بیوگرافی ملیکا تهامی شاخ و بلاگر اینستاگرامی

بیوگرافی ملیکا تهامی شاخ و بلاگر اینستاگرامی

سایت اب کرین تقدیم میکند

بیوگرافی ملیکا تهامی

ملیکا تهامی معروف به مینیکا در تاریخ 6 دی ماه سال 1375 در شهر تهران به دنیا آمد. این شاخ اینستاگرام از بلاگرهای معروف ایرانی است که با روابط شخصی و حواشی زیادی که ساخته، فالوورهای زیادی را در پیج اینستاگرام خود جذب کرده است. خانم ملیکا تهامی از همان دوران کودکی علاقه زیادی به لباس های رنگارنگ و مدل های مختلف لباس بود. بنابراین در نوجوانی تصمیم گرفت به عنوان مدلینگ فعالیت کند. او برای ورود به دنیای مدلینگ بهترین جایگاه را فضای مجازی و به ویژه اینستاگرام دانست. خانم ملیکا تهامی علاوه بر مدلینگ در زمینه های عکاسی و کافی شاپ نیز فعالیت کرده است. ملیکا تهامی تمام شهرت خود را از روابطی که با افراد مشهور انجام می داد به دست آورد. این خانم مدلینگ در رشته گرافیک دانشگاه درس می خواند و در ایران زندگی می کند. خانم ملیکا تهامی 42 کیلو گرم وزن و 152 سانتی متر قد دارد.

 

خانواده ملیکا تهامی

ملیکا تهامی

اکثریت کسانی که در شبکه های اجتماعی به اسم و رسمی می رسند چیزی از خانواده های خود و همچنین از زندگی شخصی خود نمی گویند. برخی از خانواده های این شاخ های مجازی از فعالیت های این افراد در فضای مجازی ناراضی هستند. برخی از خانواده ها نیز بر عکس فرزندانشان که در فضای مجازی به کارهای عجیب و غریب دست می زنند، بسیار مذهبی و آبرودار می باشند. برخی نیز به طور کلی با فرزندانشان که این گونه آبروی آن ها را زیر پا می گذارند قطع ارتباط می کنند. همین قضایا سبب می شود که اکثریت شاخ های مجازی چیزی از خانواده هایشان در فضای مجازی منتشر نکنند. خانم ملیکا تهامی نیز چیز از خانواده خود فضای مجازی منتشر نکرده است و خانواده او در شهر کرج زندگی می کنند. خانم ملیکا تهامی همچنین با ژینوس احمدی و دلارام خسروانی رابطه دوستی خوبی دارد.

 

محل زندگی ملیکا تهامی

خانم میکا تهامی از مدلینگ ها و میکابرهایی است که در شهر تهران به دنیا آمده است. او در زمینه های، نویسندگی، وزرشی، مدل، میکاب و… استعداد دارد. این خانم مدل ایرانی هرگز در مورد مهاجرت های خود به کشورهای دیگر سخنی به میان نمی آورد. خانم ملیکا تهامی هم اکنون در کرج زندگی می کند و تمامی فعالیت هایش را نیز در همین شهر انجام می دهد.

 

همسر ملیکا تهامی

خانم ملیکا تهامی پس از حادثه غم انگیزی که در 28 دی ماه سال 1398 اتفاق افتاد دیگر نتوانست ازدواج کند. فرزندی که از او و علی یاسینی متولد شده است را بزرگ می کند و علی یاسینی این فرزند را که ظاهرا دختر نیز می باشد قبول ندارد.

 

درآمد ملیکا تهامی

ملیکا تهامی

خانم ملیکا تهامی برای کسب درآمد به شغل های زیادی دست می زند. یکی از مشاغل او کافی شاپ است که از این طریق به کسب درآمد می پردازد. او همچنین از طریق معرفی و تبلیغاتی نیز درآمد کسب می کند. علاوه بر موارد فوق او از طریق تبلیغات در اینستاگرام و همچنین تبلیغ سایت های شرط بندی به کسب درآمد می پردازد. شغل های او شامل، تبلیغات پوشاک، لوازم ورزشی، تولید محتوا، مدلینگ، میکاب و… می باشند.

 

علاقه ملیکا تهامی به میکاپ

این خانم مدلینگ در زمینه های مختلفی فعالیت کرده است و فردی بسیار خلاق می باشد. ملیکا در کنار علاقه به مدلینگ به میکاب کردن نیز علاقه دارد. این خانم مدلینگ تا زمانی که بینی خود را عمل زیبایی نکرده بود خیلی مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار نمی گرفت؛ ولی بعد از جراحی بینی بسیاری از کاربران فضای مجازی او را به عنوان مدل خود در میکاب انتخاب می کنند. خانم ملیکا تهامی نیز در میکاب کردن استعداد و توانایی زیادی دارد و در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است.

 

نویسندگی ملیکا تهامی

همانطور که گفتیم خانم ملیکا تهامی در زمینه های مختلف استعداد دارد. یکی از مواردی که خانم ملیکا تهامی در آن استعداد دارد نویسندگی می باشد که شخص نویسنده باید از خلاقیت بسیار بالایی برخوردار باشد. هر چند خانم ملیکا تهامی هرگز حرفی از نویسندگی خودش نزده است؛ ولی در این زمینه فردی با استعداد می باشد و کتاب الف تا الف را به چاپ رسانده است. خانم ملیکا تهامی کتاب الف تا الف را در سن 21 سالگی به انتشار رساند.

 

عکس های ملیکا تهامی

ملیکا تهامی

قطعا کسانی که به عنوان مدلینگ می خواهند فعالیت کنند، عکس ها و تصاویر زیادی از خود را در فضای مجازی منتشر می نمایند. خانم ملیکا تهامی نیز مانند دیگر مدلینگ ها و یا میکاب ها، عکس ها و کلیپ های زیادی را در فضای مجازی منتشر کرده است. بنابراین شما می توانید عکس ها و تصاویر او را در لباس ها و برندهای مختلف در اینستاگرام، یوتیوب و آپارات مشاهده کنید.

 

رابطه ملیکا تهامی با علی یاسینی

هر چند در فضای مجازی خبرهای ضد و نقیض زیادی منتشر می شود و برخی از شاخ ها با این خبرهای راست یا دروغ سعی در جذب فالوورها می کنند. احتمال می رود خبر رابطه ملیکا تهامی با علی یاسینی که از خوانندگان مشهور سبک پاپ ایرانی می باشد صحت داشته باشد. ماجرای این رابطه از این قرار است که مدت ها پیش خانم ملیکا تهامی با علی یاسینی وارد یک رابطه دوستانه شدند. متاسفانه این رابطه مدتی بعد به یک رابطه عمیق عاشقانه شد تا این که وارد رابطه نامشروع نیز گشتند. حاصل این رابطه نامشروع حاملگی خانم ملیکا تهامی را به دنبال داشت و مدتی بعد نیز این فرزند نامشروع ملیکا تهامی و علی یاسینی به دنیا آمد. علی یاسینی مانند بسیاری از مردهای نامرد ارتباط خود را با خانم ملیکا تهامی به طور کلی قطع کرد و بچه نامشروع را نپذیرفت. امین فردین فردی است که این حقایق تلخ را منتشر نمود و گفت که اگر کسی این مسائل را قبول ندارد، او می تواند عکس، فیلم ها و مدارک این رابطه را برملا کند. برخی نیز می گویند؛ خانواده علی یاسینی چند باری از خانواده تهامی خواسته اند که بچه را به کس دیگری بدهند؛ اما خانم ملیکا تهامی بچه را نگه داشته و مدتی است که وارد فضای مجازی نمی شود.

 

برهنگی ملیکا تهامی

ملیکا تهامی

خانم ملیکا تهامی از جمله مدلینگ هایی است که علاقه زیادی برای برهنه شدن و انداختن عکس های برهنه دارد. ملیکا تهامی در یکی از عکس هایی که در پیج اینستاگرام خود منتشر کرده به صورت تقریبا برهنه است و تتویی که بر روی دستش است کاملا مشخص می باشد. او هچنین شعری بر روی دست خود از شاعر معاصر ایران به نام کاظم بهمنی بر دست دارد که شعری عاشقانه است.

 

اینستاگرام ملیکا تهامی

خانم ملیکا تهامی نیز مانند بسیاری از مدلینگ ها و شاخ های مجازی پیجی در اینستاگرام فعال کرده است. ملیکا در این پیج عکس ها و کلیپ های مدلینگ و میکاب های خود را منتشر می کند. خانم ملیکا تهامی پس از ماجرای دردناکی که بین او و علی یاسینی اتفاق افتاد دیگر وارد فضای مجازی نشد و بخاطر همین پیج اینستاگرام او غیر فعال می باشد.

 

ملیکا تهامی و کلاب هاوس او

ملیکا تهامی

کلاب هاوس نیز یکی دیگر از شبکه های مجازی است که به صورت اپلیکیشن در اختیار کاربران قرار دارد. بسیاری از کاربران با ورود به این برنامه مجازی نیز می توانند از وضعیت شاخ های مجازی با خبر گردند. از زمان راه اندازی کلاب هاوس کاربران زیادی وارد این نرم افزار شده و هر روز به مخاطبان آن افزوده می شود. خانم ملیکا تهامی یکی از شاخ های مجازی است که در اپلیکیشن کلاب هاوس عضو می باشد.دقت کنید کسانی که می خواهند از اپلیکیشن کلاب هاوس استفاده کنند باید لینک این برنامه را از یکی از افرادی که از کلاب هاوس استفاده می کند دریافت نماید. کلاب هاوس بعد از برنامه تیک تاک از کاربران زیادی برخوردار است.

 

رابطه ملیکا تهامی با امیرحسین نامدار

خانم ملیکا تهامی با امیر حسین نامدار وارد یک رابطه دوستانه و احساسی شده اند. این دو حتی در پیج های اینستاگرام خود از این رابطه دوستانه سخن ها گفته اند. همچنین زمانی که طرفداران این مدلینگ از او در مورد رابطه او با امیر حسین نامدار سوال می پرسند به صراحت پاسخ می دهد که ما دو نفر همدیگر را دوست داریم. هر چند مدتی است که این دو نفر از همدیگر جدا شده اند.

 

آهنگ ملیکا تهامی

خانم ملیکا تهامی بعد از استعداد در زمینه های زیادی که دارد، خوانندگی را نیز در کنار استعدادهای خود به نمایش می گذارد. این مدلینگ و میکابر مشهور از صدای زیبا و همچنین استعداد خوانندگی نیز برخوردار می باشد. از خانم ملیکا تهامی تا به حال چند آهنگ از جمله آهنگ های (آوازی های دور، بعد از تو) به یادگار مانده است.

 

بسته شدن پیج ملیکا تهامی

خانم ملیکا تهامی با همه استعداد های فوق العاده خود نتوانست جلوی احساسات و فعالیت های نادرست خود را بگیرد. این مدلینگ مشهور ایرانی پس از ورود به اینستاگرام دست به کارهای عجیب و غریب زیادی زد. متاسفانه قبل از حوادث ناگواری که بین او و علی یاسینی به وجود آمد. او همیشه تصاویر و فیلم های نامناسبی را در پیج خود منتشر می کرد. بخاطر همین پیج این خانم بلاگر خیلی زود توسط پلیس فتا شناسایی شده و مسدود گردید.

 

حاملگی ملیکا تهامی

متاسفانه برخی از کاربران شبکه های مجازی که تازه وارد این فضا شده اند برای این که فالوورهای پیج اینستاگرام خود را افزایش دهند، برای شاخ های مجازی حاشیه های وحشتناکی را می سازند. این افراد با شناسایی معروف ترین شاخ مجازی و یا افرادی که تازه به شهرت رسیده اند با ساخت حواشی که به نوعی با آن فرد همخوانی داشته باشد توجه کاربران فضای مجازی را به پیج خود جذب می کنند. زمانی که کاربران وارد پیج او می شوند با یک سری کلیپ های ورزشی، طنز، سرگرمی، شهوتناک روبرو می گردند. بنابراین پیج او را فالو کرده و از آن بعد همه روزه پیج این گونه افراد در صفحه اول اینستاگرام کاربران قرار می گیرد. یکی از همین افراد برای خانم ملیکا تهامی نیز حاشیه بارداری را ساخته است که از این طریق فالوورهای زیادی را جذب می کند. در حالی که خانم ملیکا تهامی اصلا حامله نمی باشد.

 

حواشی ملیکا تهامی

هر چند ساخت حواشی برای شاخ های مجازی از نکات مثبت و قوی برای جذب فالوور به حساب می آید. شاخ های مجازی یا خودشان با ساخت حواشی سعی در جذب فالوور می کنند و یا کاربران دیگر برای این شاخ ها حاشیه سازی می نمایند. بنابراین در هر صورت حاشیه سازی به نفع شاخ های مجازی می باشد. مدتی پیش حاشیه ای را در مورد ازدواج  خانم ملیکا تهامی ساخته بودند که بعدا معلوم شد این خانم مدلینگ مجرد است و قصد ازدواج هم ندارد.

 

دسترسی به استوری و لایو ملیکا تهامی

خانم ملیکا تهامی استوری و لایوهای زیادی را با افراد سرشناس و یا شاخ های مجازی گذاشته است. این بانوی مدلینگ ایرانی تمامی لایوهای خود را ذخیره کرده و در اینستاگرام خود ذخیره می نماید. بنابراین برای مشاهده لایو این بانوی میکابر و مدلینگ ایرانی شما می توانید پیج او را پیدا کرده و به تمام استوری ها و لایوهای او دسترسی پیدا کنید.

 

منبع: ebkorean.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *