بیوگرافی محمد روشنفکر تیک تاکر ایرانی

بیوگرافی محمد روشنفکر تیک تاکر ایرانی

سایت اب کرین تقدیم میکند

بیوگرافی محمد روشنفکر تیک تاکر ایرانی

امروزه در سرتاسر دنیا شبکه اجتماعی تیک تاک به یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی تبدیل می شود ولی در ایران به اندازه اینستاگرام نتواسته خیلی موفق عمل کند. در ایران ولی کسانی هستند که با اتکاء به هنرمندی و توانمندی درونی توانسته اند شهرت خوبی را به دست بیاورند و از این طریق مشهور شوند. یکی از این افراد محمد روشنفکر است که به او پدر خوانده تیک تاک در ایران نیز می گویند. او که در ابتدا کار خود را از تیک تاک آغاز کرد پس از به شهرت رسیدن یک صفحه نیز در اینستاگرام آغاز کرد و توانست مسیر خود را در این شبکه نیز باز کند.

نام محمد روشنفکر
سن 29 سال
شریک زندگی فعلی نیکا فلاحی
قد 176 سانتی متر
وزن نامشخص
سایز 52
رنگ مو مشکی
رنگ چشم خرمایی
عمل زیبایی ندارد
حرفه و درآمد فعال مجازی
کشور محل زندگی ترکیه-ایران

بیوگرافی محمد روشنفکر تیک تاکر ایرانی

 

محمد روشنفکر کیست؟

محمد روشنفکر یکی از مشهور ترین انفلوئنسرهای ایرانی است که در شبکه اجتماعی تیک تاک و ایسنتاگرام فعالیت می کند. او متولد خرداد سال 1372 در شهر بهشهر است. برای آن دست از کاربرانی که با این شهر آشنا نیستند باید گفت بهشهر از توابع استاد مازندران است. محمد تا سال 1400 همراه با دوست دختر مشهور خود یعنی نیکا فلاحی ساکن تهران بود و با او به ضبط و انتشار ویدیو مشغول بود ولی پس از مدتی طی یک تصمیم آنی عازم ترکیه شد و زندگی خود را دراستانبول ادامه داد.

محمد بر خلاف بسیاری از افراد مشغول در اینستاگرام فارغ التحصیل رشته الکترونیک است و به گفته دوستانش در آزمون مهندسی نیز قبول شده است. از آنجایی که محمد با سابقه ترین عضو این شبکه اجتماعی به حساب می آید به او لقب پدر یا پدر خوانده را داده اند. بر اساس صحبت های خودش او عاشق رنگ آبی است که برخی او را استقلالی نیز تصور می کنند و نماد خود را نیز دست بی نمک خوانده است.

محمد روشنفکر کیست؟

ازدواج محمد روشنفکر

تا پیش از مهاجرت به کشور ترکیه محمد همیشه اعلام کرده بود که مجرد است و فعلا قصد دارد بر روی ساخت ویدیوهای بیشتر تمرکز کند ولی پس از اینکه او همراه با نیکا به ترکیه مهاجرت کرد برخی از طرفداران این دو اعلام کردند که آن ها قصد ازدواج دارند و حتی برخی نیز ادعا کردند این مهم در شهر استانبول به وقوع افتاده است ولی برخلاف تمامی این ادعاها محمد اعلام کرد هنوز هم تصمیم دارد بر روی حرفه خود تمرکز کند و تصمیمی مبنی بر ازدواج ندارد.

ازدواج محمد روشنفکر

تیم محمد روشنفکر

بسیاری از افرادی که در شبکه های اجتماعی فعالیت دارند به صورت گروهی و یا بهتر است گفت اکیپی فعالیت خود را دنبال می کنند و محمد روشنفکر نیز از این امر مستثناء نبوده است. بدون شک اولین کسی که به ذهن همه شما می رسد در تیم او باشد نیکا فلاحی است. به جز نیکا می توان به افرادی همچون دیانا رحیمی ، عسل ایزدیان ، ارسلان کاشی ، رضا برزگر، متین امینی و عباس اقدام نیز اشاره کرد. این تیم که به نحوی تحت رهبری محمد نیز عمل می کند به ساخت فیلم ها و کلیپ های فان و درام مشغول هستند. برخی از کلیپ های که از این گروه مشهور شده است در مورد روابط زن و شوهری و روابط عاطفی هستند.

 

ورزش های رزمی

یکی از معدود فعالیت هایی که افراد مشهور شبکه های اجتماعی انجام می دهند شرکت در ورزش های رزمی است ولی بر خلاف بسیاری از این افراد محمد روشنفکر حتی پیش از اینکه مشهور شود به ورزش رزمی مشغول بوده و به گفته دوستان نزدیکش مدال های کشوری نیز کسب کرده است.

 

دعوی و جدایی متین از گروه

بر اساس صحبت هایی که محمد پس از جدایی از ایران انجام داد مشخص گردید متین دیگر عضوی از گروه نمی باشد و اعضاء قصد دارند بدون او به فعالیت خود ادامه دارند. این تصمیم پس از آن گرفته شد که محمد اعلام کرده بود متین در استوری ها و فایل های تصویری روحیه تیمی خود را از دست داده است و بیشتر به کارهای اتفرادی تمرکز کرده است. پس از این داستان بود که متین این نظر صحبت های محمد را به کلی رد کرد و دلیل کنار گذاشته شدن خود از گروه را احساس تهدید محمد نسبت به حضور خود دانست.

دعوی و جدایی متین از گروه

جدایی محمد از نیکا و بازگشت به ایران

پس از برخی از ماجراها محمد از نیکا فلاحی جدا شده و مجدد روانه ایران شد و با همکاری با یک تیم جدید تلاش می کند کلیپ های موفق خود را تکرار کند. در ویدیوهای جدید خود محمد سعی می کند صحبت های انگیزشی و فایل های ظنز را ضبط کند. برخی از طرفداران جدایی محمد از نیکا را تحت تاثیر عکس های نامتعارف او دانسته اند.

 

 

امتیاز شما به این مطلب

منبع: ebkorean.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.