بیوگرافی مهشید افخمی واینر ،روابط سن و قد

بیوگرافی مهشید افخمی واینر ،روابط سن و قد

سایت اب کرین تقدیم میکند

بیوگرافی مهشید افخمی وانیز ،روابط سن و قد

مهشید افخمی در تاریخ 31 شهریور ماه سال 1376 در شهر کرج به دنیا آمد. مهشید از بلاگرهای با استعداد و خوش ذوق در فضای مجازی می باشد. هر چند اطلاعات زیادی در مورد خانواده و سطح تحصیلات این خانم پر انرژی و زیبا نداریم؛ ولی از کارها و کلیپ های منتشر شده در فضای مجازی مشخص می شود که او دختری شاد، خوش فکر و خوش ذوق می باشد. خانم مهشید افخمی با انتشار دابسمش های خود در اینستاگرام به شهرت زیادی دست پیدا کرد و سپس وارد دنیای طنر و بلاگری شد که در این زمینه نیز بسیار موفق عمل کرده است.

مهشید در کارهای خود از پسرها و دخترهای تازه کار نیز استفاده می کند و با این کار علاوه بر جنب جوش دادن به کلیپ هایش به این بلاگرهای تازه کار آموزش بلاگری نیز می دهد. مهشید افخمی دو تا پیج در اینستاگرام دارد و که در پیج دوم خود نیز ویدیوهای تک نفره و یا دابسمش هایش را منتشر می کند. او علاوه بر اینستاگرام در یوتیوب و آپارات نیز فعالیت می نماید و از هواداران خود می خواهد که کانال یوتیوب او را سابسکرایت نمایند. مهشید افخمی هر چند سن و سال بالایی ندارد و شاید خیلی در زمینه بلاگری و دابسمش سازی با تجربه نیست؛ ولی اهداف بسیار بزرگی در سرش می گنجد.

مهشید افخمی

او می خواهد در آینده نه چندان دور به عنوان یکی از بازیگران بسیار موفق عمل کند و بخاطر همین در کلاس های بازیگری شرکت می کند. او حتی تصمیم پگرفته تا سریال هایی را با دوستانش درست کرده و در اینستاگرام و یوتیوب منتشر نماید. خانم مهشید افخمی تقریبا هیچ عکس و یا کلیپی از خانواده اش در پیج اینستاگرامش منتشر نکرده است؛ ولی همیشه می گوید؛ اگر حمایت خانواده ام نبود هرگز نمی توانستم راهی که انتخاب کرده ام را ادامه دهد و قطعا یک بلاگر موفقی نمی شدم.

 

ازدواج مهشید افخمی

خانم مهشید افخمی سن و سال کمی دارد و قطعا هنوز ازدواج نکرده است. هر چند این خانم بلاگر اصلا دوست ندارد در مورد زندگی شخصی اش اطلاعاتی در فضای مجازی منتشر کند؛ اما اگر ازدواج می کرد با توجه به این که این گونه افراد همیشه در زیر زربین خبرنگاران کنجکاو شبکه های اجتماعی قرار دارند، قطعا خیلی زود خبرهای آن در فضای مجازی پخش می شد. یکی از دلایلی که نشان می دهد او هنوز ازدواج نکرده است، همکاری او با دیگر بلاگرهای مرد می باشد.

دوست پسر مهشید افخمی

یکی دیگر از روش های افزایش فالوور برای شاخ های مجازی وجود دوست دختر و یا دوست پسر می باشد. این افراد برای این که بتوانند بیشتر مورد توجه قرار گیرند سعی می کنند با پسرها و یا دخترهای مختلف دست دوستی داده و سپس بعد از مدتی از آن ها جدا شوند. هر چند در میان این افراد اشخاصی نیز هستند که سعی می کنند هیچ حرفی از دوست پسر و یا دوست دختر خود نزنند، این گونه افراد حتی تصاویری از دوست دختر و دوست پسر خود را در پیج اینستاگرام قرار نمی دهند؛ البته این کار نیز سبب کنجکاوی بسیاری از کاربران فضای مجازی می شود که می خواهند از تمام زندگی شخصی مردم سر در بیاورند. خانم مهشید افخمی نیز از جمله کسانی است که اصلا دوست ندارد اطلاعاتی در مورد خانواده و یا دوست پسرش در فضای مجازی منتشر کند. برخی از کاربران اینستاگرام معتقدند که خانم مهشید افخمی با یکی از پسرهای هم سال خود که در کلیپ های او بازی می کنند، رابطه دوستی دارد و این حرف و حدیث ها فقط در حد شایعه می باشد.

 

منبع درآمد مهشید افخمی

مهشید افخمی

تا قبل از ورود اینستاگرام به دنیای مجازی بسیاری از مردم با اشتراک گذاری کلیپ ها و یا فیلم های خود در یوتیوب به کسب درآمد می پرداختند. برخی از کاربران این شبکه اجتماعی بخاطر بازدید زیاد کلیپ های خود و افزایش سابسکرایت هایش، تبلیغات شرکت ها، کارخانجات و برندهای مشهور را در کانال یوتیوب خود تبلیغ می کردند و از این طریق درآمد کسب می نمودند. با ورود اینستاگرام و هجوم بلاگرها، مدلینگ ها، هنرمندان، خواننده ها و… به این شبکه اجتماعی جدید سبب شد که بسیاری از مردم به این شبکه وارد شده و علاوه بر سرگرمی به کسب درآمد پرداختند. خانم مهشید افخمی نیز یکی از بلاگرهای تازه کار و در عین حال موفق می باشد که فالوورهای زیادی دارد، هر چند این خانم تبلیغات زیادی را در پیج اینستاگرامش نمی پذیرد؛ ولی با اندک تبلیغاتی که پذیرفته است نیز در حدود 10 میلیون در ماه درآمد کسب می کند.

برخی از شرکت ها و یا برنده های معروف نیز اسپانسری کلیپ ها و فیلم های خانم مهشید افخمی را انجام می دهند و به این ترتیب هم کمک خرج هزینه های ساخت کلیپ این خانم می شوند و هم مهشید افخمی در کلیپ هایش اجناس آنان را تبلیغ می کند. بنابراین وجود اسپانسر برای مهشید و این شرکت ها دو سر سود به حساب می آید. خانم مهشید افخمی قصد دارد در آینده ای نه چندان دور با افزایش فالوورها خود تبلیغات بیشتری را بپذیرد و به این ترتیب درآمد ماهیانه خود را به 100 میلیون در ماه برساند. تبلیغاتی که خانم مهشید افخمی انجام می دهد بیشتر در مورد پوشاک، کلاه، لوازم آرایشی و بهداشتی، مانتوهای دخترانه می باشد.

مصاحبه با مهشید افخمی

مصاحبه شبکه های مختلف اجتماعی، ماهواره ای و حتی کاربران کنجکاو با شاخ های مجازی روشی دیگری است که می تواند فالوورهای این افراد را افزایش دهد. کاربران فضای مجازی نیز زمانی که متوجه مصاحبه شبکه های مختلف با شاخ های مجازی می شوند سعی می کنند در مصاحبه های آن ها شریک شده و اطلاعاتی در مورد شاخ های مجازی به دست بیاورند. این شبکه ها نیز سعی می کنند مشهورترین شاخ ها را برای گفتگوی خود انتخاب نمایند. خانم مهشید افخمی نیز به عنوان یک بلاگر تازه کار خیلی دوست دارد که مورد مصاحبه این شبکه ها قرار بگیرد؛ اما هنوز به جایگاهی نرسیده است که شبکه های مختلف بخواهد با او به مصاحبه بپردازد. هر چند خیلی زود شبکه های مختلف با او نیز به مصاحبه می پردازند و آن روز خیلی دور نمی باشد. یکی از دلایلی که این خانم بلاگر مورد توجه شبکه های مختلف برای مصاحبه قرار نمی گیرد بخاطر کم تجربه بودن و عدم شرکت در لایوهای مختلف و یا هم صحبت شدن با شاخ ها، بلاگرها، مدلینگ ها و… می باشد.

 

حواشی مهشید افخمی

مهشید افخمی

ساخت حواشی برای شاخ های مجازی و یا دیگر کاربران مشهور اینستاگران امری ارزشمند به حساب می آید؛ زیرا این حاشیه سازی ها فالوورهای زیادی را به پیج این افراد جذب می کند و به این ترتیب به شهرت آنان افزوده می شود. متاسفانه برخی از شاخ های مجازی برای جذب فالوورها دست به هر کاری می زنند و حتی با انتشار تصاویر و کلیپ های برهنه اقدام به جذف فالوور می کنند. برخی از این افراد با حواشی دروغ و ناجور سعی در جذب کاربران می نمایند که بطور کلی کاری نادرستی تلقی می شود. خانم مهشید افخی از جمله بلاگرهایی است که اصلا علاقه ای به حاشیه سازی غلط و کذب ندارد و می خواهد از راه درست فالوورهای خود را افزایش دهد. برخی نیز خبرهای حاشیه سازی را در فضای مجازی مبنی بر باردار بودن این خانم بلاگر منتشر کرده اند. این خبر در حالی منتشر شده است که خانم مهشید افخمی اصلا قصد ازدواج ندارد و می گوید سنش برای ازدواج خیلی کم می باشد.

یوتیوب مهشید افخمی

خانم مهشید افخمی علاوه بر فعالیت در اینستاگرام در یوتیوب نیز به فعالیت می پردازد. مهشید افخمی در یوتیوب کلیپ ها، ویدیوها و دابسمش هایش را به اشتراک می گذارد و از این طریق نیز به کسب درآمد می پردازد. برای ورود به کانال یوتیوب این خانم با استعداد بلاگر شما می توانید آدرس اکانت او را به نام mahshifafkhami می باشد در بخش جستجوی یوتیوب وارد کنید و سپس از تماشای کلیپ های او لذت ببرید. شبکه اجتماعی یوتیوب برای کسانی که کلیپ ها و یا فیلم های خود را در این شبکه به اشتراک می گذارد و بازدید می خورد درصدی به دلار واریز می کند.

 

مهشید افخمی در اینستاگرام

مهشید افخمی

اینستاگرام محلی اصلی فعالیت اکثریت شاخ ها، بلاگرها، مدلینگ ها، هنرمندان و برخی از ورزشکاران می باشد. این افراد با ورود به اینستاگرام و با یک سری فعالیت های خود به شهرت می رسند. پس از به شهرت رسیدن با قبول تبلیغات کالاها و اجناس شرکت ها و کارخانجات به کسب درآمد می پردازند. خانم مهشید افخمی نیز اینستاگرام را محل اصلی فعالیت بلاگری و کسب درآمد خود قرار داده است و دو پیج در اینستاگرام دارد که در هر کدام از این پیج ها فعالیت های متفاوتی دارد. شما می توانید با وارد کردن آیدی پیج اینستاگرام او به آدرس mahshid.afkhami به پیج او وارد شده و به تمام عکس ها، کلیپ های دابسمش و بلاگری او دسترسی پیدا کنید. فالوورهای این خانم بلاگر به 372 هزار نفر رسیده است و او در تلاش است تا بتواند خیلی زود تیک آبی شرکت اینستاگرام را دریافت نماید. برای ورود به پیج دوم اینستاگرام او فقط کافی است که آدرس پیج او را در بخش جستجوی اینستاگرام به آدرس mahshidoff وارد کرده و از محتوای داخلی پیج او دیدن نمایید. فالوورهای پیج دوم خانم مهشید افخمی نیز به 13.7 نفر رسیده است. پیج دوم خانم مهشید افخمی به منزله پشتیبان پیج اصلی او به حساب می آید که در این پیج بیشتر به انتشار ویدیوهای قدیمی و دابسمش های دوست داشتنی اش می پردازد. او در کلاب هاوس نیز فعالیت می کند.

دسترسی به عکس ها و دابسمش های مهشید افخمی

خانم مهشید افخمی در مدت زمان کوتاهی که وارد فضای مجازی شده است فالوورهای زیادی را جذب کرده و از محبوبیت زیادی نیز برخوردار می باشد. بخاطر همین بسیاری از کاربران فضای مجازی می خواهند عکس ها، کلیپ ها و همچنین دابسمش های این خانم بلاگر را مشاهده کنند. برای دیدن عکس ها و دابسمش های خانم مهشید افخمی شما می توانید نام این بلاگر را به لاتین در قسمت جستجوی اینستاگرام وارد نموده و به این ترتیب به عکس ها و دابسمش های او دسترسی پیدا کنید. همچنین با وارد کردن نام این بلاگر در موتور جستجوگر گوگل نیز می توانید عکس ها و دابسمش های او را مشاهده نمایید. خانم مهشید افخمی را زیرکی تمام و سلیقه عالی و خلاقانه خودش ادیت های عالی و جلوه های خوبی را بر روی دابسمش هایش زده است که سبب توجه کاربران فضای مجازی می شود.

 

لایو های مهشید افخمی

مهشید افخمی

خانم مهشید افخمی بخاطر تجربه کمی که در بلاگری دارد هنوز در لایوی شرکت نکرده و یا لایوی نیز نگذاشته است. یکی از دلایلی که هنوز موفق به مصاحبه با شبکه های مختلف نشده نیز همین امر می باشد. هر چند او لایوهایی با فالوورهانش می گذارد و سعی می کند در این لایوها در نهایت ادب به سوالات فالوورهایش پاسخ دهد. او سعی می کند در لایوهایش بیشتر به معاشرت و حرف زدن بپردازد. قطعا در آینده او نیز مانند دیگر شاخ های مجازی لایوهای زیادی را خواهد گذاشت.

مهشید افخمی

امتیاز شما به این مطلب

منبع: ebkorean.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *