بیوگرافی لیلی قالیچی مدل و بلاگر،سن و قد و وزن

بیوگرافی لیلی قالیچی مدل و بلاگر،سن و قد و وزن

سایت اب کرین تقدیم میکند

بیوگرافی لیلی قالیچی

لیلی قالیچی در تاریخ 30 آوریل سال 1983 در شهر تگزاس کشور آمریکا به دنیا آمد. پدرش صادق فالیچی و مادر فروغ خانم هر دو اصالتا ایرانی هستند که سال ها پیش به کشور آمریکا مهاجرت کرده بودند. لیلی قالیچی یک خواهر به نام یاسمن و برادری کوچکتر از خودش به نام محمد دارد. این خانواده 5 نفره در منطقه ای از تگزاس آمریکا به نام هوستون زندگی می کنند و برادر کوچکترش محمد قالیچی متخصص قلب و عروق است. خانم لیلی قالیچی بخاطر لاغری بیش از حدش به باربی ایرانی معروف می باشد و فعالیت های زیادی در حوزه های مختلف کرده است. فعالیت های او شامل، بازیگری در تلویزیون، بلاگری، مدلینگ، طراح و وکالت می باشند. این خانم موفق ایرانی ساکن آمریکا در سریالی به نام شاهان سان ست نیز بازی کرده و بخاطر همین فیلم به شهرت زیادی دست پیدا کرد. لیلی قالیچی زمانی که دبیرستان خود را در سال 2001 به پایان رساند، وارد دانشگاه McCombs school of Business شد و بلاخره در سال 2005 مدرک کارشناسی خود را از این دانشگاه در رشته بیزینس دریافت نمود. پس از اتمام دوره لیسانس بیزینس به شهر کالیفرنیا رفته و وارد دانشکده حقوق Loyola law school این شهر شد و در رشته وکالت ادامه تحصیل داد، او وکالت خود را در سال 2008 به پایان رساند. خانم لیلی قالیچی متاهل است و یک فرزند دختر نیز دارد.

 

شغل لیلی قالیچی و همسرش چیست؟

خانم لیلی قالیچی زنی بسیار فعال با پشتکار زیاد می باشد که خیلی زود توانست به شهرت و ثروت زیادی دست پیدا کند. بخاطر همین قضیه مردانی نیز که تصمیم به ازدواج با او را می گرفتند افرادی بسیار ثروتمند و با استعداد بودند. همسر اول خانم قالیچی یک کار آفرین آمریکایی بود که ثروت زیادی داشت و همسر دوم او که هم اکنون نیز با او زندگی می کند، بزینس من است که شهرت و ثروت زیادی دارد. آقای دارا میر که اصالتا ایرانی است زندگی بسیار خوبی را برای خانم لیلی قالیچی فراهم کرده و همچنین کمک زیادی به مردمان ایرانی ساکن در آمریکا نیز می کند.

یکی دیگر از شغل های این آقای ایرانی بلاگری در شبکه های اجتماعی می باشد که از این طریق نیز کسب درآمد می نماید. خانم لیلی قالیچی نیز مدتی به عنوان وکیل دادگستری در کشور آمریکا کار می کرد و پس از آن وارد اینستاگرام شده و خیلی زود به شهرت زیادی دست پیدا نمود. این خانم مدل ایرانی از طریق مدل شدن به شهرت زیادی دست پیدا کند و ثروت زیادی را به دست بیاورد. همچنین یکی از شغل های خانم لیلی قالیچی بازیگری نیز می باشد که در سریال شاهان سانست بازی کرده و به شهرت زیادی نیز دست پیدا کرد. یکی دیگر از شغل های این خانم خوش ذوق ایرانی طراحی لباس می باشد که برند او در جهان نیز شهرت دارد.

لیلی قالیچی و همسر اولش ژر من

خانم لیلی قالیچی با مردی به نام ژر من آشنا شد و بلاخره پس از مدت های رفت آمد تصمیم گرفتند با همدیگر نامزد شوند. این دو بلاخره در سال 2014 در تعطیلات مادیو در حالی که یک آشپز و یک پیش خدمت شاهد نامزدی آن ها بودند با همدیگر نامزد شدند. هر چند بسیاری گمان می کردند خانم لیلی قالیچی با آقای ژر من که از کار آفرین های موفق می باشد احساس خوشبختی می کند؛ اما متاسفانه این دو پس از هشت ماه نامزدی از همدیگر جدا شدند که بسیاری معتقدند این دو بخاطر خیانتی که از جانب آقای ژرمن صورت گرفته بود از همدیگر طلاق گرفتند.

 

ازدواج لیلی قالیچی با دارا میر

ازدواج و سپس جدایی بخشی از ساخت و سازهای این سلبریتی ها است که نقش زیادی نیز در جذب فالوور دارد؛ اما ماجرای جدایی خانم لیلی قالیچی از همسر اولش متفاوت از بقیه سلبریتی هاست؛ زیرا خانم قالیچی و همسر اولش Dhar Mann واقعا دیگر نمی توانستند در کنار هم احساس خوشبختی کنند و بخاطر همین از همدیگر جدا شدند. این خانم مدلینگ ایرانی بلاخره با فردی دیگر به نام دارا میر آشنا شد و در سال 2016 در حالی که حلقه الماس نامزدی خود را نشان می داد با آقای دارا میر ازدواج کرد. همسر دوم خانم قالیچی بیزینسی موفق ایرانی است که بلاخره این دو زوج موفق در تاریخ مه سال 2017 در شهر بورلی هیلیز به طور رسمی ازدواج کردند که حاصل این ازدواج یک فرزند دختر به نام الارا می باشد.

حلقه های الماس لیلی قالیچی

خانم لیلی قالیچی در دو بار ازدواج خود از حلقه های الماس برای جشن نامزدی خود استفاده کرده است. اولین حلقه نامزدی او را آقای ژرمن برای او گرفت. حلقه نامزدی اول خانم لیلی قالیچی به اندازه 15 قیراط که از الماس های 1.56 قیراطی تشکیل شده است. آقای ژر من برای خرید این الماس گران بها مبلغ 1.2 میلیون دلار پرداخت کرده بود در حالی که قیمت اصلی آن 2.6 میلیون دلار می باشد؛ زیرا طراحان و جواهر فروشان در آمریکا برای فروش جواهرات خود تخفیفات بالای 50 درصد در نظر می گیرند. دومین حلقه نامزدی خانم لیلی قالیچی را که همسر ایرانی او به نام دارا میر خریداری کرده بود نیز از جنس پلاتین می باشد که اطراف آن را الماس احاطه کرده است. بطور کلی این انگشتر نیز با یک الماس بیضی شکل که با برش آشوکا احاطه شده که از برشی کمیاب به حساب می آید.

 

چرا لیلی قالیچی را باربی می گویند؟

خانم لیلی قالیچی بعد از ورود به دنیای مجازی به شهرت و ثروت رسید؛ البته این زن هرگز از تلاش و کوشش دست برنداشت. او تا به امروز در حال تلاش برای رسیدن به اهداف و آرزوهای خود می باشد که البته این تلاش ها نیز بی ثمر نمانده است. بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی خانم لیلی قالیچی را با لقب زن باربی ایرانی می شناسند. لیلی قالیچی را از آن جهت باربی می گویند که قدی بلند و اندامی کشیده دارد و بسیار هم لاغر می باشد و همین خصوصیات جسمی او سبب شهرت او در میان مردم شده است. یکی از دلایلی که او را در فشن شوها شرکت می دهند همین باربی بودن او می باشد و در طول چند سال باربی بودنش را ثابت کرده است و اندامش به صورت باربی حفظ می کند. خانم لیلی قالیچی در واقع هیچ گونه اضافه وزنی ندارد و با محافظت در خورد  خوراک و همچنین ورزش های پی در پی توانسته است خودش را به صورت باربی و عروسک در بیاورد؛ البته عمل های زیبایی نیز در ایشان تاثیر گذاشته است.

اینستاگرام لیلی قالیچی

اینستاگرام در همه جای جهان سبب شهرت و معرفی بسیاری از انسان ها گردیده و بسیاری نیز از طریق این شبکه اجتماعی به نان و نوایی رسیده اند. خانم لیلی قالیچی نیز یکی دیگر از سلبریتی هایی است که تمام شهرت و درآمد خود را مدیون اینستاگرام می باشد. او بیشتر در اینستاگرام به تبلیغ و تولید محتواهایی مانند؛ زیبایی، سلامت، شن پرداخته و برند آرایشی چشم خود را که Lilly lashes می باشد را مدیریت می نماید. یکی از عالی ترین و محبوب ترین محصولات این خانم مدل ایرانی مژه های مصنوعی او می باشد که برخی از ستارگان سینما و یا هنرمندان کشور آمریکا مانند؛ ریحانا، جنیفرلوپز کیم کارداشیان و بیانسه از این نوع مژه ها استفاده می کنند. فالوورهای پیج اینستاگرام خانم لیلی قالیچی به 3 میلیون نفر می رسد.

 

استایل لیلی قالیچی

خانم لیلی قالیچی از اندامی مناسب و زیبایی برخوردار می باشد و قد او به 170 سانتی متر می رسد که وزنش نیز 57 کیلو گرم است. این خانم زیبای ایرانی هر روز موفق تر از روز قبل می درخشد و می توانیم او را به عنوان یکی از زن های موفق شرقی بنامیم. موهای مشکی بلند و پر پشت، ابروهای و مژه های بی نقص و چهره ای زیبا از خصوصیات بارز این خانم مدل می باشد. او از همان سنین کودکی به آرایش علاقه زیادی داشت و بخاطر همین از وکالت دست کشیده و به دنبال علاقه خود رفت.

قبل از عمل لیلی قالیچی

خانم لیلی قالیچی نیز مانند بسیاری از سلبریتی های دیگر پس از کسب شهرت در اینستاگرام اقدام به عمل های زیبایی بر روی صورت و دیگر اندام خود کرده است. این خانم مدل برای کاستن از عیب و اراداتی که در صورت و اندامش وجود داشت دست به عمل های جراحی زیادی زده که تغییرات زیادی در چهره و اندام او به وجود آمده است. شما می توانید در پیج اینستاگرامش عکس های قبل و بعد از عمل او را مشاهده کنید.

 

برند لباس لیلی قالیچی

خانم لیلی قالیچی زنی با استعداد و خوش ذوق می باشد و با پشتکار قوی که دارد به موفقیت های زیادی دست پیدا کرده است. او در کنار فعالیت های زیاد خود در زمینه های مختلف برند لباس want my look را نیز راه اندازی کرده و این برند فروشی خوبی نیز دارد. این خانم با همکاری مشاور مالی خود که پیام پدرام نام دارد خط پوشاکی را راه اندازی کرده اند که فقط لباس های جذاب و زیبای زنانه می فروشند. یکی از دلایل جذابیت و شهرت سریع برند لباس خانم قالیچی، زیبایی و قیمت مناسب آن می باشد.

 

فشن شوها و لیلی قالیچی

بطور کلی خانم لیلی قالیچی برای کسب شهرت و ثروت از هیچ تلاشی دست بر نمی داشت و در واقع خودش را به هرکاری پر درآمدی که فکرش را می کرد می زد. یکی دیگر از راه هایی که شهرت او را چندین برابر کرد شرکت در شوهایی است که او را در مقابل دیدگان مردم قرار داد. لیلی قالیچی با فعالیت مدلینگی خود در فشن شوها و عملکرد قوی خود در این زمینه خیلی زود توانست به شهرت و ثروت زیادی دست پیدا کند. یکی از فشن های معروفی که خانم لیلی قالیچی در آن شرکت داشته است فشن شوهای براوو ساست می باشد.

 

ثروت لیلی قالیچی

خانم لیلی قالیچی هر چند در خانواده پولداری به دنیا نیامده است؛ ولی با زیرکی و استعداد خوبی که داشت توانست خیلی زود زندگی خود را متحول کند. او با انجام فعالیت های زیادی در زمینه های مختلف به ثروت زیادی دست پیدا کرد و بخاطر همین به عنوان 10 زن برتر پولدار جهان قرار گرفت. او برای قرار گرفتن در میان این زنان تلاش های شبانه روزی را انجام می داد و گاهی شب ها تا صبح بیدار می ماند تا به اهداف والای خود دست پیدا کند. خانم لیلی قالیچی دارای 5 شغل پردرآمد می باشد که همین شغل ها او را به ثروت زیادی رسانده است.

 

 

امتیاز شما به این مطلب

منبع: ebkorean.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *