بیوگرافی فاطمه گلزار،حواشی زندگی تیک تاکر معروف

بیوگرافی فاطمه گلزار،حواشی زندگی تیک تاکر معروف

سایت اب کرین تقدیم میکند

بیوگرافی فاطمه گلزار،حواشی زندگی تیک تاکر معروف

فاطمه گلزار Fatemeh Golzar یکی از چهره های شناخته شده در فضای مجازی می باشد که با ساخت ویدئو کلیپ با موضاعات مختلف توانست در بین کاربران به محبوبیت برسد. این دختر کم سن و سال شیرازی یکی از تیک تاکرهای معروف ایرانی می باشد که با وجود سن کمی که دارد به خوبی توانست در فضای مجازی به شهرت برسد. فاطمه متولد بیست و چهارم  شهریور ماه سال هزار و سیصد و هشتاد و دو در شهر شیراز می باشد که در حال حاضر ساکن شهر تهران می باشد و مادرش در ساخت کلیپ های او با او همراه می شود و حتی در بعضی از فیلم ها به همراه دخترش ایفای نقش می کند.

فاطمه می گوید که مادرش حامی او می باشد و در ساخت کلیپ هایش او را کمک می کند و صادقانه می توان گفت که پایه دیوانه بازی های او می باشد.فاطمه دو خواهر دیگر نیز دارد که در کلیپ هایش نیز او را همراهی کرده اند و هر دو از فاطمه بزرگتر می باشند ، در واقع فاطمه کوچکترین عضو خانواده است. فاطمه پدر خود را مدتی قبل در یک تصادف جاده ای از دست داد و این اتفاق تاثیر بسیار بدی در روحیه او گذاشت و تا مدت ها دچار افسردگی شدید شد.

فاطمه گلزار به موسیقی و خصوصا نواختن ساز پیانو علاقه مند می باشد و یکی از الگو های او خواننده معروف هایده می باشد که آهنگ های او را بسیار دوست می دارد. فاطمه تا سن ۱۴ سالگی به همراه خانواده اش در شیراز زندگی می کرد اما پس از جدایی پدر و مادرش به تهران می آید و به همراه مادربزرگش زندگی می کند ، البته وقت های زیادی نیز به شیراز می رود و لایوهای بسیاری به همراه مادر و خواهرانش می گذارد. او در یکی از فیلم هایش در مورد فوت پدر خود صحبت کرد و گفت زمانیکه پدرش برای دیدن او و مادربزرگش عازم تهران بوده است ، تصادف می کند و این تصادف منجر به فوتش می شود.

این خبر برای فاطمه یکی از بدترین خبرهای زندگیش بوده که تا مدتی تاثیر بدی بر روی زندگی او داشته است و فوت پدرش را بدترین خاطره زندگیش می داند. او چالش های مختلفی به همراه مادرش انجام می دهد که مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته و در لایوهایی که می گذارد همیشه حال مادرش را می پرسند و او را نیز دوست دارند.

نام فاطمه گلزار
حرفه و علت شهرت تیک تاکر ، فعال اینستاگرامی
سن متولد سال ۱۳۸۲
قد ۱۶۷
وزن ۵۵
رابطه و ازدواج مجرد
محل زندگی تهران
اینستاگرام دارد
رنگ مو مشکی
رنگ چشم مشکی
عمل زیبایی دارد
خالکوبی دارد

فاطمه گلزار Fatemeh Golzar

 پیج اصلی فاطمه گلزار Fatemeh Golzar

با توجه به محبوبیت فاطمه گلزار فن پیج های بسیاری با نام او در اینستاگرام وجود دارد طنز و کلیپ های او را در پیج هایشان به اشتراک می گذارند اما پیج اصلی او نزدیک به یک میلیون دنبال کننده دارد که تا به امروز بیش از صد پست را در صفحه اش قرار داده است و لایوهای مختلفی به صورت تکی یا به همراه دوستان خود برگزار می کند و چالش های مختلفی را در لایوهایش عنوان می کند و از مخاطبان خود می خواهد که این چالش را انجام داده و فیلم هایشان را برای او بفرستند تا استوری کند.

اغلب پست هایی او در اینستاگرام منتشر می کند مربوط به کلیپ های طنز و دابسمش های مختلفی می باشد که طرفداران بسیاری را نیز دارا می باشد. او در اینستاگرام فعالیت بالایی دارد و با توجه به تبلیغاتی که در پیج خود قرار می دهد می توان گفت که از این شبکه اجتماعی کسب درآمد دارد.

فاطمه گلزار Fatemeh Golzar

کلیپ های فاطمه گلزار

پیج اصلی فاطمه گلزار نزدیک یک میلیون دنبال کننده دارد که کلیپ های خود را در این پیج قرار می دهد و باید گفت که فاطمه در کلیپ های خود از اعضای خانواده اش نیز استفاده می کند که این کار او جذابیت کلیپ هایش را بیشتر می کند. فاطمه چهره معصومی دارد که با ساخت کلیپ های خنده دار و موضوعات روزمره و اتفاقاتی که در جامعه رخ می دهد ، توجه افراد بسیاری را به خود جلب نموده است.

حتمابخوانید: بیوگرافی پانیذ کرمی (چهره معروف اینستاگرامی) + عکس ها

دابسمش های فاطمه گلزار Fatemeh Golzar

فاطمه گلزار یکی از معروف ترین تیک تاکرهای دهه هشتادی می باشد که با ساخت دابسمش های طنز در اینستاگرام معروف شد و کم کم توانست توجه کاربران بسیاری را به خود جلب کند. دابسمش های او بسیار جذاب و خنده دار می باشند که با موضوعات مختلفی ساخته و در صفحه اینستاگرام خود منتشر می کند.

لایو فاطمه گلزار

فاطمه گلزار لایوهای بسیاری می گذارد که در بعضی از آنها چالش های جدید و در بعضی دیگر به پرسش های کاربران پاسخ می دهد. در یکی از لایوهای خود که مادرش نیز او را همراهی می کرد لیوان آبی در دست خود داشت و از مادرش خواست تا صدای چند حیوان را در بیاورد ، بعد از او خواست صدای نهنگ در بیاورد که مادرش گفت بلد نیست و فاطمه گفت صبر کن من بهت یاد میدم ، سپس کمی از لیوان آبی که در دستش بود را در دهانش پر کرد و به سمت صورت مادرشآب را فوت کرد که مادرش شوکه شد و لایو به پایان رسید.

فاطمه گلزار Fatemeh Golzar

عکس های فاطمه گلزار Fatemeh Golzar

فاطمه گلزار یکی از دختران فعالی می باشد که علاوه بر ساخت و انتشار دابسمش ، عکس های بسیاری در مکان های زیبا و دیدنی از خود در پیج اینستاگرامش پست و استوری می کند. با توجه به سبک عکس هایی که از او در پیجش و یا به طور کلی در فضای مجازی وجود دارد می توان گفت که در زمینه مدلینگ نیز می تواند موفق باشد و خود او نیز به این رشته علاقه مند می باشد و با وجود سن کمی که دارد برای آینده خود اهداف و آرزوهایی بسیاری را در نظر گرفته که سعی می کند به پشتکار به تک تک آنها برسد. به این نکته توجه داشته باشید که فاطمه گلزار عکسی از تولد شانزده سالگی خود را به عنوان اولین عکس پیج اینستاگرامش منتشر کرده و علاوه بر عکس کلیپ های طنز بسیاری را پست کرده است.  برای دیدن عکس های فاطمه گلزار می توانید به پیج اینستاگرام او سر بزنید و به تعداد زیادی از عکس های زیبایی او دسترسی داشته باشید.

فاطمه گلزار Fatemeh Golzar

فاطمه گلزار Fatemeh Golzar

طنزهای فاطمه گلزار

طنزهای فاطمه گلزار مخصوص به خود اوست و باتوجه به چهره دلنشینی که دارد از لهجه شیرین شیرازی نیز در بعضی از کلیپ هایش استفاده می کند که دابسمش هایش را جذاب تر نیز می کند. او طرفدار شادی می باشد و از دابسمش هایی که به موضوع طنز و خنده دار نزدیک باشد علاقه بیشتری دارد. طنزهای او مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته و با میمیک صورت و حرکاتی که انجام می دهد ، مورد توجه مخاطبان خود قرار می گیرد.

یوتیوب فاطمه گلزار

فاطمه گلزار که از فعالان کم سن و سال اینستاگرامی می باشد ، علاوه بر اینستاگرام مدتی است که کانال یوتیوب خود را نیز راه اندازی نموده و کلیپ و دابسمش های خود را نیز در آن قرار می دهد. نکته ای که در مورد شاخ های مجازی و فعالان اینستاگرام وجود دارد این است که بعد از معروفیت و بالا بردن تعداد فالوورهایشان در اینستاگرام ، یوتیوب خود را نیز راه اندازی می کنند که منبع درآمد خوبی نیز می توانند از آن داشته باشند.

فاطمه گلزار Fatemeh Golzar

دوست پسر فاطمه گلزار

فاطمه گلزار که یک دختر دهه هشتادی فعال می باشد ، هر از چند گاهی لایوهایی را در پیج خود می گذارد که به سوالات مخاطبانش پاسخ می دهد ، یکی از سوالات پر تکرار در مورد رابطه او و دوست پسرش می باشد. فاطمه تا به امرزو هیچ عکس و ویدئویی از شخصی به عنوان در رابطه بودن و حتی رل زدن منتشر نکرده است و معتقد است عشق و عاشقی فقط آدم را کور می کند و در پاسخ به این سوال که آیا تا به حال عاشق شده است جواب داد که تا بحال عاشق نشده است و هیچ صحبتی از اینکه دوست پسر دارد یا خیر انجام نداد و گفت فعلا هدف های مهمتری دارد که روی آنها باید متمرکز باشد.

فاطمه گلزار Fatemeh Golzar

فاطمه گلزار Fatemeh Golzar

 

 

مطالب مرتبط پیشنهادی:

بیوگرافی شقایق محمودی،یوتیوبر و تیک تاکر + کلیپ های طنزش

بیوگرافی مژگان طاهرپور،کمدین اینستاگرامی و ناگفته هایش

امتیاز شما به این مطلب

منبع: ebkorean.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *