بیوگرافی محمد معماریان،چهره معروف اینستاگرامی

بیوگرافی محمد معماریان،چهره معروف اینستاگرامی

سایت اب کرین تقدیم میکند

بیوگرافی محمد معماریان،چهره معروف اینستاگرامی

محمد معماریان یکی از فعالان فضای مجازی می باشد که با ساخت ویدئو کلیپ های طنز توانست توجه کاربران مجازی را جلب نموده و در مدت زمان کمی در شبکه اجتماعی اینستاگرام به شهرت برسد. محمد متولد ۲۷ خرداد ماه سال ۱۳۶۹ در تهران می باشد و پدر و مادر او هردو اصالتا قومی هستند ، او یک خواهر و یک برادر بزرگتر از خود  دارد و در واقع فرزند آخر خوانده محسوب می شد. او در سال ۱۳۹۴ اینستاگرام را در گوشی خود نصب نموده و فعالیت خود را آغاز نموده است و با ساخت کلیپهای خنده دار پانزده ثانیه ای به عنوان یکی از اولین واینرها شروع به کار شد و با توجه به فعالیتی که در فضای مجازی داشت کم کم وارد سینما نیز شد. در ابتدای فعالیت خود فیلم های کوتاه با دوستان خود گرفته و منتشر می کرد و زمانی که متوجه شد مخاطبان زیادی خواهان دیدن کلیپ های طنز او هستند ، تصمیم گرفت این کار را به صورت حرفه ای انجام دهد و برای ساخت کلیپ هایش کم کم هزینه هایی  اعم از فیلم برداری ، صدا و تصویر را انجام داد که البته در مقابل ، تمام هزینه هایش با گرفتن تبلیغات به او بر می گردد. محمد می گوید طرفدار دوستان دیگر خود مانند محمد حسین کریم پور و شیخ حسین می باشد که آنها نیز در این زمینه مشغول به کار هستند ، هرچند گاهی از کار کردن خسته می شود ولی در نهایت کار خود را دوست دارد و با علاقه برای بهتر شدن فعالیت هایش تلاش می کند. او به همراه دوستان خود که اتفاقا بسیار هم پایه هستند ، اقدام به ساخت و ضبط ویدئو کلیپ های طنز و خنده دار می کند و با توجه به تعداد کسانی که در اینستاگرام او را دنبال می کنند ، می توان حدس زد که در زمینه کاری خود موفق عمل کرده است و به صورت جدی و حرفه ای سعی می کند تا فعالیت خود را ادامه دهد. او با گرفتن تبلیغات در پیج خود کسب درآمد دارد و با توجه به بالا بودن تعداد دنبال کنندگانش ، قطعا رقم تبلیغات در پیج او پایین نخواهد بود.

نام محمد معماریان
حرفه و علت شهرت فعال مجازی ، هنرپیشگی
سن متولد سال ۱۳۶۹
قد ۱۷۸
وزن ۷۵
محل زندگی تهران
رنگ چشم مشکی
رنگ مو مشکی
رابطه و ازدواج مجرد
اینستاگرام دارد
عمل زیبایی ندارد
خالکوبی ندارد

 

بیوگرافی محمد معماریان mohamadmemarian

 

 

کلیپ های محمد معماریان

محمد معماریان در زمینه طنز کلیپ های بسیاری ساخته است که همه آنها را در صفحه شخصی خود د ر اینستاگرام منتشر می کند و طرفداران بسیاری نیز دارد که با کلیپ های او خنده بر لبانشان می نشیند و جالب این است که در مقابل افراد زیادی نیز او را انتقاد می کنند و او را دلقک می دانند که کلیپ های بی مزه و مسخره ای می سازد. او در کنار دوستان خود در مکان های متخلف فیلم های فان و خنده دار می سازد که عده زیادی از سبک کار او خوششان می آید و پیگیر او هستند.

 

 

بیوگرافی محمد معماریان mohamadmemarian

اینستاگرام محمد معماریان

محمد معماریان یکی از فعالان قدیمی در اینستاگرام می باشد که از سال ۲۰۱۵ فعالیت خود را در این شبکه اجتماعی آغاز نموده است. او در ابتدا با  انتشار عکس و فیلم های  کوتاه و بی کیفیت فعالیت و ساخت کلیپ های رقص به همراه دوستانش در اینستاگرام فعالیت می کرد اما کم کم با افزایش مخاطبانش ، تصمیم گرفت تا برای ساخت فیلم هزینه کند. او دو میلیون و پانصد هزار فالوور دارد و حدود ۵۰۰ پست تا به امروز منتشر کرده است که اغلب پست های او مربوط به کلیپ های طنز او می باشد. او در قسمت بیو پیج خود شماره تماسی جهت هماهنگی تبلیغات در پیج خود قرار داده است و با شعار خنده یادت نره از طرفدارانش می خواهد که بر روی غم هایشان با خنده بدوند. در ادامه لازم به ذکر است که بگوییم ، محمد معماریان در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارای تیک آبی می باشد و جز افراد قدیمی و شناخته شده نیز می باشد.

 

 

 

استوری محمد معماریان یا حسین

محمد معماریان ارادت خاصی به شهدا و جانبازان دارد که این مسئله تحت تاثیر شهادت عمو دایی اش در جبهه های جنگ می باشد. او در یک استوری سربند یا حسین به سر بسته بود که نشان از اعتقاد او به ائمه بوده ، در روزهای محرم و صفر لباس مشکی به تن و عزاداری می کند.

 

بیوگرافی محمد معماریان mohamadmemarian

 

فیلم سرکوفت محمد معماریان

فیلم سرکوفت که برای شبکه خانگی فیلیمو ساخته شد اولین همکاری محمد امین کریم پور با محمد معماریان بود که دنیای دو لات بی سر و پا را نشان می‌دهد که عاشق دختری بسیار زیبا و تحصیلکرده می شوند. در این فیلم که دنیای لات ها  و عشق دعوا را نشان میدهد اولین فیلم بلند محمد معماریان می باشد که  که با استقبال آنچنانی نیز روبرو نشد.  تحت تاثیر همین  شکست  بیننده بود که او تصمیم گرفت  کلا بر روی اینستاگرام معطوف شده فعالیت های سینمایی خود را تعطیل کند.

 

محمد معماریان و حمید شربتی

حمید شربتی را می توان زوج مکمل محمد معماریان در نظر گرفت که در بسیاری از کلیپ های کمدی حاضر می باشد.  حمید شربتی آن که به عنوان یک ترک زبان تلاش می کند جنبه های فان را از طریق لهجه و حرکتهای ژانگولری به کلیپ های اضافه کند ، توجه طرفداران بسیاری را در میان کاربران اینستاگرام به خود جلب کرده است. ماحصل همکاری این دو فعال مجازی کلیپ ها و فیلم هایی می باشد که در کمتر وب سایت و صفحه اینستاگرامی مشابه آن دیده می‌شود.   یکی از مهمترین فعالیتهای این دو حضور آنها در سریال زنگ آخر می باشد که در یوتیوب و اینستاگرام قابل مشاهده می باشد.

 

 

بیوگرافی محمد معماریان mohamadmemarian

یوتیوب محمد معماریان

محمد معماریان که یکی از افراد مشهور در اینستاگرام می باشد ، در یوتیوب نیز بسیار فعال می باشد و ویدئوهای خود را در چنل یوتیوبش نیز قرار می دهد ، افرادی که از این وب سایت استفاده می کنند می توانند به چنل او مراجعه و فیلم هایش را مشاهده کنند. همچنین محمد تیزر فیلم هایی که در آنها بازی کرده است را در چنل خود قرار داده است تا علاقه مندان به آسانی برای دیدن کلیپ های او دسترسی داشته باشند.

قهوه خانه محمد معماریان

قهوه خانه هفت خان محله استاد معین ، یکی از لوکیشن های فیلم برداری محمد معماریان می باشد که موجب شده در بین افرادی که علاقه خاصی به قهوه خانه رفتن دارند معروف شود و مکان مناسبی برای ساخت کلیپ های طنز دیگر فعالان اینستاگرامی مانند محمد امین کریم پور شود. محمد معماریان چندین کلیپ طنز در این قهوه خانه ساخته که مورد توجه افرادی بسیاری نیز قرار گرفته است.

 

بیوگرافی محمد معماریان mohamadmemarian

همکاری محمد معماریان با مهدی تبریزی

حامد ومهدی تبریزی دو برادری هستند که فعالیت بسیار گسترده‌ای در شبکه اجتماعی اینستاگرام انجام می دهند. این دو همراه با حمید شربتی دست به ضبط  فیلمی به عنوان زنگ آخر زدند که در همین راستا با آقای معماریان نیز همکاری جدیدی را طراحی نمودند. در این کلاس درس که تمامی لات ها و گنده های اینستاگرام کنار هم قرار گرفته اند دانش آموزان در فضای دبیرستان قرار گرفته و شروع به مسخره کردن استاد و دبیر خود می کنند. معماریان نیز که در کنار مهدی تبریزی قرار می گیرد با نحوه بیان و لهجه خود اقدام به خنداندن بسیاری از افراد می کند.

حتما بخوانید: حامد تبریزی کیست؟

 

عکس محمد معماریان

محمد معماریان از افراد شناخته شده در فضای مجازی می باشد که عکس و فیلم های بسیاری از خود منتشر نموده است ، حتی در قسمت هایلات پیج اینستاگرام او بخشی را به مدلینگ اختصاص داده است. شما می توانید عکس های بسیاری از او را در پیج اصلی خودش و یا فن پیج هایش مشاهده کنید.

بیوگرافی محمد معماریان mohamadmemarian

 

فیلم محمد معماریان

محمد معماریان فیلم و کلیپ های طنز بسیاری ساخته و منتشر کرده است و در شبکه خانگی فیلیمو در یک فیلم نقش لات را نیز بازی کرد که مورد استقبال قرار نگرفت و تصمیم گرفت روی همان کلیپ های قبلی خود فکوس کند و فعالیت خود را برای یوتیوب و اینستاگرام متمرکز کند. محمد فیلم های بسیاری ساخته که اغلب آنها در قالب طنز و به قولی بعضی از طرفدارانش مسخره بازی می باشد.

 

بیوگرافی محمد معماریان mohamadmemarian

 

 

مطالب مرتبط پیشنهادی:

واینرهای طنز معروف اینستاگرام را بشناسید

معرفی معروف ترین تیک تاکر های ایرانی ۲۰۲۲

امتیاز شما به این مطلب

منبع: ebkorean.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *