بیوگرافی فائزه سبحانی و احمد سبحانی + عکس

بیوگرافی فائزه سبحانی و احمد سبحانی + عکس

سایت اب کرین تقدیم میکند

بیوگرافی فائزه سبحانی و احمد سبحانی + عکس

فائزه سبحانی که به عنوان یکی از دختران ژن خوب وزیر خارجه سابق ایران در ونزوئلا می باشد جزء افراد پرحاشیه در فضای مجازی محسوب می شود. فائزه خواهر واقعی ساشا سبحانی مشهور و پرحاشیه می باشد که در خارج از ایران هر روز شاهد جنجال هایی نوین از این خواهر و برادر هستیم. امروز در این مقاله قصد داریم تا در مورد فائزه سبحانی و زندگی این دختر پولدار آقای سفیر ، اطلاعاتی را در اختیار شما همراهان عزیز قرار دهیم پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

فائزه سبحانی

 فائزه سبحانی کیست؟

فائزه سبحانی در سال ۱۳۶۲ در تهران به دنیا آمده است و خواهر ساشا سبحانی پرحاشیه و معروف می باشد. فائزه به همراه پدر و مادر خود در حال حاضر در آمریکا زندگی می کند و زمانی که احمد سبحانی که وزیر سابق ایران در ونزوئلا بود به همراه خانواده خود  به ونزوئلا می روند ، فائزه نیز سمتی در سفارت داشته و در آنجا به عنوان کارمند کار می کرد. ساشا سبحانی در نوجوانی از پدر و مادر خود جدا می شود و به اسپانیا مهاجرت میکند و با توجه به ثروت کلانی که از پدرش به او رسید توان زندگی لاکچری را در خارج از ایران برای خود مهیا می کند. با توجه به جنجال های بسیار ساشا سبحانی در اینستاگرام ، اخیراً شاهد این هستیم که ساشا پای خواهر خود را نیز به این جنجال ها کشیده است.

خانواده سبحانی تا زمانی که در ونزوئلا و در سفارت آنجا مشغول کار بودند حاشیه بسیاری نداشتند اما بعد از اینکه ساشا سبحانی از خانواده اش جدا شد حاشیه های بسیاری را برای خانواده و بخصوص پدرش که در سفارت ونزوئلا مشغول به کار بود درست کرد تا جایی که احمد سبحانی در یک مصاحبه در خبر ۲۰:۳۰ مجبور شد تا بگوید که پسری به نام ساشا ندارد.

دعوای محسن افشانی با فائزه سبحانی

درگیری فائزه  سبحانی و محسن افشانی

فائزه سبحانی که زمانیکه به همراه پدرش در سفارت مشغول به کار بود زندگی آرام و بی حاشیه ای داشت اما بعد از اینکه ساشا سبحانی به شهرت رسید ، فائزه نیز وارد حاشیه های بسیاری شد. به عنوان مثال شروع به برگزاری پارتی های مختلف جشن و دورهمی با دوستانش کرد که در آن مهمانی ها مشغول خوردن شراب بودند که در واقع یکی از خوشگذرانی های فائزه به حساب می آمد.

بیشتر بخوانید: ثبت نام بازی انفجار ساشا سبحانی

زمانی که ساشا سبحانی با محسن افشانی درگیر شدند ، پای فائزه نیز به درگیری آنها کشیده شد. ساشا سبحانی در یکی از صحبت های خود اعلام کرد که محسن افشانی سایت های شرط بندی مختلفی را ایجاد کرده است و در پی صحبت ‌هایش اسکرین شات هایی را به همه نشان داد که در آن محسن در سایت های مختلف بازی کرده و مبالغ هنگفتی را برداشت کرده است. صحبت های ساشا با امین فردین در یک لایو مشغول به افشای تمام اطلاعات ساشا سبحانی شد که این امر موجب شد تا دعوای بین محسن و ساشا شدیدتر شود.

ساشا سبحانی

درگیری ساشا سبحانی و محسن افشانی تا جایی پیش رفت که فائزه سبحانی با هر دوی آنها صحبت کرد تا دست از دعوا و جنجال بردارند ، اما ساشا اعلام کرد که با سویل ، همسر محسن افشانی رابطه داشته و اگر بخواهد تمام اطلاعات را لو می‌دهد. محسن افشانی که از دوستان قدیمی ساشا سبحانی بود ، مدتی نیز با فائزه در ارتباط بوده اما این دوستی هرگز به ازدواج ختم نشد. محسن افشانی بعد از صحبت های ساشا گفت که مادر و خواهر ساشا سبحانی پرستو هستند و با مردان زیادی رابطه دارند و یکی از کارهای آنها این است که برای  ایرانیان در ترکیه دختر می فرستند ، این صحبت‌ها و اتهامات محسن با واکنش شدیدتری از طرف ساشا مواجه شد.

بیوگرافی احمد سبحانی

بیوگرافی احمد سبحانی

 احمد سبحانی سفیر سابق ایران در ونزوئلا در دوران ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد می باشد که در سالهای پیش به دلیل فعالیتهای فرزندش محمد جواد سبحانی معروف به ساشا و حاشیه های جنجالی او حاشیه های بسیاری را برای پدرش ایجاد کرده است. طبق صحبت های احمد سبحانی در یک مصاحبه تلویزیونی پخش شد ، اعلام کرد دیگر فرزندی به نام محمد جواد ندارد و او مسئول کارهای خود می باشد که همین صحبت ها برعلیه پسرش موجب جنجال های دیگری در فضای مجازی شد.

 احمد سبحانی در حال حاضر در ایران زندگی می کند اما در زمان ریاست جمهوری دکتر محمود احمدی نژاد در کشور ونزوئلا به عنوان سفیر همراه خانواده اش زندگی می کرد. احمد سبحانی بعد از اینکه فعالیت خود به عنوان سفیر ایران در ونزوئلا را به اتمام رساند و بعد از ۸ سال برکنار شد ، او پس از آن به عنوان کارشناس مسائل مختلف از جمله آمریکای لاتین مشغول به فعالیت می باشد. با وجود تمامی حاشیه های پیرامون این فرد سیاسی برخی از اصولگرایان او را به عنوان فردی شناخته شده و صاحب نظریه در امور آمریکای لاتین به حساب می آورند که رابطه خوبی با احزاب سیاسی ونزوئلا دارد.

در هنگامی درگیری های متعدد در ونزوئلا شاهدان عینی عنوان نموده اند احمد سبحانی یکی از افرادی بوده که به کمک این کشور رفته و در کنار رئیس جمهور وقت آن بوده است.

مطلب مرتبط پیشنهادی: پوریا زراعتی ساشا سبحانی

امتیاز شما به این مطلب

منبع: ebkorean.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *