بیوگرافی شقایق خاموش چشم، شهرت، روابط و حواشی

بیوگرافی شقایق خاموش چشم، شهرت، روابط و حواشی

سایت اب کرین تقدیم میکند

بیوگرافی شقایق خاموش چشم، شهرت، روابط و حواشی

شقایق خاموش چشم در سال های دهه 70 در شهر تهران متولد شد و پس از اتمام دبیرستانش دیگر ادامه تحصیل نداد و برای کسب شهرت وثروت وارد اینستاگرام شد. از او می توانیم به عنوان یک بازیگر و کمدین اینستاگرامی یاد کنیم. او در ابتدا ورود به اینستاگرام فقط می خواست روزهای خود را بگذارند و سرگرم شود؛ ولی بعدها توانست به صور حرفه ای عمل کرده و از این طریق کسب درآمد کند.

او در یک خانواده سه نفر به دنیا آمد و تک فرزند می باشد که استعداد خوبی در بازیگری دارد. شقایق خاموش چشم با هیچ کسی وارد رابطه دوستی نشده و اگر دوست پسری هم دارد در فضای مجازی چیزی از آن نگفته است. برخی معتقدند که او با محمد کریم پور دوست هست در حالی این دوستی را شقایق رد کرده است.

شقایق خاموش چشم استعداد بسیار زیادی در بازیگری و مخصوصا فیلم های کمدی دارد. قطعا کارگردان های تلویزیون به دنبال چنین افرادی هستند که به صورت خودجوش استعداد بازیگری دارند. شقایق در کنار استعداد ذاتی در بازیگری در این زمینه تلاش زیادی نیز می کند. چنانچه او وارد سینمای ایران شود به موفقیت های چشمگیری دست پیدا خواهد کرد.

نام شقایق خاموش چشم
حرفه و علت شهرت ساخت ویدئو کلیپ های طنز-بازیگر و کمدین اینستاگرامی
قد 160 سانتیمتر
وزن 55 کیلوگرم
رنگ مو خرمایی
رنگ چشم قهوه ای
سن متولد دهه 1370
روابط و ازدواج
محل زندگی ایران
خالکوبی
عمل زیبایی

منبع درآمد شقایق خاموش چشم

بیوگرافی شقایق خاموش چشم، شهرت، روابط و حواشی

شاخ های اینستاگرام از تبلیغ در این فضای مجازی و یا سایت های شرط بندی کسب درآمد می کنند. این افراد به صورت ثانیه ار تبلیغات خود پول در می آورند. اکثریت فروشگاه ها، تولیدی ها، کارخانجات و… تبلیغات خود را به این افراد می دهند. شاخ های اینستاگرام از طریق تبلیغ به درآمدهای نجومی دست پیدا می کنند. شقایق خاموش چشم با متین امینی نیز در اینستاگرام فعالیت کاری می نماید.

 

اینستاگرام شقایق خاموش چشم


 

 

شقایق در ابتدای ورودش به اینستاگرام فقط به انتشار عکس ها و دابسمش هایش می پرداخت؛ ولی بعدها با شاخ های دیگری مانند محمد امین کریم پور و علی صبوری نیز آشنا شد و با این افراد شروع به همکاری نمود. این همکاری سبب شد که خیلی زود بتواند فالوورهایش را زیاد کند و در مدت دو سال موفق شد فالوورهایش را به 600 هزار نفر برساند.

ویدیوهای محمد کریم پور کمک زیادی در جذب فالوور به او کرده است. شقایق خاموش چشم زمانی که در ویدیو کمدی این دو فرد شاخ اینستاگرامی حظور پیدا کرد توانست در کمترین زمان فالوورهای خود را از صد به 300 هزار نفر برساند. او با این ورود توانست استعداد بازیگری خود را کشف کند و بعدها به صورت مستقل به این کار ادامه دهد. اینستاگرام او نیز تیک آبی خورده است و بسیاری از کاربران اینستاگرام فن پیج او را ساخته اند. آدرس پیج شقایق خاموش چشم @shaghayeghkhamoshi است و حدود 731 هزار فالوور دارد. او در این صفحه بسیاری از کلیپ های طنز خود را که با کمک دیگران ساخته است منتشر می کند.

 

دسترسی به عکس های شقایق خاموش چشم

بیوگرافی شقایق خاموش چشم، شهرت، روابط و حواشی

خوشبختانه امروزه دسترسی به عکس های افراد مشهور جامعه خیلی سخت نیست. بنابراین می توانیم خیلی راحت از طریق پیج اینستاگرام و یا جستجو در گوگل به تمام عکس های منتشر شده این افراد دسترسی پیدا کنیم. شما می توانید عکس های شقایق خاموش چشم را در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی و یا جستجو در گوگول مشاهده نمایید.

 

معرفی علی صبوری

علی صبوری

علی صبوری در 3 شهریور سال 1371 در شهر مشهد به دنیا آمد و از بازیگران کمدی بسیار موفق اینستاگرام می باشد. علی صبوری دانشجوی اخراجی هوشبری می باشد که استعداد زیادی در بازیگری دارد. این فرد کار خود را از تئاتر شروع کرد و سپس با ساخت کلیپ های طنز در اینستاگرام به کسب درآمد پرداخت. علی صبوری زمانی که در خندوانه دعوت شد در میان مردم ایران به شهرت رسید. علی صبوری یک برادر کوچکتر به نام آرمان هم داد.

 

 اینستاگرام علی صبوری

علی صبوری از دی ماه سال 1395 زمانی که فقط 32 فالوور داشت ویدیو طنزی را در مورد برگزار نشدن کنسرت در مشهد منتشر نمود. این ویدیو خیلی زود توانست فالوورهای او را به 200 نفر برساند و همین امر سبب شد او برای ساخت کلیپ های طنز گونه بیشتر ترغیب شود و خیلی زود به شهرت رسید.

 

خانواده علی صبوری

شقایق خاموش چشم و علی صبوری

علی صبوری وقتی فقط هشت سال سن داشت پدرش ورشکسته شد و بعد از آن زندگی خیلی سختی داشتند. او در حوالی سال 1379 گاهی در کف خیابان به دست فروشی می پرداخت و لباس می فروخت. پدرش فرد باهوشی بود، بعد از ورشکستگی به فروش آهن آلات صنعتی دست زد و خیلی زود توانست دوباره زندگی اش را جمع و جور کند.

 

شرکت در خندوانه و منبع درآمد علی صبوری

علی صبوری در خندوانه

علی صبوری پس از شهرت در اینستاگرام در سال 1396 به عنوان استند آپ وارد مسابقه خندوانه در شبکه نسیم تلویزیون گردید. علی در گروه فرهاد آئیش تا مراحل پایانی خندانه راه پیدا کرد؛ ولی در نهایت حذف شده و اجازه ادامه دادن به او داده نشد. این شرکت او در خندوانه توجه فالوورهای بیشتری را به او جلب کرد و شهرت زیادی به دست آورد. او پس از شرکت در خندوانه فالوورهایش به یک میلیون نفر رسید. بنابراین او خیلی زود توانست با قبول تبلیغات در اینستاگرام و اسپانسر به کسب درآمد سه تا پنج میلیون تومان برسد. او حالا بیشتر از 2/5 نفر فالوور دارد و ماشین علی صبوری BMW 318i می باشد.

 

اخراج از دانشگاه

علی صبوری در مورد اخراجش از دانشگاه می گوید؛ در دبیرستان تجربی خواندم و دوست داشتم پزشک شوم ، فکر می کردم اگر در این رشته قبول شوم می توانم هنر را هم در کنارش دنبال کنم. خلاصه به جای پزشکی در رشته هوشبری پذیرفته شدم اما ترم آخر اخراجم کردند چون می خواستم یک نمایش روی صحنه ببرم و با وجود هماهنگی با اساتید دانشگاه بخاطر عدم حضور در کلاس صفر گرفتم و اخراج شدم.

بیوگرافی شقایق خاموش چشم، شهرت، روابط و حواشی

بیوگرافی شقایق خاموش چشم، شهرت، روابط و حواشی بیوگرافی شقایق خاموش چشم، شهرت، روابط و حواشی

شقایق خاموش چشم

بیوگرافی شقایق خاموش چشم، شهرت، روابط و حواشی

بیوگرافی شقایق خاموش چشم، شهرت، روابط و حواشی

عکس شقایق خاموش چشم

بیوگرافی شقایق خاموش چشم، شهرت، روابط و حواشی

بیوگرافی شقایق خاموش چشم، شهرت، روابط و حواشی

بیوگرافی شقایق خاموش چشم، شهرت، روابط و حواشی

بیوگرافی شقایق خاموش چشم، شهرت، روابط و حواشی

بیوگرافی شقایق خاموش چشم، شهرت، روابط و حواشی

5/5 – (1 امتیاز)

نوشته بیوگرافی شقایق خاموش چشم، شهرت، روابط و حواشی اولین بار در بت لند. پدیدار شد.


منبع: ebkorean.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.