بیوگرافی رها وانتونز ،روابط و قد و سن

بیوگرافی رها وانتونز ،روابط و قد و سن

سایت اب کرین تقدیم میکند

بیوگرافی رها وانتونز ،روابط و قد و سن

رها وانتونز در تاریخ 11 مرداد ماه سال 1377 در شهر تهران به دنیا آمد. رها از خواننده های بسیار با استعداد و مشهور ایرانی است که در گروه موسیقی وانتونز فعالیت می کند. این خانم خواننده ایرانی با دیگر افراد گروه وانتونز مانند کوروش وانتونز، سامی لو و آرتا وانتونز همکاری های زیادی داشته و آهنگ های بسیار جذابی را در فضای مجازی منتشر کرده است.  آهنگ «شب» خانم رها وانتونز را می توانیم یکی از معروف ترین و شنیدنی ترین آهنگ های این خانم خوش صدای ایرانی بدانیم. رها با انتشار همین آهنگ به شهرت زیادی دست پیدا کرد. جذابیت آهنگ های این بانوی زیبا به حدی زیاد است که بسیاری از کاربران اینستاگرام با آهنگ های او دابسمش می سازند. رها وانتونز در یک خانواده خیلی کم جمعیت به دنیا آمد، او از همان دوران کودکی علاقه زیادی به خوانندگی و موسیقی داشت، بنابراین زمانی که بزرگتر شد وارد گروه وانتونز شده  و فعالیت حرفه ای خود را با این گروه آغاز نمود. این خواننده خوش صدای ایرانی بخاطر داشتن صدای خاص و استعداد زیاد خیلی زود در میان مردم ایران به محبوبیت برسد.

 

محل زندگی رها وانتونز

رها وانتونز به عنوان یک خواننده با استعداد ایرانی آهنگ های زیادی را در ایران منتشر نمود و خیلی زود توانست طرفداران زیادی را نیز پیدا کند. این خواننده بخاطر ممنوعیت فعالیت موسیقی زنان در ایران مدتی بازداشت شد و سپس بعد از مدتی از زندان آزاد شده و این بار تصمیم گرفت برای همیشه ایران را ترک کند. خانم رها وانتونز علاقه زیادی به کشورش ایران دارد و اصلا دوست نداشت ایران را برای همیشه ترک نماید؛ ولی چون ایران برای موسیقی و خوانندگی جایی برای پیشرفت نداشت مجبور شد این کشور را ترک کرده و در شهر استانبول کشور ترکیه ساکن شود. رها وانتونز در شهر استانبول ترکیه با افرادی مانند ربکا قادری دوست دختر آرتا و هلیا دوست دختر کوروش رابطه دوستی صمیمانه ای دارد. شما می توانید عکس های زیادی از این سه نفر را در پیج اینستاگرام خانم رها وانتونز مشاهده کنید. رها وانتونز مدتی نیز با خانم پدی دوست بود که پس از مدتی از همدیگر جدا شدند.

قد و سن رها وانتونز

یکی از دیگر از جذابیت های این بانوی خوش صدای ایرانی قد بلند و رسایش می باشد. قد رها وانتونز در حدود 175 سانتی متر است و بخاطر همین بسیاری او را به عنوان یک خواننده خوش استایل و قد بلند می شناسند. قد بلند، صدای خوش و خاص و چهره ای زیبا سبب شده او خیلی زود به محبوبیت برسد. رها وانتوز تا کنون با بسیاری از شرکت ها و برندهای معروف به عنوان مدل نیز همکاری کرده است. شما می توانید عکس هایی با ژست های مختلف از او را در پیج اینستاگرامش مشاهده کنید. خانم رها وانتونز در سال 1377 به دنیا آمد و زمانی که در 11 مرداد ماه سال 1399 تولد 22 سالگی اش را گرفت و عکس ها و کلیپ های آن را در فضای مجازی و پیج اینستاگرامش منتشر نمود، بسیاری گفتند او دروغ می گوید و سن و سالش بیشتر است؛ هر چند برخی نیز با گذاشتن کامنت هایی تولد 22 سالگی اش را به او تبریک گفتند. رها وانتونز نیز یک مصاحبه ای گفت؛ من اصلا دلیلی نمی بینم که درباره سن و سالم به مردم دروغ بگویم و من واقعا متولد سال 1377 هستم. او برای اثبات این موضوع قسمت سال تولد کارت ملی خود را نیز منتشر کرده است.

 

رها چگونه به گروه وانتونز وارد شد؟

رها در ابتدا ورود به گروه وانتونز با فردی به نام سامی لو آشنا شد. سامی لو یکی از اعضای گروه وانتونز است که حضور فعالی نیز در این گروه دارد. رها زمانی که به کشور اتریش مهاجرت نمود با سامی لو آشنا شده و سپس وارد گروه وانتونز شد. خانم رها وانتونز در این گروه خیلی زود به شهرت رسید و در میان طرفداران گروه وانتونز نیز جایگاه ویژه ای پیدا کرد. خانم رها وانتونز امروزه به عنوان یکی از پایه های اصلی و فعال این گروه محسوب می شود و مدیریت گروه وانتونز را کوروش وانتونز به عهده دارد.

رها وانتونز و همسرش سامی لو

بطور کلی خانم رها وانتونز شخصیتی عاطفی و مهربان دارد و تقریبا تمامی گروه به او علاقه خاصی دارد؛ اما در میان این اعضا آقای سامی لو با او وارد رابطه عاشقانه ای شده و بسیار از کاربران و نزدیکان او معتقدند که این رابطه بسیار عمیق و عاطفی با هم دارند. گاهی نیز خبرهایی در فضای مجازی منتشر می شود که این دو با هم دیگر ازدواج کرده اند و برخی نیز معتقدد این دو فعلا قصد ازدواج ندارند و سامی فقط به عنوان دوست پسرش در کنارش زندگی می کند. رها در یکی از مصاحبه های خود گفته است که فعلا قصد ازدواج ندارد؛ زیرا سن و سال کمی دارد و می خواهد به پیشرفت خودش ادامه دهد؛ ولی دوست پسرش سامی لو را واقعا دوست دارد.

 

دسترسی به عکس های رها وانتونز

رها وانتونز امروزه به خاطر استعداد عالی در خوانندگی و موسیقی و یا برخورد خوب با فالوورها و طرفداران خود توانسته است محبوبیت زیادی بین مردم ایجاد کند. این خواننده جوان و خوش صدا با ورود به گروه وانتونز تغییر و تحول زیادی در این گروه ایجاد نمود. بخاطر همین قضیه بسیاری از مردم به دنبال عکس ها و تصاویر این خواننده می گردند. برای دیدن عکس های این خواننده خوش صدا شما می توانید وارد پیج اینستاگرام او شده و به تمام عکس های قدیمی و جدیدش دسترسی پیدا کنید. همچنین برای دیدن عکس های رها وانتونز می توانید نام این بانوی خواننده را در موتور جستجوگر گوگل وارد کرده و به تمامی عکس ها و تصاویری او دست پیدا کنید. رها وانتونز فن پیج های زیادی نیز دارد که پر از عکس های این خانم با استعداد و فعال و زیبا می باشد.

ماجرای دستگیری رها وانتونز

برخی از فعالیت ها مانند فعالیت های سیاسی، فعالیت خواننده های زیر زمینی و یا راه اندازی سایت های شرط بندی در ایران ممنوع می باشد و دولت جمهوری اسلامی ایران با افراد خاطی برخورد جدی می کند. بنابراین خوانندگان زیر زمینی در ایران با محدودیت های زیادی روبرو هستند و مخصوصا خوانندگی زن در ایران علاوه بر ممنوع بودن از نظر فقه اسلامی حرام نیز می باشد. بخاطر همین قوانین مدت ها پیش رها وانتونز و تعدادی از اعضای گروه توسط پلیس دستگیر شده و به زندان رفتند. این خبر زمانی که در بین مردم و طرفداران گروه وانتونز و به ویژه خانم رها وانتونز منتشر شد سبب جنجال های متعددی بین مردم گردید. بسیاری از طرفداران این گروه دست به پشتیبانی و حمایت از گروه وانتونز زدند و در نهایت این گروه از زندان آزاد شد و پس از آزادی تمامی اعضای آن تصمیم گرفتند برای همیشه ایران را ترک نمایند.

 

اینستاگرام رها وانتونز

بطور کلی شبکه اجتماعی اینستاگرام امروزه به خود دنیایی پر جنب و جوشی به خود گرفته است و مردمان زیادی برای فعالیت های مختلف وارد این دنیای مجازی می شوند. بسیاری از مردم پس از مدتی به شهرت غیر قابل وصفی دست پیدا می کنند و برخی نیز فقط به عنوان فالوور فعالیت کرده و زمینه شهرت برای دیگر کاربران این فضای مجازی را فراهم می کنند. بنابراین اینستاگرام پر از شاخ های مجازی، مدلینگ، خوانندگان و هنرمندان و حتی ورزشکاران معروف است. رها وانتونز یکی از خواننده های بسیار زیبا، خوش صدا و با با استعداد می باشد که در اینستاگرام فعالیت می کند.

رها وانتونز در اینستاگرام عکس ها، کلیپ ها و آهنگ های خود را منتشر می نماید و رابطه دوستانه ای با فالوورهای خود دارد. فالوورهای این خواننده مشهور به 375 هزار نفر می رسد و مدیریت اینستاگرام بر روی پیج این خانم خوش صدا تیک آبی زده است که نشان دهنده یک شخصیت مهم و مشهور در اینستاگرام می باشد. علاوه بر پیج اینستاگرام او فن پیج های زیادی نیز در اینستاگرام دیده می شود که به نام این بانوی زیبای ایرانی ساخته شده است؛ ولی تفاوت بین پیج رها وانتونز با فن پیج هایش بسیار دیده می شود.

دسترسی به آهنگ های رها وانتونز

خانم رها وانتونز در خوانندگی در سبک پاپ استعداد خوبی دارد و کارهای جالبی از او در فضای مجازی منتشر شده است. وجود صدای خوش و جذاب و خاص، چهره ای زیبا و قدی بلند و استایلی عالی، سبب شده او محبوبیت زیادی بین نسل جوان کشور ایران پیدا کند. بسیاری از مردم به دنبال شیوه های دانلود آهنگ های این بانوی خواننده ایرانی می باشند. برای دانلود کردن آهنگ های خانم رها وانتونز شما می توانید وارد پیج او شده و به تمامی آهنگ های قدیمی و جدید او دسترسی پیدا کنید. همچنین با وارد کردن نام این خانم خواننده در موتور جستجوگر گوگل به آهنگ ها، عکس ها و موزیک ویدیوهای او دست پیدا کرده و از شنیدن و دیدن آن ها لذت ببرید.

 

جدایی رها وانتونز از سامی لو

هر چند حاشیه سازی برای شاخ های مجازی و خوانندگان سبب شهرت و دیده شدن آن ها می شود؛ ولی گاهی نیز این حاشیه سازی ها به نفع آن ها نیست و ممکن است نظر طرفداران و هواداران آن ها را تغییر دهد. برخی از این حاشیه سازی هایی که توسط کاربران و یا مخالفان این افراد مشهور صورت می گیرد سبب نفرت طرفداران آن ها نیز می گردد. متاسفانه خانم رها وانتونز و سامی لو نیز گرفتار یکی از این حواشی های ساختگی شده است که مدتی سبب سوالات و کامنت های جور با جور کاربران اینستاگرام گردید. مدت ها پیش خبر جدایی خانم رها وانتونز از آقای سامی لو که هر دو در گروه وانتونز فعالیت می کنند و سال هاست با هم رابطه دوستانه و عاشقانه ای دارند در فضای مجازی منتشر شد.

سامی لو برای توضیح این شایعه در یکی از ویدیوهای خود گفت؛ من و خانم رها وانتونز از همدیگر جدا نشده ایم و بسیار به همدیگر علاقه مند هستیم و خبری که در فضای مجازی پخش شده است از جانب دشمنان من و خانم رها وانتونز می باشد و ما آن را تایید نمی کنیم. این دو زوج موفق و عاشق تا کنون با همکاری یکدیگر آهنگ های زیادی را در فضای مجازی منتشر کرده است؛ البته مدتی نیز هست که شایعه کنسرت رها وانتونز در شهر استانبول در بین مردم و فضای مجازی پخش شده که خانم رها وانتونز این کنسرت را به صورت جداگانه از گروه وانتونز برگزار کرده است. معمولا گروه وانتونز همیشه با همدیگر کنسرت برگزار می کردند و اعضای این گروه به صورت جداگانه و با هم کنسرت برگزار نمی کردند.

 

آهنگ های رها وانتونز

خانم رها وانتونز قبل از ورود به گروه وانتونز نیز آهنگ هایی را خوانده است؛ ولی بخاطر نداشتن امکانات اجرایی و یا تنها بودن آن ها را منتشر نکرده است. این بانوی خوش صدای ایرانی زمانی که وارد گروه وانتونز شد آهنگ های زیادی را منتشر کرد که شامل آهنگ های، شب، همینیم که هستیم، درد، یادمه، زود دیر شد، بزا بره، نبودن تو، بهترین اتفاق، یه بارم من، دردسر می باشند.

 

امتیاز شما به این مطلب

منبع: ebkorean.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *