بیوگرافی سامی لو و همسرش رها

بیوگرافی سامی لو و همسرش رها

سایت اب کرین تقدیم میکند

بیوگرافی سامی لو و همسرش رها

بیوگرافی سامی لو

رها وانتونز در سال 1377 در شهر تهران به دنیا آمد. هر چند اطلاعات دقیقی در مورد تحصیلات و رشته تحصیلی او نداریم و فقط می دانیم او در یکی از رشته های نظری دیپلم گرفته است. رها وانتونز پس از گرفتن دیپلم خود در شهر تهران برای ادامه تحصیل به یکی از کشورهای خارجی سفر کرده است و باز هم مشخص نیست که در چه رشته دانشگاهی درس می خواند. رها وانتونز جزء افرادی است که دوست ندارد کسی از اطلاعات شخصی او بداند و همین امر سبب شده، چیز زیادی در موردش او نتوانیم پیدا کنیم. رها وانتونز از همان دوران کودکی علاقه زیادی به موسیقی و خوانندگی داشت و احتمال می رود که رشته دانشگاهی او مرتبط با علاقه مندی های او یعنی موسیقی باشد. رها وانتونز به عنوان یکی از اعضای فعال و با استعداد گروه وانتونز هم اکنون در کشور ترکیه زندگی می کند.

رها در میان دیگر هم گروه های خود سن و سال کمی دارد؛ ولی به شهرت زیادی دست یافته است و طرفداران زیادی دارد. بر طبق قانون ایران و هم اینطور قانون شرع اسلام ساخت موسیقی برای خانم ها ممنوع نیست؛ ولی خوانندگی برای خانم ها حرام است و در این صورت خانم رها وانتونز به هیچ نمی توانست در کشور ایران استعداد خود را شکوفا کند. بنابراین تصمیم گرفت برای شکوفا کردن این استعداد به کشور اتریش سفر کند و در این کشور به بخشی از علاقه مندی های خود دست یافت. رها در کشور ارتریش با یکی از اعضای گروه وانتونز آشنا شد و همین امر سبب پیشرفت او گردید که بعدها این گروه در کشور ترکیه به ادامه فعالیت های خود پرداختند. خانم رها وانتونز آهنگ های زیادی را کار کرده است؛ ولی آهنگ های (شب) و (درد) از معروف ترین آهنگ های او می باشد.

 

محل زندگی رها وانتونز

رها وانتونز بطور کلی اخلاق عجیبی دارد و اصلا دوست ندارد کسی از مسائل شخصی اش سر در بیاورد. بخاطر همین کسی نمی داند که او در دوره فعالیت هایش چه کارهایی کرده است و یا به کجاها سفر و یا سکونت داشته، همین امر کار را مقداری سخت می کند. ظاهرا که رها وانتونز در همان سنین نوجوانی به کشور اتریش سفر کرده و در این کشور وارد دانشگاه موسیقی شده است. کشور اتریش به عنوان مهد موسیقی جهان شناخته می شود و رها نیز بنا به علاقه خود در این کشور ساکن شد و هم اکنون نیز در کشور اتریش زندگی می کند. رها وانتونز در همین کشور با گروه وانتونز آشنا شد و به فعالیت موسیقی خود پرداخت. برخی نیز معتقدند که او مدتی در کشور ترکیه زندگی کرده است. رها وانتونز هرگز در مورد خانواده و این که او تنها زندگی می کند و یا با خانواده اش اصلا اطلاعات دقیقی نداریم.

 

ماجرای رابطه رها و سامی لو

زمانی که رها وانتونز وارد گروه وانتونز شد بسیاری از اعضای گروه وانتونز با ورود او به این گروه مخالفت کردند و برای همین قضیه اختلافات زیادی بین ای گروه در مورد قبول خانم رها وانتونز به عنوان یکی از اعضای این گروه افتاد. برخی نیز بر این باور بودند که خانم رها وانتونز با یکی از اعضای گروه وانتونز رابطه دوستانه و عاشقانه ای دارد و برای همین می خواهد وارد گروه وانتونز شود و این قضیه قطعا اعتبار گروه وانتونز را زیر پا می گذارد. این قضیه بعد از مدتی مشخص شد که آن شخص کسی نیست جزء سامی لو که یکی از اعضای گروه وانتونز می باشد.

بیوگرافی سامی لو

بنابراین اعضای گروه وانتونز معتقد بودند که سامی لو بخاطر رابطه دوستانه ای که با خانم رها وانتونز دارد، او را وارد این گروه کرده است؛ ولی خوشبختانه تمامی این اتهام ها رد شد و خانم رها وانتونز رسما به عنوان یکی از اعضای این گروه انتخاب شدند. مدیریت گروه وانتونز را کوروش وانتونز به عهده داشت و قبول عضو جدید در این گروه فقط با اجازه ایشان امکان پذیر بود. بنابراین کوروش وانتونز قبول خانم رها وانتونز را بدون توجه به این رابطه دوستانه با سامی لو در گروه وانتونز راه داد. کوروش فقط به علاقه و استعداد و صدای خوش رها وانتونز به او اجازه ورود به گروه وانتونز را داد. زمانی که رها وانتونز وارد گروه وانتونز شد بخاطر صدای خوش و استعداد زیاد او در موسیقی صدای مخالفان او خاموش شد و از طرفی طرفداران گروه وانتونز بشتر گردید. بنابراین با اجرای خانم رها وانتونز در گروه وانتونز تمامی شایعات در مورد او تمام شد و او به موفقیت های زیادی دست پیدا کرد. جالب است بدانید که بنا به بسیاری از شایعاتی که در مورد او و همسرش سامی لو وجود دارد، این دو نفر برخلاف دیگر اعضای گروه وانتونز هیچ ارتباطی با سایت شرط بندی بت وین که این گروه آن را مدیرت می کنند، ندارد.

 

ماجرای همکاری رها با گروه وانتونز

گروه و وانتونز از همان ابتدای فعالیت سعی در جذب اعضای با استعداد وکارهای قوی بودند. این گروه از همان روز های اول پایه های موسیقی خود را مستحکم بر زمین بسته بودند. بنابراین به موفقیت های زیادی دست پیدا کردند و به شهرت زیادی رسیدند. رها وانتونز نیز که از خانم های با استعداد و قوی در عرصه موسیقی می باشد، زمانی که وارد این گروه شد به موفقیت های باور نکردنی دست پیدا کرد.

هر چند استعداد و توانایی و همینطور علاقه شدید او به موسیقی را نمی توانیم نادیده بگیریم. رها وانتونز صدای زیبایی در خوانندگی دارد که با تمرین های پی در پی در گروه وانتونز به موفقیت های بیشتری نیز دست پیدا کرده است.  رها وانتونز امروزه به عنوان یکی از اعضای مهم و خوش صدای گروه وانتونز به حساب می آید و بسیاری از طرفداران گروه وانتونز بخاطر صدای زیبا و سبک عالی خانم رها وانتونز به آهنگ ها و موزیک های او گوش می دهند و این قضیه گروه وانتونز را مشهورتر کرده است. این گروه همواره سعی می کند همیشه با خوانندگان مشهور دیگر نیز در ارتباط باشد. این گروه با افراد مشهوری مانند جی جی، بهزاد لیتو، نسیم، سیجل و کرنلا نیز در عرصه موسیقی همکاری داشته است.

 

پیچ رسمی اینستاگرام رها وانتونز

رها وانتونز همواره در شبکه های اجتماعی فعالیت می کند و علاقه زیادی به اینستاگرام دارد. او همیشه سعی می کند در اینستاگرام فعالیت کند و فالوورهای زیادی داشته باشد. فالوورهای او در این شبکه اجتماعی به 250 هزار نفر رسیده است و بخاطر همین اینستاگرام او تیک آبی خورده و در این صورت به راحتی می توانید پیج اینستاگرام او را پیدا کنید. رها وانتونز پست های زیادی را در مورد گروه وانتونز و همچنین عکس های زیادی از خود و دوست پسرش سامی در اینستاگرامش قرار داده است.

دسترسی به عکس های رها وانتونز

رها وانتونز مانند دیگر دختران ایرانی علاقه زیادی به عکس گرفتن دارد و همیشه مانند مدلینگ های معروف عکس های خود را در فضای مجازی و به ویژه اینستاگرام منتشر می کند. این خواننده خوش صدا و با استعداد ایرانی با کپشن ها متفاوت و حالت های مختلف و همچنین با لباس های زیبا در پیج اینستاگرام خود قرار داده است. همین امر سبب شده افرادی زیادی مجذوب او شود. رها وانتونز با اعضای دیگر گروه وانتونز مانند، کوروش وانتونز، سامی لو و آرتا میر حسینی نیز زیاد دیده می شود. بنابراین شما می توانید با سرچ در گوگل و یا ورود به پیج اینستاگرام او به عکس های رها وانتونز دسترسی پیدا کنید. رها وانتونز دختری جذابی است که بسیاری از کاربران فضای مجازی مجذوب او هستند. احتمال می رود قد او بنا به عکس هایش 170 سانتی متر باشد؛ زیرا به نظر می رسد قد بلندی دارد.

 

آهنگ های رها وانتونز

رها وانتونز بطور کلی یک خواننده جوان و پر شور و خوش صدایی می باشد، بنابراین جوانان و نوجوانان زیادی دوست دارند حداقل یک بار صدای این خانم جوان را بشنوند. رها وانتونز نیز آهنگ های زیادی را منتشر کرده است که طرفداران و علاقه مندان رها در اکثر اوقات به آهنگ های او گوش می دهند. امروزه برای یافتن عکس ها و یا آهنگ های خوانندهای مشهور می توانیم وارد پیج اینستاگرام و یا سایت هایی که آهنگ های این خواننده ها را در خود جای می دهند بشویم و خیلی راحت آهنگ های این خواننده ها را گوش بدهیم.

بنابراین برای گوش دادن و یا دانلود کردن آهنگ های خانم رها وانتونز شما می توانید وارد پیج اینستاگرام این خانم خوش صدا شده و به تمام آهنگ های او دسترسی پیدا کنید. پیدا کردن پیج اینستاگرام او بخاطر تیک آبی خیلی راحت پیدا می شود. همچنین می توانید وارد سایت رادیو جوان شده و در قسمت آهنگ های رها وانتونز وارد شوید و آهنگ های مورد علاقه خود را در این سایت دانلود نمایید. سایت رادیو جوان آهنگ های بسیاری از خوانندهای ایرانی را در خود جای داده است و به راحتی می توانید به آن ها دسترسی پیدا کنید. همچنین شما می توانید در موتور جستجوگر سایت گوگل نیز نام آهنگ های او را وارد کرده و به تک تک آهنگ های او گوش داده و لذت ببرید.

 

ماجرای دستگیری رها وانتونز

مدت ها پیش خبرهایی مبتنی بر دستگیری گروه های رپ در ایران در فضای مجازی به ویژه در اینستاگرام منتشر شد و بر طبق این خبر پلیس ایران بسیاری از گروه های رپ زیر زمینی را دستگیر کرده و به زندان انداختند. این خبر خیلی زود در فضای مجازی پخش شد و بسیاری نیز معتقد بودن که گروه وانتونز نیز دستگیر شده است که خانم رها وانتونز نیز در میان زندانیان دیده می شود. خیلی زود بعدها مشخص شد این خبر شایعه ای بیش نبوده است؛ زیرا خانم رها وانتونز سال ها پیش به کشور اتریش سفر کرده بود و اصلا در زمان دستگیری گروه های رپ زیر زمینی در ایران زندگی نمی کرد. بطور کلی این خبر باعث حاشیه سازی های زیادی در مورد گروه های رپ زیر زمینی شد که در اصل هم خیلی بد نشد؛ زیرا ورود حاشیه سازی به این صورت در میان گروه های رپ زیز زمینی خیلی هم بد نیست و این گروه ها را برای مردم و کاربران فضای مجازی مشهورتر می کند.

 

رها وانتونز و موزیک ویدیو های او

شبکه های اجتماعی امروزه محل رد و بدل کردن بسیاری از کارهای هنرمندان و یا شیرین کاری های افرادی هستند که علاقه زیادی به بازیگری دارند. این افراد وقتی از ورود به صدا و سیما ناامید می شوند با ورود به یوتیوب خودشان را خالی می کنند؛ البته ورود به یوتیوب فقط برای خالی شدن نیست؛ زیرا با هر کلیپی که وارد یوتیوب می کنند، این شبکه اجتماعی به آن ها مبلغی را به دلار تقدیم می نماید. بنابراین شما می توانید کارهای زیادی در زمنیه های سریال چند قسمتی و یا موارد طنز را در یوتیوب مشاهده کنید. رها وانتونز نیز مانند دیگر خوانندگان ایرانی موزیک ویدیوهای خود را در یوتیوب به اشتراک می گذارد. رها وانتونز نیز با اشتراک گذاشتن موزیک ویدیوهای خود در یوتیوب به کسب درآمد می پردازد.

 

 

امتیاز شما به این مطلب


منبع: ebkorean.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *