بیوگرافی ساغر عزت اللهی ،روابط سن و قد

بیوگرافی ساغر عزت اللهی ،روابط سن و قد

سایت اب کرین تقدیم میکند

بیوگرافی ساغر عزت اللهی ،روابط سن و قد

ساغر عزت اللهی از بلاگرهای بسیار معروف و خوش استایل ایرانی است که از اطلاعات زیادی در مورد سن و سال او نداریم؛ ولی آنطوریکه از چهره و سیستم بدنی او احتمال می رود از متولدین دهه شصت باشد. خانم ساغر عزت الهی در یک خانواده فوتبالی به دنیا آمد و برادرش سعید عزت اللهی از بازیکنان نام آور فوتبال کشور ایران است. این دو خواهر و برادر رابطه دوستانه و صمیمی با همدیگر دارند و شما می توانید صمیمیت را در عکس های دو نفره این خواهر و برادر در اینستاگرام مشاهده کنید. پدرش نادر عزت الهی نیز از فوتبالیست های اسبق تیم ملوان است که در قسمت هافبک این تیم بازی می کرد و در زمان فعالیت فوتبالی اش به موفقیت های زیادی در این تیم نیز دست یافته بود و افتخارات زیادی برای این تیم به دست بیاورد.

پدر ساغر در مصاحبه های تلویزیونی خیلی کم شرکت می کرد و در یکی از مصاحبه هایش گفت که دوست دارد پسرش سعید نیز از بزرگان عرصه فوتبال در تیم کشور باشد که سعید نیز این آرزوی پدر را به سرانجام رساند. خانم ساغر عزت اللهی در بسیاری از مسابقات خارجی در صندلی تماشاگران برادرش را تشویق می کند. او نیز مانند دیگر بلاگرهای ایرانی در اینستاگرام فعالیت می نماید و فالوورهای او به 300 هزار نفر می رسد.

خانواده ساغر عزت اللهی

هر چند اطلاعات زیادی در مورد خانواده خانم ساغر عزت اللهی نیست؛ ولی گمان می رود ساغر عزت اللهی در یک خانواده جنوبی به دنیا آمده باشد. خانواده خانم ساغر عزت اللهی با همدیگر بسیار صمیمی هستند و همین نوع برخورد از خانواده به خانم ساغر و برادرش سعید نیز سرایت کرده است. این خواهر برادر رابطه دوستانه و صمیمی با هم دارند و بخاطر همین خانم ساغر عزت اللهی در بسیاری از بازی های داخلی و خارجی برادرش شرکت می کند و تا پایان بازی برادرش را در بین تماشاچیان تشویق می کند. سعید عزت اللهی نیز می گوید؛ خواهرم ساغر در خانواده سعی می نماید همه را تشویق به کارهای بزرگ کند و یکی از مهمترین مشوق های من در فوتبال نیز به حساب می آید.

 

ازدواج ساغر عزت اللهی

بیوگرافی ساغر عزت اللهی ،روابط سن و قد

بطور کلی ساغر عزت اللهی و خانواده او بسیار منزوی و سربسته هستند و کسی از رمز و رازهای این خانواده چیزی نمی داند. هر کاربری هم سوالاتی در مورد ازدواج و یا فرزند از خانم ساغر عزت اللهی سوال نمیاد چیزی عایدش نمی شود. این خانم بلاگر در بسیاری از عکس هایش تنهاست و تنها مردی که درکنارش قرار دارد برادرش سعید عزت اللهی می باشد. بنابراین کسی نمی داند که او ازدواج کرده و یا از همسرش جدا شده است.

منبع درآمد ساغر عزت اللهی

ورود به اینستاگرام برای بسیاری از کاربران این فضای مجازی سودمند خواهد بود، هر چند برخی از کاربران آن فقط عنوان سیاهی لشکر و تماشاچی این فضا را به عهده دارند. بلاگرها در اینستاگرام از موفق ترین نوع کاربر در این فضای مجازی به حساب می آید و اگر بتوانند فالوورهای خود را به حد مجاز تبلیغ برسانند به درآمدهای خوبی می توانند دست پیدا کنند. خانم ساغر عزت اللهی نیز یکی از همین بلاگرهاست که تازه وارد اینستاگرام و فعالیت بلاگری شده است. فالوورهای او در اینستاگرام به 300 هزار نفر می رسد که اگر بتواند فالوورهای خود را افزایش دهد می تواند از طریق قبول تبلیغات به درآمد خوبی دست پیدا کند. فعلا او درآمد زیادی از تبلیغات اینستاگرام به دست نمی آورد؛ ولی در آینده ای نه چندان دور به درآمدهای زیادی دست پیدا خواهد کرد.

دسترسی به عکس های ساغر عزت اللهی

ساغر عزت اللهی از زمانی که وارد اینستاگرام شده است تا به امروز به محبوبیت زیادی بین کاربران شبکه های مجازی و یا فوتبال دوستان ایرانی پیدا کرده است. بنابراین کاربران زیادی در شبکه های مجازی به دنبال عکس های و کلیپ های روز مره این خانم بلاگر هستند. برای مشاهده عکس های ساغر عزت اللهی شما می توانید وارد پیج اینستاگرام او شده و به تمام عکس های قدیمی و جدید او دسترسی پیدا کنید. عکس هایی که او در پیج اینستاگرامش قرار می دهد با کپشن های مختلف قرار گرفته اند که حسی خوبی را به مخاطبان خانم عزت اللهی منتقل می کنند. همچنین شما می توانید با جسجوی عکس های او در گوگل نیز به مشاهده آن ها پرداخته و روند کاری او مطلع شوید. خانم ساغر عزت اللهی برخی از عکس های خود را در کنار برادرش سعید عزت اللهی گرفته است که نشان دهنده صمیمیت او با برادر می باشد. جالب است بدانید که سعید عزت اللهی همیشه در مصاحبه هایش و تشکر از خانواده اش همیشه نام خواهرش را می آورد. او در پیج اینستاگرامش زیبایی های زندگی اش را منتشر می کند و یکی از هایلایت های پیج اینستاگرامش که خانواده نام دارد به انتشار عکس هایی از خانواده و همسرش می پردازد.

ساغر عزت اللهی در یوتیوب

یوتیوب نیز قبل از ورود اینستاگرام به دنیای مجازی شهرت زیادی داشت و امروزه نیز بسیاری از افراد مشهور اینستاگرام در یوتیوب نیز فعالیت می کنند. خانم ساغر عزت اللهی نیز مانند بسیاری از بلاگرها در یوتیوب نیز فعالیت کرده و فیلم هایی از سفرها و اتفاقات خوب زندگی خود را در این فضای مجازی به اشتراک می گذارد. او در اینستاگرام از فالوورهایش می خواهد که به کانال یوتیوب او سرزده و کلیپ های جذاب و دیدنی او را سابسکرایت کنند. او همچنین از طریق یوتیوب کسب درآمد نیز می نماید؛ زیرا این شبکه اجتماعی برای هر بازیدیدی که کلیپ های کاربران آن می خورد درصدی به دلار به کیف پول آن ها واریز می کند. ساغر عزت اللهی مدت زمانی کوتاه در کلاب هاوس نیز فعالیت می کرد که پس از مدتی دست از فعالیت در این شبکه برداشت. این بلاگر در تلگرام نیز فعالیت می کند و به صورت کاملا شخصی در این فضای مجازی به فعالیت می پردازد و هیچ یک از کارهای بلاگری و یا جذب فالوو خود را در تلگرام انجام نمی دهد.

 

ساغر عزت اللهی در اینستاگرام

ساغر عزت اللهی نیز مانند بسیاری از بلاگرها و فعالان شبکه های مجازی، اینستاگرام را محل اصلی فعالیتش قرار داده است که تازه وارد این فضای مجازی شده و قصد دارد به کارهای بزرگی دست بزند. خانم ساغر عزت اللهی می تواند با استفاده از بلاگری خود در اینستاگرام به درآمدهای خوبی دست پیدا کند. از طرفی هم می تواند از طریق برادرش سعید عزت اللهی که از فوتبالیست های موفق کشور ایران می باشد به شهرت زیادی دست پیدا کرده و خیلی زود فالوورهایش را چندین برابر کند. برادر ساغر عزت اللهی نیز عکس ها و تعریف های خواهرش را در شبکه ها و مصاحبه های خود می نماید و همین امر نیز سبب شهرت و جذب فالوور به پیج اینستاگرام ساغر عزت اللهی می گردد. شما می توانید نام این بلاگر را به لاتین در بخش جستجوی اینستاگرام وارد کرد و خیلی راحت وارد پیج اصلی او شوید؛ زیرا پیج فیک و یا فن پیجی به نام این بلاگر وجود ندارد. همچنین شما می توانید وارد پیج اینستاگرام سعید عزت اللهی شده و با ورود به قسمت فالوورهای این فوتبالیست به پیج اینستاگرام خواهرش ساغر عزت اللهی دست پیدا کنید.

مصاحبه های ساغر عزت اللهی

ساغر عزت اللهی از بلاگرهای تازه وارد اینستاگرام می باشد و بخاطر همین شهرت بلاگرهای معروف را ندارد، همین امر نیز سبب می شود که هنوز مورد توجه خبرنگاران و اصحاب رسانه قرار نگرفته است. شبکه های مختلف نیز علاقه زیادی به محاحبه با این خانم بلاگر را ندارند. هر چند مصاحبه کردن این خانم بلاگر با شبکه های مختلف ماهواره ای و تلویزیونی وابسته به تصمیم شخصی او می باشد که بطور کلی نیز این خانواده خیلی علاقه به مصاحبه ندارند. خانم ساغر عزت اللهی در اکثر اوقات به صورت کاملا بی خبر در استادیوم های فوتبال بردارش شرکت می کرد، بنابراین بسیاری از خبرنگاران ورزشی از حضور او در بین تماشاگرام چیزی نمی دانستند و چنانچه با خبر نیز می شدند او با خبرنگاران مصاحبه نمی کرد. بنابراین شما فقط می توانید صدای او را در لایوهای او شنیده و پرسش های خود را از او انجام دهید. احتمال می رود در آینده ای نه چندان دور خانم ساغر عزت اللهی پس از کسب شهرت به مصاحبه های زیادی در شبکه های مختلف بپردازد.

 

ساغر عزت اللهی و لایوهای او

خانم ساغر عزت اللهی و خانواده ایشان در مصاحبه با شبکه های مختلف شرکت می کنند و شاید یکی از دلایلی که در مورد سن و سال و خانواده او اطلاعات زیادی در شبکه های اجتماعی منتشر نشده است همین امر باشد. خانم ساغر عزت اللهی هر چند در مصاحبه های شرکت نمی کند؛ ولی لایوهای زیادی را با فالوورهای خود می گذارد و سوالات آنان جواب می دهد. لایوهایی که این بلاگر تازه کار برگزار می کند نیز بسیار کوتاه و مفید است و پس از چند سوال و جواب لایو خود را می بندد. یکی از افراد مشهوری که با خانم ساغر عزت اللهی لایو برگزار کرده است آقای اشکان امانی است که حواشی زیادی را به وجود آورد و بسیاری گمان می کردند این دو با هم رابطه دوستانه دارند. این در حالی است که میان این دو نفر هیچ قضیه عاشقانه و دوستانه ای وجود ندارد. متاسفانه برخی از کاربران اینستاگرام و برخی از سایت های زرد و شایعه ساز از فرصت استفاده کرده و فورا سخنان نا به جایی را شروع می کنند. خانم ساغر عزت اللهی در یکی از لایوهایش گفته است که به زودی از زندگی نامه اش نیز سخن هایی خواهد گفت.

حواشی ساغر عزت اللهی

هر چند بسیاری از فعالان شبکه های اجتماعی برای جذب فالوور دست به ساخت حاشیه می زنند؛ اما این عمل برای برخی از این فعالان کار درستی به حساب نمی آید. یکی از این افراد خانم ساغر عزت اللهی می باشد که سعی می کند از هر گونه حاشیه سازی جلوگیری نماید. این خانم اصلا دوست ندارد که پشت سرش حاشیه ای ساخته شود؛ زیرا از خانواده های اصیل ایرانی به شما می رود. برخی معتقدند یکی از دلایلی که خانم عزت اللهی به دنبال حاشیه سازی برای جذب فالوور نمی باشد کم تجربه بودن او در شبکه های اجتماعی و بلاگری است؛ ولی این طور نیست چون برادرش سعید عزت اللهی نیز که در دنیای پر از حاشیه فوتبال زندگی می کند نیز از هر گونه حاشیه و شایعه ای دور است. این بازیکن موفق فوتبال به حدی در نزد مردم ایران و به ویژه نسل جوان این کشور محبوب می باشد که مردم ایران و طرفداران آقای سعید عزت اللهی به خود اجازه نمی دهند که به او توهین کنند.

بطور کلی تنها حاشیه ای که در شبکه های مجازی پشت سر خانم عزت اللهی منتشر شده است، اعتقاد برخی از کاربران شبکه های مجازی مبنی بر سوء استفاده کردن او از جایگاه برادرش سعید عزت اللهی برای جذب فالوور در اینستاگرام است. خانم ساغر عزت اللهی نیز هیچ توجهی به این سخنان بی پایه و اساس نمی کند و با قدرت تمام به فعالیت بلاگری خود ادامه می دهد. این خانم بلاگر زندگی مستقل و جداگانه ای از برادرش سعید عزت اللهی دارد و در تلاش است تا بتواند درآمدی مستقل نیز داشته باشد.

امتیاز شما به این مطلب

منبع: ebkorean.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *