بیوگرافی زهرا منجی،اولین واینر دختر اینستاگرام و ناگفته هایش

بیوگرافی زهرا منجی،اولین واینر دختر اینستاگرام و ناگفته هایش

سایت اب کرین تقدیم میکند

بیوگرافی زهرا منجی،اولین واینر دختر اینستاگرام و ناگفته هایش

زهرا منجی Zahra Monji دختری فعال و باهوش می باشد که با ساخت کلیپ های طنز وارد شبکه های مجازی شد و خیلی زود به عنوان واینر دختر معروف شد. او متولد بیست و هفتم تیر ماه سال هزار و سیصد و هشتاد در شهر بزرگ تهران می باشد که اصالتا ترک تبریز می باشد و اولین فیلمی که در فضای مجازی منتشر کرد را با همکاری پدر خود ضبط کرد که خیلی هم مورد توجه کاربران قرار گرفت و زهرا مصمم تر شد برای ادامه این کار و مورد حمایت خانواده نیز قرار گرفت.

پدر او از بازاریان تهران می باشد و به صورت عمده مشغول فروش پوشاک مردانه و زنانه می باشد. زهرا به همراه خانواده خود در تهران و در محله صادقیه زندگی می کند. او دانشجوی رشته مدیریت خانواده در مقطع کارشناسی می باشد و دانشگاه رفتن را جز علایق خود می داند که در کنار درس خواندن می تواند به دیگر علایق خود نیز رسیدگی کند.

زهرا منجی از کودکی دختری شیرین زبان بود که با صحبت های خود توجه اقوام و اطرافیان را به خود جلب می کرد و همین کارهای او باعث شد که مورد تشویق اطرافیانش قرار بگیرد و اعتماد بنفس خوبی پیدا کرد. او از همان کودکی علاقه داشت که وقتی بزرگ شد بازیگر شود و علاقه ای که به این حرفه داشت موجب شد که وقتی بزرگتر شد به این فکر بیافتد که دوره بازیگری و تئاتر ببیند.زهرا منجی در موسسه سرای محله فردوسی و همچنین موسسه هنری همای سعادت دو مدرک معتبر بازیگری دریافت کرد و سعی خود را کرد که از پایه و ابتدایی ترین کارهایی که لازم است را شروع کند و دوره بازیگری را انتخاب کرد و با موفقیت به پایان رساند و حتی چندین تجربه بازیگری در تئاتر آزاد را هم بدست آورده است.

زندگینامه زهرا منجی Zahra Monji

زهرا منجی برای اینکه خود را محک بزند در ابتدا تنها برای فان چندین کلیپ و دابسمش ساخته و در فضای مجازی منتشر می کند که اتفاقا با استقبال کاربران نیز روبرو می شود و تصمیم می گیرد به صورت جدی تری این کار را ادامه دهد. او در شهریور ماه سال ۱۳۹۶ پیج اینستاگرام خود را بالا می آورد و طنز و فیلم های خود را منتشر می کند و خود او معتقد است که اولین واینر دختر ایران می باشد که به صورت کاملا مستقل مشغول به کار می باشد.

زهرا با ساخت انواع کلیپ هایی که مورد توجه دیگران قرار گیرد ، سعی کرد با با دیگر افراد فعال و چهره اینستاگرام رقابت کند و با توجه به اینکه در این زمینه نیز دوره هایی دیده بود توانست به خوبی پیش برود و به سرعت به یک چهره اینستاگرامی تبدیل شود. زهرا در ساخت کلیپ های خود از بازیگران معروفی مانند مجید شهریاری نیا و حتی دختران نینجا استفاده کرده است که تعداد دنبال کنندگانش نیز بیشتر شده و مورد استقبال طرفداران و دنبال کنندگانش نیز قرار گرفته است.

او که در اولین کلیپ خود به همراه پدرش بازی کرد و مورد توجه کاربران قرار گرفت ، در مدت زمان مشخصی توانست از این طریق به درآمد زایی برسد و تبلیغات مختلفی را در پیج خود قبول کند و اینگونه شد که مورد حمایت خانواده نیز قرار گرفت و راهش برای کسب درآمد بیشتر و اقدامات دیگر هموار شد و با هیچ مخالفتی در زمینه فعالیت هایش روبرو نشد.

نام زهرا منجی
محل زندگی تهران
حرفه و علت شهرت فعال اینستاگرامی ، بازیگر تئاتر
سن متولد سال ۱۳۸۰
رابطه و ازدواج مجرد
قد ۱۶۶
وزن ۶۸
رنگ چشم مشکی
رنگ مو مشکی
اینستاگرام دارد
عمل زیبایی دارد
خالکوبی ندارد

زهرا منجی Zahra Monji

اینستاگرام زهرا منجی

اینستاگرام مرکز فعالیت های زهرا منجی در فضای مجازی می باشد که اتفاقا برای اولین باز نیز کلیپ های طنز خود را در این شبکه اجتماعی منتشر کرد و در حال حاضر بیش از ۷۰۰ کا فالوور دارد که با توجه به بازدید بالایی که لایو و استوری های او دارد ، متقاضی برای تبلیغات در پیج او نیز بالا می باشد و از طریق تبلیغات در اینستاگرام درآمد زایی می کند. عمده فعالیت او در اینستاگرام انتشار کلیپ های طنز و همچنین دابسمش های خنده دار می باشد و روزانه استوری های بسیاری نیز می گذارد که تعدادی از آنها نیز تبلیغ دیگر پیج ها و فروشگاه ها می باشد. او در با دیگر افراد فعال در اینستاگرام نیز همکاری می کند و فیلم های مشترک بسیاری در پیج او وجود دارد که این خلاقیت او بسیار هوشمندانه می باشد و توانسته تعداد فالوورهایش را از همین طریق بیشتر از قبل کند.

زهرا منجی Zahra Monji

کلیپ خنده دار زهرا منجی

زهرا منجی استعداد خوبی در ساخت کلیپ های خنده دار دارد و بیشتر موضوعات فیلم های او در مورد بحث های کلیشه ای و به قول خودش خاله زنک بازیهایی است که در بین مردم رد و بدل می شود. او در ساخت کلیپ های خود با بازیگران و افراد معروف دیگری نیز همکاری می کند که می توانید به پیج او در اینستاگرام سر بزنید و کلیپ های او را مشاهده کنید. او با میمیک صورت خود و حتی با لهجه های مختلف سعی می کند فیلم هایی را ضبط کند که لبخند بر روی لب مردم بیاورد و لحظه ای آنها را از مشغله های فکری که وجود دارد دور کند. کلیپ های زهرا منجی حقیقتا خنده دار هستند و مخاطبان خاص خود را نیز دارد و طرفدارانش او را در یوتیوب نیز دنبال می کنند.

عکس زهرا منجی

زهرا منجی دختری خوش چهره می باشد که با ژست های مختلف ، عکس های زیبایی نیز در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است و حتی عکس های او در فضای مجازی نیز به راحتی در دسترس می باشد و تنها با سرچ کردن نامش می توانید عکس های او را ببینید و یا به پیج اینستاگرام او سر بزنید و عکس های او را مشاهده کنید. نکته ای که وجود دارد این می باشد که بارها به او پیشنهاد مدلینگ نیز شده است و با توجه به چهره زیبا و قد بلندی که دارد بسیار مورد توجه فروشگاه ها و مزون ها قرار گرفته است ، اما تا به امروز جواب مثبتی نداده است و تمرکز خود را بر روی فعالیتش در عرصه بازیگری و فعالیت در فضای مجازی گذاشته است.

زهرا منجی Zahra Monji

یوتیوب زهرا منجی

زهرا منجی فعالیت خود را تنها در اینستاگرام محدود نکرد و با توجه به اینکه این روزها نود درصد افرادی که در فضای مجازی به شهرت می رسند و فعالیت خود را در اینستاگرام آغاز می نمایند ، به محض اینکه در اینستاگرام تعداد فالوورهایشان بالا می رود و از طریق تبلیغات درآمد زایی می کنند ، به فکر راه اندازی چنل خود در وب سایت یوتیوب می افتند ، او نیز در یوتیوب شروع به گذاشتن فیلم و کلیپ های طنز نمود. یوتیوب یکی از وب سایت های پر درآمد و معروف می باشد که این روزها خیلی ها به این فکر هستند که از طریق آن بتوانند کسب درآمد داشته باشند. زهرا منجی نیز چنل یوتیوب خود را راه اندازی نموده و فیلم و کلیپ های طنز بسیاری در آن قرار می دهد.

جدیدترین طنز زهرا منجی

جدیدترین طنزی که زهرا منجی در پیج خود منتشر کرده است با همکاری بازیگر معروف مجید شهریاری نیا می باشد که در نقش پدر او ظاهر شده و قصد ازدواج دارد و زهرا مخالف می باشد و می گوید باید از روی نعش من رد بشوی که پدرش نیز می گوید می روم از آشپزخانه چیزی بیاورم بزنم روی سرت که از نعشت رد بشوم و برم ازدواج کنم.

بازیگری

زهرا منجی از کودکی به بازیگری علاقه مند شد و دوره های بازیگری مختلفی را شرکت نمود و مدرک معتبر نیز دریافت کرد. او پس از اتمام دوره های خود در چندین تئاتر نیز ایفای نقش کرد و بارها گفته است که اگر به جز تئاتر پیشنهاد بازیگری مناسبی در سینما یا تلویزیون دریافت کند ، مشتاقانه قبول خواهد کرد و در بین بازیگران بازی رضا عطاران را دوست دارد.

همسر زهرا منجی

زهرا منجی دختر دهه هشتادی می باشد که ازدواج را در این سن زود می داند و بارها بیان کرده است که حتی چند سال دیگر هم قصد ازدواج نخواهد داشت و به نظر او ازدواج کردن حماقت است و او هرگز حاضر نیست این حماقت را در زندگی انجام دهد و در حال حاضر مجرد می باشد.

 زهرا منجی و حمید شربتی

زهرا منجی و حمید شربتی

زهرا منجی که به صورت مستقل در فضای مجازی مشغول به ساخت کلیپ های طنز می کند ، چندین همکاری با دیگر افراد معروف در اینستاگرام نیز داشته است. حمید شربتی که یکی از معروف ترین افراد در اینستاگرام می باشد در چندین کلیپ با زهرا منجی همکاری کرده است و ویدئو کلیپ های طنزی که به صورت مشترک ساخته اند در صفحه اینستاگرام آنها منتشر شده است.

زهرا منجی اولین واینر دختر

زهرا منجی در شهریور ماه سال ۱۳۹۶ فعالیت خود در اینستاگرام را آغاز نمود و به صورت مستقل شروع به ساخت فیلم های طنز کرد ، از آنجاییکه او دوره بازیگری نیز دیده بود خیلی زود به چهره اینستاگرامی تبدیل شد و او خود را اولین دختر واینر ایران می داند که به صورت مستقل کار می کند.

بیوگرافی زهرا منجی Zahra Monji

امتیاز شما به این مطلب

منبع: ebkorean.com