بیوگرافی مدیسا مظاهری نیا تیک تاکر،روابط و حواشی

بیوگرافی مدیسا مظاهری نیا تیک تاکر،روابط و حواشی

سایت اب کرین تقدیم میکند

بیوگرافی مدیسا مظاهری نیا تیک تاکر،روابط و حواشی

مدیسا مظاهری نیا Medisamazaheriniaیکی از تیک تاکرهای فعال می باشد که فعالیت خود در فضای مجازی را با انتشار کلیپ های کوتاه آغاز نمود و کم کم توانست توجه کاربران بسیاری را به خود جلب نموده و در بین آنها به محبوبیت برسد. مدیسا در ساخت دابسمش و کلیپ های مختلف بسیار توانا عمل کرد و با تلاش بسیار سعی کرد تا تعداد فالوورهای خود را بالا ببرد که در این کار اتفاقا موفق هم شد.

او از کودکی عاشق هنر بود و همین علاقه او موجب شد تا با حمایت خانواده اش به دنبال هر آنچه علاقه مند بوده برود. مدیسا در نهایت موفق شد تا در زمینه ای که به آن علاقه داشت کار کند و با چند برند ایرانی نیز قرار داد بست و در زمینه هنر و مدلینگ جایگاه خوبی در میان سلبریتی های هم حرفه خود پیدا کرد.

بیوگرافی مدیسا مظاهری نیا تیک تاکر،روابط و حواشی

مدیسا مظاهری نیا متولد سال ۱۳۷۹ در محله یوسف آباد تهران می باشد که به واسطه شغل پدرش مدتی در کشور ترکیه و ارمنستان زندگی کرده ، در حال حاضر نیز ساکن شهرک غرب تهران می باشد ، او تک فرزند بوده و هیچ خواهر و برادری ندارد. مدیسا طرفداران بسیاری در بین دهه هفتاد و هشتاد دارد و کلیپ های خود را طبق خواست و سلیقه آنها می سازد که همین موضوع محبوبیت او را در بین طرفدارانش بیشتر نیز کرده است.

مدیسا خود را دختری مهربان توصیف می کند که اگر روزی به کسی اعتماد کند و آن فرد به او پشت کند ، بدون لحظه ای فکر نشخص را از زندگی خود بیرون می اندازد و سعی می کند او را فراموش کند. در این مقاله همراه با ما باشید تا اطلاعات جدیدی را در مورد این دختر تیک تاکر در اختیار شما قرار دهیم.

نام مدیسا مظاهری نیا
حرفه و علت شهرت فعال اینستاگرام
سن متولد سال 1379
رابطه و ازدواج مجرد
قد 169 سانتی متر
وزن 59 کیلوگرم
محل زندگی تهران
رنگ چشم مشکی
رنگ مو مشکی
اینستاگرام دارد
عمل زیبایی دارد
خالکوبی دارد

بیوگرافی مدیسا مظاهری نیا تیک تاکر،روابط و حواشی

مدیسا مظاهری نیا کیست؟

مدیسا مظاهری Medisamazaherinia دختر فعال و بازیگوش در اینستاگرام می باشد که با انتشار دابسمش و کلیپ های کوتاه با موضوعات مختلف به شهرت رسید و تعداد فالوورهای خود را هر روز بیشتر از قبل کرد. مدیسا از کودکی عاشق هنر بوده و به قول خودش دختر شیطانی بوده و همیشه ادای اطرافیان را همانند خودشان در میاورده که موجب خنده همه میشده و به همین دلیل در ساخت دابسمش و کلیپ های طنز خیلی خوب می تواند نقش بازی کند. مدیسا عاشق فصل بهار و زمستان است و در آخرین سال دهه هفتاد در تهران متولد شده است و از دیگر علاقه مندی های او هنر و مدلینگ است و اگر به پیج اینستاگرام او سر زده باشید متوجه این موضوع خواهید شد که عکس های بسیاری از او در فضای های مختلف وجود دارد.

بیوگرافی مدیسا مظاهری نیا تیک تاکر،روابط و حواشی

عکس های مدیسا مظاهری نیا Medisamazaherinia

مدیسا علاقه بسیاری به دنیای مد و مدلینگ دارد و عکس های مدلینگ بسیاری نیز از او در فضای مجازی وجود دارد که کافیست نام او را سر کنید تا به آرشیوی از عکس های او دسترسی داشته باشید و از ژست های او می توانید در عکس های خود استفاده کنید. او عکس های مختلفی نیز در مکان های رنگی و رنگین کمانی انداخته است که ایده جذابی برای عکاسی می باشد و تمام این عکس ها را می توانید در پیج اینستاگرام او با نام مدیسا مظاهری نیا تماشا کنید. در این بخش چند نمونه از عکس های این دختر خوش استایل و جذاب را برایتان به نمایش می گذاریم.

بیوگرافی مدیسا مظاهری نیا تیک تاکر،روابط و حواشی

اینستاگرام مدیسا مظاهری نیا

مدیسا مظاهری نیا فعالیت خود را با ساخت کلیپ های کوتاه در اینستاگرام آغاز نمود و برای اینکه تعداد دنبال کنندگانش بالا برود ، از هر ترفندی که می توانست بهره گرفت. او عکس های مدلینگ بسیاری از خود منتشر کرد و با ساخت ویدئو کلیپ های طنز ، کمدی و عاشقانه  در کنار راه اندازی چالش های مهیج کم کم در بین کاربران شناخته شد و پس از مدتی به فعال اینستاگرامی تبدیل شد. او در حال حاضر بیش از یک میلیون دنبال کننده دارد که عمده پست هایش کلیپ های خنده دار و عکس های مدلینگ او می باشد. مدیسا با ساخت کلیپ های تبلیغاتی برای فروشگاه و برندهای مختلف و انتشار آنها در پیج خود کسب درآمد دارد و با برگزاری چالش های مختلف مخاطبان خود را در فعالیت های آنلاین خود درگیر می کند.

بیوگرافی مدیسا مظاهری نیا تیک تاکر،روابط و حواشی

دوست پسر مدیسا مظاهری نیا

یکی از سوالاتی که در مورد افراد معروف در فضای مجازی بوجود می آید و کاربران علاقه مند به دانستن آن هستند ، روابط آنها می باشد. مدیسا مظاهری نیا دختری سخت پسند می باشد که خود را گرگ نامیده و در یکی از لایوهای خود صراحتا در پاسخ به سوال یکی از افراد حاضر در لایو گفت: من از کودکی معیارهای خاصی برای دوست پسر خودم در نظر گرفته ام و تا حالا شخصی که با معیارهای من هم خوانی داشته باشد و مدنظر خودم بدانم را پیدا نکرده ام. با توجه به این صحبت های مدیسا حرف و حدیث هایی که در مورد دوست پسر او در فضای مجازی وجود داشت ، تمام نشد و در زیر تمام پست هایش کامنتهایی در مورد این موضوع وجود داشت. عده ای کاربران در لایوهای مدیسا کامنت می گذاشتند که او عاشق شده و خانواده ها نیز در جریان هستند ، فقط مدیسا این موضوع را از دنبال کنندگانش پنهان کرده است. این شایعات به حدی زیاد شد که موجب آزرده خاطر شدن مدیسا شد و در یک استوری گفت: خواهش می کنم انقدر حرف های بی پایه و اساس نزنید ، من قبلا که به طور واضح گفتم که هیچ رابطه ای با هیچ پسری ندارم و حتی از کسی ترس و خجالتی ندارم! اگر یک روزی عاشق شخصی بشم حتما شما دنبال کننده های عزیزم که مثل دوست برام هستید را در جریان می ذارم ، پس لطفا برای من حاشیه نسازید.

درآمد مدیسا مظاهری نیا

مدیسا مظاهری با تلاش های فراوان موفق شد تعداد فالوورهای خود را به بیش از یک میلیون نفر برساند و با توجه به اینکه بازدید های استوری و پست هایش در اینستاگرام میلیونی می باشد ، به تبلیغات برند و فروشگاه های مختلف می پردازد که این امر یکی از منبع درآمد های او می باشد. راه دیگری که مدیسا از طریق آن کسب درآمد دارد ، قراردادهایی است که با شرکت های دیگر دارد و کار مدلینگ لباس و یا عکس را انجام می دهد.

 

مدیسا مظاهری نیا چند سال دارد؟

مدیسا مظاهری نیا همانند اکثر چهره های شناخته شده در اینستاگرام در بازگو کردن سن و تاریخ تولد خود محافظه کار بود و سوال طرفداران خود را در مورد تاریخ دقیق تولدش پاسخ نمی داد و به ندرت در این مورد صحبت می کرد ، تا اینکه بعد از مدتی در یکی از پست هایش در کپشن نوشت که شما متولد چه سالی هستید و در مورد خودش نیز نوشت من متولد سال ۱۳۷۹ می باشم.

بیوگرافی مدیسا مظاهری نیا تیک تاکر،روابط و حواشی

خانواده مظاهری نیا Medisamazaherinia

مدیسا مظاهری در یک خانواده کم جمعیت به دنیا آمده است و در واقع تک فرزند می باشد. او از کودکی از حمایت خانواده اش برای رسیدن به علایق و خواسته هایش برخوردار بوده و همیشه از پدر و مادر خود تشکر می کند. مدیسا می گوید که همیشه دوست داشته خواهر یا برادر داشته باشد اما قدردان پدر و مادرش نیز می باشد که هیچ چیزی برای او کم نگذاشته اند و حتی در فعالیتی که در فضای مجازی دارد نیز همیشه تشویقش می کنند.

بیشتر بخوانید: بیوگرافی ژاتیس (آتوسا حقیقی) تیک تاکر معروف + عکس ها

عمل زیبایی مدیسا مظاهری نیا

مدیسا عکس هایی از قبل عمل بینی و پروتز لب خود در اینستاگرام منتشر کرد که با موج انتقادات کاربان قرار گرفت ، کامنت ها بیشتر در مورد این بود که چرا وقتی بینی کوچکی داشته و هیچ ایرادی در صورتش نبوده مانند دیگر سلبریتی ها دست به جراحی و عمل زده است. مدیسا در پاسخ به آنها در یک استوری نوشت: من مشکل بزرگی بینی نداشتم و باید بگوییم که تنها به خاطر انحراف بینی مجبور به جراحی شدم.

بیوگرافی مدیسا مظاهری نیا تیک تاکر،روابط و حواشی

مهاجرت مدیسا مظاهری نیا

مدیسا مظاهری نیا در یوسف آباد تهران به دنیا آمده است و به دلیل شرایط شغلی پدرش مدتی در کشورهای دیگر زندگی کرده است. او در مورد مهاجرت به کشورهای دیگر گفته است که ایران را دوست دارد و حالش در کشور خودش خوب است و فعلا قصد مهاجرت به کشور دیگری را ندارد. مدیسا مدتی در کشورهای ارمنستان و ترکیه زندگی کرده است اما هرگز به منظور مهاجرت نبوده و همانطور که گفتیم به دلیل شغل پدرش در رفت و آمد بوده اند و در حال حاضر در شهرک غرب تهران ساکن می باشد.

بیوگرافی مدیسا مظاهری نیا تیک تاکر،روابط و حواشی

دابسمش های مدیسا مظاهری

اصلی ترین دلیل اینکه مدیسا به شهرت رسید ، دابسمش هایی بود که همراه با فیلتر های کیوت و بامزه ایجاد می کرد که طرفداران متعددی را به کارهایش جذب کرد. عمده موضوع این دابسمش ها عاشقانه و طنز می باشد که حتی در جواب سوال طرفدارانش در مورد استفاده بیش از حد از فیلتر گفت: فیلتر ساخته شده تا ازش استفاده کنیم ، من هم از چیزهایی که اختراع شده و خوشم بیاد استفاده می کنم. مدیسا در نود درصد کلیپ هایش از فیلتر استفاده کرده است و به ندرت چهره بدون آرایش و فیلتر خود را در اینستاگرام قرار می دهد.

 

 

مطالب مرتبط پیشنهادی:

بیوگرافی نگین فضلی (یوتیوبر و بلاگر اینستاگرامی)+عکس ها

بیوگرافی فاطمه گلزار،حواشی زندگی تیک تاکر معروف

بیوگرافی شقایق محمودی،یوتیوبر و تیک تاکر + کلیپ های طنزش

امتیاز شما به این مطلب

منبع: ebkorean.com