بعضی از کشور ها وجود دارد که وقتی شما پول نقد می دهید در ازای آن به شما بیت کوین می دهند ، اما با بالا رفتن قیمت بیت ، کوین بیت کوین کمی به شما می دهد که شما با استفاده از این دستگاه به صورت ناشناس می مانید همیشه و به احراز هویت شما نیازی نیست.

 

خطرات خرید بیت کوین بدون احراز هویت

وقتی شما بدون احراز هویت خواهان خرید بیت کوین هستید باید توجه کنید که خطرات ، عواقب همچنین ریسک های زیادی به همراه دارد. هم اینکه احتمال بلوکه شدن حسابتان بسیار زیاد است و به ضرر شما ختم می شود و حساب کاربری و دارایی هایتان از دست می رود و شما دستتان به جایی بند نیست ، چون خودتان از طریق غیر قانونی این اقدام را انجام داده اید.

امکان اینکه در خرید طعمه افراد کلاهبردار و سود جو شوید بسیار بالاست ، همچنین وقتی پی ببرند که شما ایرانی هستید از طریق آی پی که استفاده می کنید حسابتان را مسدود می کنند و امکان اینکه کیف پول شما توسط هکرها هک شود بسیار بالاست و تمام دارایی شما را هک و حسابتان را خالی می کنند و دوباره شما دستتان به جایی بند نخواهد بود. چرا که خودتان این ریسک را کرده اید و امکان ردگیری مجرم بسیار کار سختی بوده و این کار عملی نمی باشد ، وقتی شما ایران باشید و طرف فروشنده در کشوری دیگر شما ب هیچ عنوان نمی توانید کاری کنید.

شما باید تمامی نکات ایمنی را در خرید بیت کوین جدی بگیرید. برای مثال وقتی شما بیت کوین خریداری می کنید با هر تراکنش شماره کارت در سایت ثبت می شود و قابل دسترسی است و هکرها از طریق رمزگذاری به راحتی کیف پول شما را در آن واحد خالی می کنند ، در انتخاب مرورگر خود نیز بسیار دقت کنید و روی هر لینکی کلیک نکنید و وارد آن نشوید.

از هیچ الگوی ثابتی در حساب کاربری و کیف پولتان و از همه مهم تر پسوردتان استفاده نکنید. مدام از یک پسورد استفاده نکنید و دائما آن را تغییر دهید ، هم از کلمات و هم از اعداد و کاراکتر ها برای پسوردتان استفاده کنید تا به دام هکر ها نیوفتید و اطلاعاتتان حفظ شود.

 

چکیده مطالب

در هر کاری اول از همه از شما کارت شناسایی می خواهند تا مراحل احراز هویت شما طی شود ، خب معمولا یک سری افراد که قصد های دیگری دارند و دوست ندارند تا هویت آنها را کسی بداند به دنبال راه هایی برای خرید و فروش بدون اهراز هویت هستند که همانطور که گفتم وقتی شما به دنبال خرید و فروش بیت کوین بدون احراز هویت هستید ، باید پذیرای تمام ریسک های آن باشید ، چرا که هر کار غیر قانونی بدون ضرر و ریسک نیست و شما باید تمامی ضرر و زیان ها و خطرات آن را به جان خریده باشید.

اگر به دنبال تجربیات و توصیه های دیگران هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم که در این بازار ارز که دائما در حال افزایش و کاهش است خصوصا بیت کوین اینکار را نکنید و بهتر است از طریق قانونی اقدام کنید. چرا که از دست رفتن سرمایه شما در اینجور مسائل و معامله ها بسیار زیاد است و در صورت از دست رفتن دارایی هایتان دست شما به هیچ کجا بند نخواهد بود زیرا خودتان انتخاب کردید که از طریق غیر قانونی این معامله را انجام دهید.

ما توصیه های لازم را به شما کردیم و همچنین خطرات و ریسک های خرید بیت کوین بدون احراز هویت را در اختیارتان گذاشتیم و به شما یاد آوری کردیم تا در انتخاب خود دقت کنید و بهترین گزینه را انتخاب کنید. امیدوارم که توانسته باشیم اطلاعاتتان را افزایش داده و شما را تا حدودی در این مسیر کمک کرده باشیم تا بتوانید مسیر درستی را انتخاب کنید و در دام افراد سودجو نیوفتید ، ممنون از حمایتتون.

 

 

 

 

امتیاز شما به این مطلب

منبع: ebkorean.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.