بیوگرافی شاداب فراهانی رقصنده ، روابط قد و سن

بیوگرافی شاداب فراهانی رقصنده ، روابط قد و سن

سایت اب کرین تقدیم میکند

بیوگرافی شاداب فراهانی رقصنده ، روابط قد و سن

خانم شاداب فراهانی یکی دیگر از دنسرهای معروف و حرفه ای ایرانی است که کلیپ ها و شیوه های رقاصی خود را در فضای مجازی منتشر می کند. خانم شاداب فراهانی در تاریخ 14 دی ماه سال 1371 در شهر تهران به دنیا آمد. این دنسر معروف ایرانی پس از به شهرت رسیدن برای هیمشه ایران را ترک کرد و در شهر استانبول ترکیه ساکن شد. هر چند خانم شاداب فراهانی تا کنون ازدواج نکرده است؛ ولی حاشیه های زیادی در مورد ازدواج و همسرش را در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی منتشر می کند. یکی از خصوصیات شاداب فراهانی این است که با آهنگ های مختلف می رقصد و مهارت رقاصی خوبی دارد. او فالوورهای زیادی در پیج اینستاگرام خود دارد؛ ولی مدتی است که پیج اینستاگرام او را مسدود کرده اند.

 

همسر شاداب فراهانی

هر چند حواشی و سخن های زیادی در مورد همسر خانم شاداب فراهانی در فضای مجازی پیچیده است؛ ولی بطور کلی خانم شاداب فراهانی تا کنون ازدواج نکرده و فعلا هم قصد ازدواج ندارد. این خانم دنسر هیچ عکسی از شوهر و دوست پسر خود در فضای مجازی منتشر نکرد است. بنابراین این قضیه نشان می دهد که خانم شاداب فراهانی مجرد می باشد و دوست پسری هم ندارد.

 

محل زندگی شاداب فراهانی

شاداب فراهانی دنسر

بطور کلی تمامی دنسرهای ایرانی پس از به شهرت رسیدن دیگر نمی توانند در ایران فعالیت کنند؛ زیرا فعالیت این دنسرها در ایران ممنوع می باشد و در این صورت دیگر نمی توانند در ایران به کسب درآمد بپردازند. بنابراین برای ادامه فعالیت ها و یا کسب درآمد از طریق این حرفه باید ایران را ترک کنند. خانم شاداب فراهانی پس از برخوردهای جدی که با او در کشور ایران شد و همچنین نتوانست در ایران به رقاصی خود بپردازد برای همین تصمیم گرفت برای همیشه ایران را ترک کند. این دنسر معروف ایرانی تصمیم قطعی خود را برای مهاجرت به کشور ترکیه گرفت و بالاخره به این کشور سفر کرد. شاداب فراهانی فعلا در شهر استانبول کشور ترکیه ساکن است.

 

درآمد شاداب فراهانی

شاداب فراهانی دنسر

شاخ ها، دنسرها و مدلینگ ها از طریق اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی به کسب درآمد می پردازند. خانم شاداب فراهانی نیز به عنوان مربی رقص از طریق این شبکه های مجازی کسب درآمد می کند. خانم فراهانی برای هر تبلیغی که در پیج اینستاگرام خود قرار می دهد مبالغ زیادی می گیرد. تبلیغاتی که در پیج خانم شاداب فراهانی قرار می گیرد به صورت 24 ساعته است و بعد از یک شبانه روز حذف می شود. این مربی رقص با برندهای مختلف و شرکت های متعدد کار می کند و از تمامی این موارد کسب درآمد می نماید. بنابراین خانم شاداب فراهانی از روش های مختلف کسب درآمد کرده و وضعیت مالی خوبی دارد. همچنین خانم شاداب فراهانی کلاس های خصوصی رقص نیز دارد که از این طریق نیز به درآمدهای زیادی دست پیدا می کند.

 

دسترسی به رقص های شاداب فراهانی

برای دسترسی به کلیپ های رقص و یا تکنیک های رقص خانم شاداب فراهانی شما می توانید به پیج اینستاگرام این مربی رقص رفته و به تمام رقص ها و شیوهای رقاصی او دسترسی پیدا کنید. همچنین این رقصنده کلیپ ها و فیلم های آموزشی خود را در یوتیوب به اشتراک می گذارد که در این صورت شما می توانید وارد یوتیوب شده و با وارد کردن نام خانم شاداب فراهانی به تمامی کلیپ ها و آموزش های او دست پیدا کنید؛ البته پس از مسدود شدن پیج اینستاگرام خانم شاداب فراهانی شما می توانید وارد کانال تلگرام او شده و از این طریق فیلم ها و کلیپ های او را ببینید.

 

دسترسی عکس های شاداب فراهانی

شاداب فراهانی دنسر

خانم شاداب فراهانی علاقه زیادی به عکاسی در مکان های مختلف دارد و در هر جایی که پا می گذارد از خودش عکس می گیرد. شاداب فراهانی تقریبا از تمامی رقص هایی که انجام می دهد عکس می گیرد. اکثریت عکس های را که این خانم دنسر از خودش می گیرد از کیفیت بالایی برخوردار هستند. شما می توانید برای دیدن عکس های خانم شاداب فراهانی به پیج اینستاگرام و یا سایت گوگل مراجعه کرده و تمامی عکس های این دنسر را مشاهده کنید. خانم شاداب فراهانی فن پیج های زیادی دارد که شما می توانید وارد هر یک از این فن پیج ها شده و به تمامی عکس های جذاب با زمینه های عالی دسترسی پیدا کنید.

 

مصاحبه با شاداب فراهانی

هر چند مجریان شبکه های تلویزیونی بخاطر نداشتن مخاطب به سوی مصاحبه با شاخ ها و دنسرهای مجازی رفته و از این طریق می خواهند مخاطبان شبکه خود را افزایش دهند؛ اما خانم شاداب فراهانی هنوز به جایگاه و درجه ای نرسیده اند که شبکه ها و یا مدیریت سایت های مختلف بخواهند با این مربی رقص به مصاحبه بنشینند.

 

اینستاگرام شاداب فراهانی

شاداب فراهانی دنسر

خانم شاداب فراهانی مانند دیگر شاخ ها و دنسرهای ایرانی، اینستاگرام را محل اصلی فعالیت خود قرار داده است. این دنسر ایرانی پس از ورود به اینستاگرام هر روز پست ها و یا استوری های جدیدی را در پیج اینستاگرام خود می گذارد. بنابراین کاربران و هوادارن این دنسر می توانند با ورود به پیج اینستاگرام خانم شاداب فراهانی به تمامی کلیپ ها و رقص های او دسترسی پیدا کنند. همچنین این خانم دنسر ایرانی آموزش های رقص خود را نیز در اینستاگرامش منتشر می نماید که طرفداران زیادی دارد. کاربران می توانند با مراجعه به اینستاگرام نام خانم شاداب فراهانی را به زبان انگلیسی در قسمت جستجوی این فضای مجازی وارد کرده و خیلی راحت به پیج اینستاگرام خانم شاداب فراهانی دسترسی پیدا کنید. اکثریت دنسرهای دیگر از پست های خانم فراهانی حمایت می نمایند. هر چند که مدت زیادی است که خانم شاداب فراهانی در اینستاگرام فعالیت می کند؛ اما تا کنون موفق نشده است که فالوورهای خود را به یک میلیون نفر برساند. هر چند فن پیج هایی زیادی به نام خانم شاداب فراهانی وجود دارد؛ ولی شما می توانید با جستجو کردن در میان پیج هایی که باز می شود، پیج اصلی این دنسر حرفه ای را پیدا کنید.

 

مسدود شدن پیج شاداب فراهانی

شاداب فراهانی دنسر

برخی شاخ های مجازی با انتشار تصاویر و کلیپ های غیر اخلاقی وجهه شبکه های اجتماعی را خراب می کنند. این افراد نمی دانند که اکثریت کاربران این شبکه ها را افراد کم سن  سال و یا جوانان و نوجوانان تشکیل می دهند. متاسفانه شاخ ها و یا دنسرهایی که به این کار دست می زنند فقط به فکر خودشان هستند و برای جذب فالوور دست به هر کاری می زنند. یکی از دنسرهایی که محتوای غیر اخلاقی را در فضای مجازی منتشر کرده است خانم شاداب فراهانی است که با انتشار این محتواها می خواست فالوورهای خود را افزایش دهد. این مربی رقص پیوسته به منتشر کردن این موارد در پیج اینستاگرام خود می پرداخت که از سودی پلیس اینترپل شناسایی شده و پیج اینستاگرام او مسدود شد. پیج های دنسرهای دیگری مانند الناز قاسمی، هلیا جلیل نژاد و زهرا آقا زاده نیز بخاطر انتشار محتواهای غیر اخلاقی مسدود شده است.

 

یوتیوب شاداب فراهانی

شبکه اجتماعی یوتیوب یکی دیگر از فضاهای مجازی می باشد که افراد مشهور زیادی در این شبکه اجتماعی مشغول هستند. این افراد با انتشار کلیپ ها و ویدیوهای خود در یوتیوب به کسب درآمد می پردازند. خانم شاداب فراهانی نیز در یوتیوب فعالیت می کند و این مربی رقص ایرانی، کلیپ ها و فیلم های آموزشی خود را در یوتیوب قرار می دهد و از این طریق زمینه آموزش رقص را برای هموطنان خود فراهم می نماید.

 

لایوهای شاداب فراهانی

یکی دیگر از کارهایی که سبب جذب فالوور می شود لایو گذاشتن است. شاخ های مجازی قبل از لایو گذاشتن زمان لایو را در پیج اینستاگرام خود منتشر می کند و بنابراین کاربرانی که این خبر را می بینند به دیگر هواداران خانم شاداب فراهانی اطلاع می دهند. گاهی نیز فن پیج هایی که برای این شاخ ها در سراسر اینستاگرام ایجاد شد است خبر لایو شاخ های مجازی را پخش می کنند. با پخش شدن خبر لایو حتی کسانی که با آن شاخ مجازی آشنایی ندارند نیز مجذوب این لایوها شده و در لایو این افراد شرکت می نمایند. محتویات که این لایوها در بر می گیرند شامل، اطلاعاتی در مورد حرفه شاخ های مجازی، درآمد آن ها، کارهای روز مره، دوست پسرها، خیانت ها و تهمت ها، دروغ ها و… می باشند. خانم شاداب فراهانی نیز لایوهای زیادی با فالوورهای خود می گذارد و محتویات لایوهای این خانم مربی رقص بیشتر در مورد رقص و تکنیک های رقص می باشد که کمک زیادی به کاربران تازه وارد می کند.

همچنین خانم شاداب فراهانی به تمامی سوالاتی که در مورد کار و یا مسائل دیگر از او می پرسند جواب می دهد. برخی از کاربرانی که در لایو خانم شاداب فراهانی شرکت می کنند به این دنسر ابراز علاقه کرده و این خانم نیز از آن ها تشکر می نماید. متاسفانه در میان کاربرانی که در لایوهای شاخ های مجازی شرکت می کنند، کسانی نیز هستند که فقط به فحاشی و ناسزا گویی با این شاخ های مجازی می پردازند. اکثریت کاربرانی که در لایو خانم شاداب فراهانی به ناسزا گویی می پردازند در واقع همان هایی هستند که می خواستند در جایگاه او باشند. این افراد در لایوهای خانم شاداب فراهانی او را بی استعداد، زشت چهره، بد اندام و… می دانند و در جواب این افراد بی ادب خانم شاداب فراهانی فقط پوزخند می زند و هیچ جوابی به آن ها نمی دهد. برخی نیز از او می خواهند تکنیک های رقص خود را در فضای مجازی بیشتر منتشر کند تا بیشتر بتوانند یاد بگیرند. برخی نیز از خانم شاداب فراهانی می خواهند که در لایو روش های مختلف رقص خود را برای آن ها به نمایش بگذارد و خانم شاداب نیز با کمال میل انجام می دهد.

 

حواشی خانم شاداب فراهانی

حاشیه سازی از مهمترین ترفندهای شاخ های اینستاگرام برای جذب فالوور می باشد. کاربران بیکار فضای مجازی هم که به دنبال همین حواشی می گردند و این حواشی به نوعی برای کاربران و فالوورهای شاخ های مجازی سرگرمی به حساب می آید. اکثریت حواشی که شاخ های مجازی به وجود می آورند دروغی بیش نیست و این حواشی بر طبق یک سناریوی از پیش تعیین شده اجرا می شود. حواشی که شاخ های مجازی به وجود می آورند معمولا در مواردی می باشد که فالوورها به دنبال همان موارد هستند. حواشی شاخ های مجازی شامل، جدایی، طلاق، دوست پسرهای جدید، تهمت، فحش ها و… می باشند. خانم شاداب فراهانی نیز از شاخ های حاشیه ساز اینستاگرام است و پیوسته برای جذب فالوور دست به حاشیه سازی های متنوع می زند. از طرفی هم مردم و کاربران فضای مجازی برای این مربی دقص ایرانی حواشی می سازند و از این طریق می خواهند فالوورهای خود را افزایش دهند. هر چند این دنسر هم اصلا به حواشی که برای او ساخته می شود توجهی نمی کند. اخیرا هم برای این بانوی فراهانی حاشیه را ساخته اند و می گویند او با فردی به نام کامی یوسفی رابطه عاشقانه ای را در پیش گرفته اند که هر دو طرف این قضیه را تکذیب کرده اند. کامی یوسفی از خوانندگان ایرانی است که خانم شاداب فراهانی با آهنگ های او می رقصد و همین امر سبب شده که بسیاری گمان کنند، این خانم با کامی یوسفی رابطه عاشقانه دارند.

 

امتیاز شما به این مطلب

منبع: ebkorean.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *