بیوگرافی نبیلتی از گروه تی ام بکس

بیوگرافی نبیلتی از گروه تی ام بکس

سایت اب کرین تقدیم میکند

بیوگرافی نبیلتی از گروه تی ام بکس

نبیلتی در ماه مارس سال 1984 در شهر تهران به دنیا آمد و مدت ها پیش از ایران رفته و در خارج از ایران زندگی می کند. نبیلتی یکی از خوانندگان معروف ایرانی است که آهنگ های زیادی را منتشر کرده و در میان نسل جوان مردم ایران از محبوبیت بالایی برخوردار است. نبیلتی را می توانیم از رپرهای نسل دوم و عضو گروه معروف تی ام بکس به نامیم. این خواننده مشهور ایرانی در اینستاگرام، یوتیوب و تلگرام نیز فعالیت می کند. گروه تی ام بکس یکی از گروه های موسیقی ایرانی است که در سال 2007 در کشور دانمارک راه اندازی شده و آهنگ های زیادی از این گروه در فضای مجازی منتشر شده است.

 

همسر نبیلتی

بسیاری از هنرمندان و شاخ های مجازی علاقه ای به انتشار اطلاعات خانوادگی و یا خصوصی خود را ندارد. نبیلتی یکی از خوانندگان مشهور ایرانی است که چیزی در مورد همسر و خانواده اش در فضای مجازی منتشر نکرده است و حتی در مقابل خبرنگاران ماهواره ای و شبکه های اجتماعی نیز از اطلاع دادن شرایط خصوصی اش سر باز می زند. هر چند گاهی عکس هایی از این خواننده معروف در کنار خانمی دیده می شود که برخی گمان می کنند همسر آقای نبیلتی است؛ ولی خود آقای نبیلتی این سخن را تایید نمی نماید. جالب است بدانید که برخی از دوستان و فامیل های نزدیک آقای نبیلتی می گویند که او مدتی با خانمی دوست بوده و این دوستی جدی تر شده و در نهایت به ازدواج ختم گردیده است. این دو زوج موفق در کنار هم دیگر بسیار خوشبخت هستند و به موفقیت های زیادی نیز دست پیدا کرده اند. برخی نیز معتقدند که او با همسرش صاحب دو فرزند پسر و دختر هستند.

ماجرای شهرت نبیلتی

نبیلتی از همان دوران کودکی علاقه زیادی به موسیقی و به ویژه خوانندگی داشت. یکی از بزرگترین آرزوهای این خواننده این بوده است که در آینده به یک خواننده بسیار مشهور تبدیل گردد. او زمانی که هنوز به شهرتی دست پیدا نکرده بود در دورهمی ها و مهمانی ها برای دوستان و یا خانواده خود شعر می خواند و گاهی نیز تحریرهایی را روی این شعرها انجام می داد؛ چون صدایی خیلی خاصی داشت بسیاری از دوستان و آشنایان او را تحسین می کردند و همین امر سبب تشویق او به ادامه این مسیر گردید. نبیلتی ابتدا به نوشتن آهنگ و بعد از آن به خوانندگی پرداخت و پس از مدتی وارد گروه تی ام بکس شد که به این ترتیب به شهرت زیادی دست پیدا کرد. نبیلتی امروزه به عنوان خواننده، آهنگساز و تهیه کننده فعالیت می کند. او سبک و سیاق خاصی برای خوانندگی دارد و برای همین نیز خیلی زود توانست در دل های نسل جدید قرار بگیرد و به شهرت برسد.

 

نبیلتی در یوتیوب

یوتیوب یکی از شبکه های مجازی قدیمی و کاربردی می باشد و در این فضای مجازی بسیاری از مردم جهان به کسب درآمد می پردازند. یوتیوب برای کلیپ ویدیوهایی که در آن به اشتراک گذاشته می شود و برای هر کلیکی که روی آن می خورد درصدی به دلار واریز می کند. همین امر نیز باعث شده بسیاری از مردم جهان به انتشار کلیپ های خود در یوتیوب بپردازند. یوتیوب نیز یکی از شبکه هایی است که در شهرت شاخ های مجازی، خواننده ها و سلبریتی ها نقش بسزایی دارد. نبیلتی نیز یکی از خواننده های معروف ایرانی است که در یوتیوب فعالیت می کند. او در یوتیوب آهنگ های و موزیک ویدیوهای خود را در این شبکه اجتماعی به اشتراک می گذارد و سابسکرایب زیادی نیز دارد. بنابراین نبیلتی نیز از جمله کسانی است که از یوتیوب کسب درآمد می کند. برای دسترسی به آهنگ ها و کلیپ های این خواننده معروف شما باید نام نبیلتی را در بخش جستجوی یوتیوب زده و به آهنگ ها و موارد منتشر شده او دست پیدا نمایید.

نبیلتی در اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از شبکه های بسیار عالی برای کسب شهرت و درآمد در عصر امروز می باشد. بسیاری از افراد، فروشگاه ها، کارخانجات و شرکت ها محصولات خود را در این فضای مجازی تبلیغ می کنند. برخی از کاربران این شبکه اجتماعی به عنوان مدل و یا بلاگر به تبلیغ محصولات این منابع می پردازند. افرادی نیز هستند که در بخش خدمت رسانی اینستاگرام به تبلیغ شغل خود مانند تعمیرات و… می پردازند. برخی از کاربران این فضای مجازی بخاطر داشتن فالوورهای زیاد به شاخ های اینستاگرام تبدیل می شوند و درآمدهای بسیار خوبی را از این فضای مجازی به وسیله تبلیغات به دست می آورند. علاوه بر شاخ های مجازی خوانندگان نیز هستند که با ساخت پیجی در اینستاگرام فالوورهای زیادی را در صفحه خود جمع کرده و به کسب درآمد می پردازند. نبلیتی هم یکی از خوانندگان معروفی است که در اینستاگرام فعالیت می کند و فالوورهای زیادی دارد. این خواننده معروف ایرانی در پیج اینستاگرام خود عکس ها، آهنگ ها و موزیک ویدیوهای خود را منتشر می کند. او خیلی زود توانست در اینستاگرام محبوبیت کسب نماید فالوورها و طرفداران خود را چندین برابر نماید. برای ورود به پیج اینستاگرام این خواننده شما می توانید در قسمت جستجوی اینستاگرام نام نبیلتی را به لاتین وارد کنید و سپس وارد پیج او شده و به تمام عکس ها، آهنگ ها و فیلم های او دسترسی پیدا نمایید. نبیلتی علاوه بر اینستاگرام در کلاب هاوس نیز عضو می باشد و در این شبکه مجازی نیز طرفداران زیادی دارد.

 

حواشی نبیلتی

حاشیه سازی برای شاخ های مجازی و یا هنرمندان اینستاگرام به عنوان بخش جدا نشدنی این افراد می باشد؛ زیرا با حاشیه سازی به موفقیت های زیادی دست پیدا می کنند و خیلی زود می توانند فالوورهای پیج خود را افزایش دهند. هر چند گاهی این حاشیه سازی ها به نفع این افراد می باشد و گاهی نیز بر عکس عمل می کند و سبب نفرت مردم به شاخ ها و هنرمندان می گردد. برخی از هنرمندان سعی می کنند از هر گونه حاشیه سازی دوری نمایند و به دنبال پیشرفت خود باشند. یکی از این هنرمندان آقای نبیلتی است  که از هر گونه حاشیه سازی دوری می کند و تمام تمرکر خود را بر روی کار و موسیقی صرف می کند. مهمترین حاشیه سازی های نبیلتی را می توانیم دعواها، نزاع ها و دیس هایی بدانیم که در مقابل مخالفان خود انجام داده است. همچنین شایعاتی در مورد رابطه عاشقانه خواهر نبیلتی با علی بی و یا دعوا و درگیری های او با دیگر اعضای گروه تی ام بکس وجود دارد. بطور کلی این خواننده ایرانی حواشی زیادی ندارد و سعی می کند تمام وقت خود را بر روی حرفه ای قرار دهد که به آن علاقه مند است. جالب است بدانید که هیچ چیز مانند موسیقی و خوانندگی قلب نبیلتی را آرام نمی کند.

دسترسی به عکس های نبیلتی

امروزه برای دسترسی به عکس های افراد مشهور لازم نیست راه دشواری را در پیش بگیریم. فقط کافیست یک گوشی و یا کامپیوتر در اختیار داشته باشیم و به این ترتیب خیلی راحت می توانیم به تمامی عکس ها و فعالیت های یک فرد مشهور علمی و یا غیر علمی دسترسی پیدا کنیم. برای دیدن عکس های نبیلتی شما می توانید وارد پیج اینستاگرام او شده و تمامی عکس های قدیمی و جدید او را مشاهده کنید. همچنین می توانید با وارد کردن نام نبیلتی در بخش موتور جستجوگر گوگل به تمامی عکس ها، کلیپ های او دسترسی پیدا نمایید؛ البته نبیلتی به حدی مشهور شده است که عکس های او را اکثریت طرفدارانش در پیج اینستاگرام خود منتشر کرده اند.

 

مصاحبه با نبیلتی

مصاحبه شبکه های مختلف ماهواره ای و یا کاربران شبکه های اجتماعی با شاخ های مجازی و یا هنرمندان یکی دیگر از راه های کسب شهرت می باشد؛ البته این شبکه ها و کاربران با هر کسی مصاحبه نمی کنند و افرادی که برای مصاحبه انتخاب می نمایند قطعا افرادی مشهوری هستند که ارزش مصاحبه و پخش خبر دارند. یکی از کسانی که این شبکه ها و کاربران فضای مجازی با آن شخص مصاحبه های زیادی داشته است آقای نبیلتی می باشد. نبیلتی بخاطر شهرت و افزایش طرفدارانش خیلی زود مورد توجه خبرنگاران شبکه های ماهواره ای و کاربران کنجکاو شبکه های اجتماعی قرار گرفت. صحبت های او در مصاحبه هایی که با او انجام شده است بیشتر در مورد خوانندگی، چگونگی ورود به گروه تی ام بکس و روابط او با دیگر اعضای گروه می باشد. همچنین در مورد کسب تجربه و فراز و نشیب های شهرتش و اهدافی که در آینده دارد سخن می گوید. شما می توانید برای دیدن مصاحبه های او با شبکه های ماهواره ای و یا خبرنگاران شبکه های اجتماعی به یوتیوب یا سایت گوگل مراجعه کنید.

دسترسی به آهنگ های نبیلتی

نبیلتی از خواننده گان و آهنگسازان مشهور و محبوبی است که آهنگ های او را بسیاری از مردم در داخل ماشین ها خود گوش می کنند. بنابراین شیوه دسترسی به آهنگ های این خواننده محبوب و گروه تی ام بکس برای بسیاری از کاربران فضای مجازی سوال برانگیز خواهد بود. یکی از دوستان صمیمی نبیلتی علی بی می باشد که آهنگ های متعددی را نیز با هم منتشر کرده اند. شما می توانید برای دسترسی به آهنگ های این دو یار صمیمی به گوگل مراجعه کرده و از شنیدن آهنگ های نبیلتی و علی بی لذت ببرید. همچنین می توانید وارد پیج اینستاگرام او شده و به این ترتیب به تمامی عکس ها و آهنگ های قدیمی و جدید او دسترسی پیدا کنید. چون این خواننده محبوب در یوتیوب هم فعالیت می نماید شما می توانید وارد کانال یوتیوب او شده به آهنگ های او دست پیدا نمایید. یکی از آهنگ های بسیار جالب و شنیدنی نبیلتی و علی بی آهنگ «لوکو لاتی» است که با استقبال بی نظیر مردم و طرفداران نبیلتی مواجه شد و این آهنگ در سایت های موزیک، گوگل و یا پیج اینستاگرام این دو خواننده و یوتیوب یافت می شود.

منبع درآمد نبیلتی از کجاست؟

مهمترین امری که در جهان امروز وجود دارد مسئله اقتصاد و کسب درآمد می باشد. هر چند هنرمندان و خوانندگان در عصر امروز علاوه بر کسب درآمد از هنر خود از راه های دیگر نیز به کسب درآمد می پردازند. یکی از راه هایی که این افراد از آن طریق روزگار خود را می چرخانند، تبلیغات محصولات شرکت ها، کارخانجاب و یا برندهای پوشاک در اینتساگرام می باشد. نبیلتی نیز یکی از این خوانندگان و هنرمندان است که برای کسب درآمد در شبکه های مجازی به تبلیغات محصولات مختلف می پردازد و یا با فروش آهنگ های او کسب درآمد می کند. این خواننده مشهور ایرانی همچنین از طریق یوتیوب نیز درآمد کسب می نماید.

نبیلیتی تی ام بکس

امتیاز شما به این مطلب

منبع: ebkorean.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *