بیوگرافی ربکا قادری بازیگر و مدل ، ماجرای نامزدی

بیوگرافی ربکا قادری بازیگر و مدل ، ماجرای نامزدی

سایت اب کرین تقدیم میکند

بیوگرافی ربکا قادری بازیگر و مدل ، ماجرای نامزدی

مدلینگ های زیادی برای پیشرفت و معروف شدن ایران را برای همیشه ترک کردند و در کشورهای خارجی به فعالیت پرداختند. اکثریت این مدلینگ های ایرانی و یا دنسرهای این کشور به ترکیه رفته و در این کشور به پیشبرد هدف خود پرداخته اند. یکی از این مدلینگ های بسیار زیبا و جذاب خانم ربکا قادری می باشد و این مدلینگ زیبا دوست دختر یکی از اعضای بند وانتونز به نام آرتا میر حسینی نیز هست. آرتا میر حسینی مدیریت سایت شرط بندی بتوون را نیز به عهده دارد. ما در این مقاله به معرفی ربکا قادری که از مدلینگ های زیبای ایرانی ساکن کشور ترکیه می باشد می پردازیم.

 

معرفی ربکا قادری

ربکا قادری در فروردین ماه سال 1377 در شهر تهران به دنیا آمد و هم اکنون 23 سال سن دارد و از سلبریتی های معروف ایرانی است که در کشور ترکیه زندگی می کند. شهر استانبول محل زندگی بسیاری از شاخ ها، دنسرها، مدلینگ ها و… ایرانی است که ربکا قادری و دوست پسرش آرتا میر حسینی نیز در این شهر زندگی می کنند. ربکا قادری از قد و وزن استانداری برخوردار است و او در حدود 168 سانتی متر قد و 54 کیلوگرم وزن دارد. ربکا قادر در کشور ایران دیپلم گرافیک خود را گرفت و سپس راهی کشور ترکیه شد، او هم اکنون در این کشور دانشجوی طراحی لباس و پارچه است. ربکا قادری از همان سنین کودکی علاقه زیادی به مدل شدن داشت و همیشه سعی می کرد به عنوان یک مدلینگ زیبا وارد جامعه شود. او زمانی که در کودکی به سر می برد با ملافه ها برای خود لباس دنباله دار درست می کرد و به این طریق به بازی مدلینگ می پرداخت. برخی معتقدند که ربکا قادری کار مدلینگ را به صورت حرفه ای از سن 3 سالگی آغاز کرده است. آدرس این مدلینگ زیبای ایرانی rebeccaghaderi می باشد.

 

دوست پسر ربکا قادری کیست؟

وجود دوست پسر و یا دوست دختر در کسب شهرت و یا افزایش فالوورهای سلبریتی ها نقش بسزایی دارد. هر چه جایگاه این دوست پسرها و دوست دخترها در فضای مجازی و یا اجتماعی بالاتر باشد می تواند فالوورهای بیشتری را به خود جذب کند. بنابراین اکثریت شاخ های مجازی دوستانی را انتخاب می کنند که او نیز شهرت زیادی داشته باشد. حتی برخی از شاخ های مجازی به دروغ دوستی خود با افراد مشهور را منتشر می کنند تا بتوانند فالوورهای پیج اینستاگرام خود را افزایش دهند. ربکا قادری نیز از این قضیه مستثنی نیست و او نیز دوست پسر مشهوری به نام آرتا میر حسینی دارد که مدیریت بند وانتونز را به عهده داشته و در این گروه به آرتا میروس معروف است. آرتا میر حسینی در 11 مهر ماه سال 1375 در شهر تهران به دنیا آمد و علاقه زیادی به موسیقی دارد. رابطه دوستانه و عاشقانه ای بین این دو سلبریتی مشهور برقرار است و شما می توانید عکس های دو تایی و عاشقانه این دو نفر را در پیج های اینستاگرام این دو و یا فن پیج های هر دو مشاهده کنید. همچنین شما می توانید عکس ها و کلیپ های جشن تولدی که خانم ربکا قادری برای دوست پسرش آرتا میر حسینی گرفته است را در فضای مجازی و پیج اینستاگرام او مشاهده نمایید. همچنین شما می توانید نام این مدلینگ معروف و زیبای ایرانی را در موتور جستجو گر گوگل وارد کرده و خیلی زود عکس های زیبا و دیدنی ربکا و دوست پسرش آرتا را در صفحه گوگل مشاهده کنید.

ربکا قادری و تلویزیون

ربکا قادری به خاطر چهره جذاب و زیبای خود در بسیار از تبلیغات تلویزیونی از همان دوران کودکی حضور داشته است. تبلیغاتی که خانم ربکا قادری در زمان کودکی خود در تلویزیون انجام داده است، بیشتر در مورد نوشت افزار و لوازم التحریر می باشد. زمانی که به سن بالاتر رسید بخاطر علاقه بیش از حدش به مدلینگ شدن پیوسته عکس ها و کلیپ های خود را در شبکه های مجازی منتشر می کرد. همین امر سبب شناخته شدن او در فضای مجازی گردید که بعدها به عنوان مدلینگ نیز به فعالیت پرداخت. ربکا قادری مشوق خود در مدلینگ شدنش را دوستان و خانواده اش می داند. ربکا قادری استعداد زیادی در بازیگری و مدل  شدن دارد و بخاطر همین زمانی که در ایران زندگی می کرد نقش های کوتاهی را نیز در فیلم های سینمایی و یا سریال های تلویزیونی بازی می نمود. بنابراین این خانم زیبای مدلینگ ایرانی بازیگری را نیز در کارنامه هنری خود دارد. ربکا قادری در سال 1394 در یک فیلم سینمایی به نام «نهنگ عنبر» به صورت کوتاه و مختصر بازی کرده است. کارگردانی این فیلم سینمایی را آقای سامان مقدم به عهده داشت. فیلم دیگری که خانم قادری در آن نقش آزمایی کرده است، فیلم سینمایی رحمان 1400 می باشد و کارگردانی این فیلم جذاب را آقای منوچهر هادی به عهده داشت. فیلم رحمن 1400 در اسفند ماه سال 1397 در سینماهای ایرانی اکران شد. ربکا قادری در فیلم رحمن 1400 نیز نقش مختصری داشت.

 

عمل زیبایی ربکا قادری

ربکا قادری نیز مانند دیگر سلبریتی های ایرانی پس از کسب شهرت دست به عمل های زیبایی زیادی زده است. یکی از مهمترین جراحی های زیبایی او بر روی بینی اش می باشد که با مقایسه عکس های فعلی و عکس های قدیمی او می توانید تغییر چهره و یا عمل زیبایی او را بر روی بینی مشاهده نمایید. هر چند او در بخش های مختلفی از صورتش عمل های زیبایی انجام داده است؛ ولی عمل جراحی بینی او به روشنی معلوم می باشد. عمل های زیبایی این سلبریتی ها بیشتر بخاطر تقاضای مخاطبان و یا مکان هایی که به عنوان مدلینگ فعالیت می کنند صورت می گیرد.

منبع درآمد ربکا قادری

یکی از دلایلی که افراد زیادی دوست دارند خیلی زود به شاخ های مجازی تبدیل شوند کسب درآمد می باشد. این افراد با روش های مختلف و حتی انتشار عکس ها و کلیپ های برهنه خود سعی در جذب فالوور می کنند تا بتوانند از این طریق به کسب درآمد بپردازند. بنابراین خانم ربکا قادری یکی از همین سلبریتی هاست که برای کسب درآمد برای فروشگاه ها و یا برندهای مختلف به عنوان مدلینگ فعالیت می کند. خانم ربکا قادری می گوید؛ تنها منبع درآمد من شغل مدلینگ و طراحی لباس می باشد و همین نیز برای من درآمد خوبی به حساب می آید. او خانمی است که اصلا دوست ندارد بیکار بماند و پیوسته به کارهای مختلفی دست می زند. ابداع برند اختصاصی خانم ربکا قادری نیز اثبات همین امر می باشد که در حدود یک سال است که آن را تاسیس کرده و برند اختصاصی خانم ربکا قادری Rebecca Ghaderi Collection نام دارد. زمانی که خانم ربکا قادری این برند را ساخت بیشترین تاکیدش  بر روی کمربند بود؛ ولی به مرور زمان این خانم زیبای مدلینگ این برند خود را بر روی  لباس هایی طراحی شده خودش نیز قرار داد که از شهرت زیادی برخوردار شد. خانم قادری معتقد است که کمربند مناسب در نشان دادن زیبایی استایل خانم ها نقش بسزایی را ایفا خواهد کرد، بنابراین هر خانم و یا دختر در جهان باید بداند که از کدام نوع و مدل کمربند در لباس های خودش باید استفاده کند. ربکا قادری می گوید؛ دختران و زنان جامعه باید استقلال مالی داشته باشند تا نیازمند هیچ مردی نباشند. خانم ربکا قادی حتی به فکر یک شغل سوم نیز است.

 

کلاب هاوس ربکا قادری

کلاب هاوس نیز مانند اینستاگرام و یوتیوب جایگاه خوبی در میان شاخ ها و دیگر کاربران فضای مجازی پیدا کرده است. این شبکه اجتماعی قدمت زیادی ندارد؛ ولی خیلی زود توانست کاربران زیادی را به خود جذب نماید، این شبکه مجازی به صورت صوتی می باشد و شاخ های مجازی در کلاب هاوس نیز با طرفداران خود به گفتگو می نشینند. ربکا قادری نیز مانند دیگر شاخ های مجازی و مدلینگ های معروف در کلاب هاوس نیز فعالیت می کند. این خانم زیبای مدلینگ ایرانی هر چند مدتی وارد کلاب هاوس خود می شود و با طرفداران خود به گفتگو می پردازد. ربکا معمولا در مورد طراحی لباس و شیوه های پیشرفت در مدلینگ شدن با مخاطبانش سخن می گوید.

یوتیوب ربکا قادری

یکی دیگر از شبکه های اجتماعی بسیار فعال یوتیوب می باشد. بسیاری از شاخ های مجازی و یا مدلینگ ها علاوه بر اینستاگرام در یوتیوب نیز فعالیت می کنند. یوتیوب برای هر بازدیدی که از کلیپ های این افراد می خورد درصدی به دلار به حساب های بانکی شان واریز می نماید. بنابراین یوتیوب برای شاخ های مجازی و مدلینگ ها بهترین فضا و منبع کسب درآمد می باشد؛ زیرا می توانند از طریق طرفداران خود خیلی راحت از یوتیوب کسب درآمد نمایند. ربکا قادری نیز در یوتیوب عضو می باشد و کلیپ های مدلینگ و یا طراحی های لباس خود را در این شبکه اجتماعی قرار می دهد و از این طریق نیز به کسب درآمد می پردازد.

 

ربکا قادری و مصاحبه های او

ربکا قادری نیز از سلبریتی های معروف ایرانی است که بسیاری از مردم، شبکه های مجازی و مجلات دوست دارند با او مصاحبه نمایند و از این طریق بازدیدکنندگان خود را بیفزایند. یکی از مجلاتی که خانم ربکا قادری در سال 2018 میلادی در کشور ترکیه به مصاحبه پرداخته است، مجله پل می باشد. این مجله آزاد و جذاب که به زبان فارسی کارهای خود را منتشر می کند، با اکثریت افراد مشهور و هنرمند ایرانی مصاحبه کرده است. ربکا قادری در مصاحبه ای که با مجله پل داشته است در مورد شیوه و مراحل ورودش به عرصه مدلینگ، طراحی لباس های مختلف و راه اندازی برند لباس اختصاصی خود صحبت می کند. ربکا همچنین در مورد ورزش هایی که انجام می دهد و یا کارهایی را که برای مراقبت از پوستش می کند در این مصاحبه سخن گفته است. مجله پل یک وب سایت رسمی نیز دارد که شما می توانید تمامی مصاحبه های این مجله را با افراد مشهور ایرانی از جمله خانم ربکا قادری مشاهده کنید.

ربکا قادری و حواشی او

حاشیه سازی بخش لاینفک زندگی شاخ های مجازی می باشد. از زمانی که یک فرد تصمیم می گیرد در فضای مجازی به عنوان یک شاخ مجازی فعالیت کند، تصمیم به حاشیه سازی می نمایند. تمامی حاشیه هایی که شاخ های مجازی، دنسرها و مدلینگ ها می سازند از یک سناریوی از قبل طراحی شده تبعیت می کند. سلبریتی ها با زیرکی زیاد سعی می نمایند حواشی را در شبکه های مجازی منتشر کنند که کاربران شبکه های اجتماعی را به خود جذب نموده و از این طریق فالوورهای خود را افزایش دهند. هر چند برخی از این سلبریتی ها نیز هستند که فقط به فکر پیشرفت در تخصص خود می باشد و حواشی ساختگی برای آن ها هیچ اهمیتی ندارد. بنابراین تنها حواشی این گونه سلبریتی ها حوادث زندگی روزمره شان می باشد. خانم ربکا قادری یکی از همین سلبریتی ها است که حاشیه سازی نمی کند و تنهای حواشی زندگی او دوستی با آقای آرتا میر حسینی مدیریت گروه موسیقی وانتونز و انتشار عکس های عمل زیبایی او می باشد.

ربکا قادری

ربکا قادری

ربکا قادری

ربکا قادری

ربکا قادری

ربکا قادری

ربکا قادری

ربکا قادری

ربکا قادری

ربکا قادری

 

امتیاز شما به این مطلب

منبع: ebkorean.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *