بیوگرافی پانیذ اسماعیلی کودک 8 ساله با 2.5 میلیون فالور + عکس

بیوگرافی پانیذ اسماعیلی کودک 8 ساله با 2.5 میلیون فالور + عکس

سایت اب کرین تقدیم میکند

بیوگرافی پانیذ اسماعیلی کودک 8 ساله با 2.5 میلیون فالور + عکس

امروزه کودکان به یکی از محبوب ترین سوژه ها در صفحه اجتماعی تبدیل شده اند. پانیذ اسماعیلی دختر بچه بسیار زیبا و دلنوازی است که متولد ۱۲ آذر سال ۱۳۹۳ بوده و در سال‌های اخیر به یکی از محبوب ترین کودکان این شبکه اجتماعی نیز تبدیل شده است.  پانیذ در طی سال های اخیر و تحت تاثیر عکس ها و فیلم هایی که مادرش از او می گیرد به حدی محبوب شده است که امروزه از او به عنوان یکی از محبوب ترین بلاگر ها در داخل کشور یاد می شود.

بیوگرافی پانیذ اسماعیلی کودک 8 ساله با 2.5 میلیون فالور + عکس

پانیذ در 2 سالگی

سال ۱۳۹۳ بود که خانواده اسماعیلی و همسرش الهام حسینی فرزندی را به نام پانیذ به دنیا آوردند ، که از دو سالگی به یکی از پردرآمد ترین و محبوب ترین افراد اینستاگرام تبدیل شد. در دو سالگی بود که مادر پانیذ با اتکا به خوش سلیقه گی و تفکرات نوین در صنعت مد تلاش کرد کودک خود را به نحوی لباس بپوشاند که مورد توجه خانواده های دیگر قرار بگیرد. سبک لباس پوشیدن پانیذ همراه با چهره و استایل بسیار دوست داشتنی او سبب شد تا او را به عنوان یکی از اولین مدل های کودک در ایران بشناسیم. امروزه پانیذ بالغ بر دو و نیم میلیون دنبال کننده دارد که این مسئله تحت تاثیر استراتژی های موفق مادر او و محبوب شدن پانیذ به لطف حضور در پروژه های تلویزیونی می باشد.

بیوگرافی پانیذ اسماعیلی کودک 8 ساله با 2.5 میلیون فالور + عکس

کلاس بازیگری

سال ۹۷ و پس از اینکه بسیاری از دنبال کنندگان پانیذ چهره او را مناسب حضور در سینما و بازیگری عنوان کردند پدر و مادر او نیز تصمیم گرفتند آینده او را در سینما تضمین کنند.  از این رو فرایند آموزش او را با ثبت نام در کلاس های بازیگری آغاز کردند. در همان سال اول اوین پروژه بازیگری پانیذ با موفقیت کلید خورد و سپس او در ۳ پروژه های دیگر هنرنمایی کرد. پدر و مادر پانیذ این مسئله رو آغازگر فرصتی نوین برای مشهور شدن کودک خود در نظر میگیرند و هم اکنون تصمیم دارند مسیر زندگی او را به نحوی مشخص کنند تا در آینده به یکی از محبوب ترین هنرپیشه های خانم ایران تبدیل شود.

بیوگرافی پانیذ اسماعیلی کودک 8 ساله با 2.5 میلیون فالور + عکس

پانیذ یک پرسپولسی دو آتیشه

اولین جرقه مشهوریت پانیذ زمانی بود که او به خاطر باخت پرسپولیس شروع به گریه کردن کرد و بازیکنان مشهور پرسپولیس مانند کمال کامیابی نیا تصویر او را به عنوان یک طرفدار خردسال دوآتیشه در صفحه خود منتشر کردند.  پس از موفقیت های تیم برانکو پانیذ خوشحالی بازیکنان خوشحالی کرد و با گریه آنها ناراحت شد. همین مسئله نیز سبب شد لقب پانیذ پرسپولیسی را به او بدهند و مشهوریت او روز به روز افزایش پیدا کرد. هم اکنون پانیذ تمامی بازی های پرسپولیس را همراه با پدر و مادرش مشاهده می کند و لحظه های خوشحالی خود را برای دنبال کنندگان خود منتشر می کند.  به گفته پدر او پرسپولیس آغازگر مشهور شدن دخترش می باشد.

بیوگرافی پانیذ اسماعیلی کودک 8 ساله با 2.5 میلیون فالور + عکس

پانیذ و علاقه به موسیقی

پانیذ یکی از آن دختران می باشد که علاقه بسیاری به موسیقی و خوانندگان سبک پاپ فارسی دارد. در ویدیو هایی که از او منتشر شده است او بیشتر با آهنگ های بهنام بانی میرقصد و حتی در کنسرت با او نیز چندین و چند عکس گرفته است. مادر او می گوید به منظور اینکه فعالیت‌های هنری او را افزایش دهد قصد دارد او را برای خوانندگی و یا موسیقیدانی پرورش دهد.

پانیذ و پرخوری

از مشخصه های اصلی پانیذ پرخوری و علاقه او به بستنی و پاستیل است. در بسیاری از استوری هایی که ما از او مشاهده می کنیم همراه با مادرش مشغول خوردن بستنی،  نوشابه و یا  شیرینی های مختلف می باشد.  پانیذ که در هنگام تولد ۲ کیلو و ۴۰۰ گرم وزن داشت در ۲ سالگی به حدی تپل و چاق شده بود که در د. سالگی او را به نام پانیذ تپله می شناختند.

بیوگرافی پانیذ اسماعیلی کودک 8 ساله با 2.5 میلیون فالور + عکس

در مسیر کسب درآمد

بلاگر های ایرانی فعالیت خود را تقریبا از سال ۱۳۹۴ و با گسترش شبکه اجتماعی اینستاگرام آغاز کردند. در این بین افراد بسیاری تلاش کردند با کار های کمدی و تحلیلی بلاگری خود را دنبال کنند ولی مادر پانیذ روش جالب توجهی را از خود به خرج داد و توانست با نشان دادن زندگی روزمره خود و پانیذ او را در مسیری قرار دهد تا امروزه از او به عنوان یک بلاگر و واینر مشهور یاد می شود. عمده درآمد پانیذ و مادرش نیز از همین طریق می باشد.  پدر او که دارای یک شغل آزاد میباشد پیش از این با موفقیت های چندانی مواجه نبود ولی زمانی که پانیذ  به شهرت رسید  زندگی آنها به کلی تغییر کرد و امروزه آنها با کسب درآمد های چند صد میلیونی موفقیت های مالی چشمگیری را به دست آورده اند.

کلاهبرداری پانیذ اسماعیلی

یکی از حاشیه هایی که پیرو پانیذ اسماعیلی وجود داشت ویدیویی بود که امین فردین خبرنگار  استانبول نشین از خود منتشر کرد. در این ویدیو امین فردین ادعا کرد خانواده اسماعیلی با کلاهبرداری به شهرت رسیدند و این مسئله سبب شده است فعالیت های آنها خدشه دار شود.  این مسئله به حدی نادیده گرفته شد که سریع این خبرنگار معلوم الحال فایل ویدیویی خود را از یوتیوب پاک کرده و دیگر این داستان را ادامه نداد.

 

 

4.8/5 – (17 امتیاز)

منبع: ebkorean.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.