بیوگرافی حمید فدایی مدل ،حواشی و درآمد

بیوگرافی حمید فدایی مدل ،حواشی و درآمد

سایت اب کرین تقدیم میکند

بیوگرافی حمید فدایی

حمید وفایی در تاریخ 3 شهریور ماه سال 1367 در شهر تهران به دنیا آمد. حمید وفایی یکی از مدلینگ های جذاب، خوش تیپ و فعال ایرانی است که سال های سال به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت می کند. او نیز مانند دیگر مدلینگ ها و سلبریتی ها پس از کسب شهرت از ایران مهاجرت کرد و الان ساکن دبی می باشد. حمید وفایی در کشور دبی نیز به عنوان مدلینگ کار می کند در حالی در کشور خودش ایران نیز طرفداران زیادی دارد. حمید وفایی یکی از دلایل مهاجرت خود به خارج از ایران را شرایط و ضوابط سفت و سخت این کشور به شغل مدلینگ اعلان کرده است. رشته دانشگاهی آقای حمید وفایی مهندس عمران در مقطع لیسانس می باشد. حمید زمانی که دانشجو بود یکی از دوستانش به او پیشنهاد داد که به عنوان مدلینگ در شرکت ها، فروشگاه های مختلف و برندهای متعدد کار کند. او نیز با کمال میل و ندانسته از این که روزگاری مدلینگ بودن همه زندگی اش می شود وارد این رشته شغلی شد که خیلی زود نیز متوجه علاقه خود به این کار گردید. تازه متوجه استعداد خود در مدل شدن نیز شد.

منبع درآمد حمید وفایی و الناز گلرخ

حمید وفایی و خانم الناز گلرخ از طریق مدلینگ بودن کسب درآمد می کنند و این شغل را می توانیم تنها شغل این دو نفر بنمامیم. الناز گلرخ علاوه بر مدلینگ بودن یک فشن بلاگر نیز می باشد که در زمینه تبلیغ وسایل آرایشی نیز به تبلیغ می پردازد. جالب است بدانید که بخش عمده ای از درآمدهای این دو نفر از سمت الناز گلرخ تامین می گردد. آقای حمید وفایی در زمینه مدلینگ به صورت بین المللی فعالیت می کند و به زبان انگلیسی و فارسی تسلط دارد. این مدلینگ جذاب 184 سانتی متر قد، 74 کیلو وزن، 99 سانتی متر قفسه سینه، 79 سانتی متر قفسه سینه، 99 سانتی متر باسن، موی و چشم قهوه ای رنگ می باشد. او از سال 1387 تا هم اکنون به عنوان مدلینگ فعالیت می کند و در سینما، تئاتر و تلویزیون نیز کار کرده است.

 

حواشی حمید فدایی

آقای حمید وفایی نیز مانند دیگر سلبریتی های بعد از مشهور شدن زندگی پر از حاشیه پیدا کرده است، گاهی این حواشی را خود او می سازد و گاهی نیز کاربران بیکار شبکه های مجازی اقدام به ساخت حواشی برای این افراد می کنند. این حواشی خیلی هم به ضرر حمید وفایی و یا سلبریتی های دیگر تمام نمی شود و به نوعی یک کار دو سر سود به حساب می آید؛ زیرا کاربری که این کار را انجام می دهد هم می تواند با این خبر کاذب فالوورهای خود را افزایش دهد و هم فالوورهای سلبریتی مورد نظر خود را بیشتر کند. حمید وفایی نیز که از مدلینگ های بسیار جذاب، زیبا، خوش اقبال و فعال ایرانی می باشد طرفداران زیادی در شبکه های اجتماعی دارد. او پس از این که به شهرت رسید و دیگر ایران مانع پیشرفت او می شد به شهر دبی مهاجرت کرد و پس از مدتی از این شهر زیبا نیز مهاجرت کرده  و به کشور فرانسه سفر نمود.. حمید وفایی هم اکنون در شهر دیدنی پاریس ساکن می باشد. یکی دیگر از حواشی این مدلینگ مرد ایرانی رابطه دوستانه با الناز گلرخ است که این خانم نیز از مدل های بسیار معروف و زیبای ایرانی به حساب می آید.

این دو پس از آشنایی با همدیگر خیلی زود عاشق همدیگر شدند و این عشق به حدی عمیق است که هیچ چیز نمی تواند این دو کبوتر عاشق را از همدیگر جدا کند. هر چند حواشی زیادی در مورد دعواها، جدایی ها، تهمت ها، خیانت ها و مواردی از این قبیل به پای این دو مدلینگ زیبا در شبکه های مجازی منتشر کرده اند؛ اما تمام این حرف ها و حدیث ها هم نمی تواند رابطه عاشقانه این دو را خراب کند. برخی نیز معتقدند که حمید وفایی اروپایی است که مدتی در ایران زندگی کرده است؛ زیرا چهره او کاملا اروپایی می باشد و بخاطر همین خیلی زود توانست در کشورهای اروپایی ساکن شود و به عنوان مدلینگ شروع به فعالیت کند. برخی نیز معتقدند این طور نیست و او از چهره آسیایی برخوردار است و چشم، مو، رنگ پوست و اخلاقی آسیایی دارد و به هیج وجه نمی تواند اروپایی باشد.

ماجرای مدلینگ شدن حمید وفایی

حمید وفایی با سفارش یکی از دوستان هم دانشگاهی اش وارد دنیای مدلینگ شد و دوره های ابتدایی مدلینگ خود را در شهر تهران گذراند و سپس وارد کشورهای ترکیه و دبی شد. او پس از ورود به شغل مدلینگ، خیلی به آن علاقه مند گردید و خیلی زود در آن پیشرفت کرد. حمید وفایی مدتی نیز در کشور ترکیه و در شهر آنتالیا دوره آموزشی مدلینگ را گذراند و به صورت حرفه ای تر به این شغل می پرداخت. اولین مهاجرت او به کشورهای خارجی، توسط دوست دخترش خانم الناز گلرخ رقم خورد. این خانم زمینه مهاجرت او به دبی را فراهم کرد که ابتدای شهرت جهانی او نیز از همین شهر رقم خورده و مدتی زیادی در این شهر زیبا ساکن شد و پس از مدتی وارد کشور فرانسه گردید. حمید بخاطر داشتن چهره ای جذاب، قدی 184 سانتی متری، بدنی زیبا و خوش اندام که ظاهرا سیکس پک نیز است زمینه بسیار مناسبی برای مدلینگ برندهای مشهور جهان می باشد.

 

رابطه حمید فدایی و الناز گلرخ

حمید وفایی نیز مانند دیگر سلبریتی های ایرانی پس از کسب شهرت دختری را به عنوان دوست دختر انتخاب کرد و خیلی زود ماجرای عشق و عاشقی این دو در شبکه های اجتماعی منتشر شد. خانم الناز گلرخ که از مدلینگ های معروف و زیبای ایرانی است، ثروت زیادی دارد. این پس از آشنایی خیلی زود عاشق همدیگر شدند و این عشق به حدی پیش رفته است که گویا هیچ چیز نمی تواند این دو را از همدیگر جدا کند. هر چند این دو قصد ندارند فعلا ازدواج نمایند؛ ولی قطعا در آینده ای نه چندان دور شاهد ازدواج این دو مدلینگ زیبا نیز خواهیم بود؛ البته خانم الناز گلرخ معتقد است که ازدواج عشق را نابود می کند و رابطه عاشقانه را خیلی زود به نفرت و دشمنی مبدل می نماید، بنابراین برای پایداری عشق باید از ازدواج دوری کرد.

الناز گلرخ در سال 1364 متولد شده و از سوپر مدل های زیبا در زمینه لوازم آرایشی می باشد، بنابراین او سه سال از دوست پسرش حمید فدایی بزرگ تر است و او نیز در شهر تهران به دنیا آمده است و خواهری از خودش کوچکتر دارد. این دو مدلینگ در یک فروشگاه به عنوان مدل کار می کردند که با همدیگر آشنا شدند و هر دو در مدل بسیار حرفه ای هستند. آقای حمید وفایی بای میکاپ ها و گریم هایش از خانم الناز گلرخ که در لوازم آرایشی بسیار کار کرده است کمک می گرفت. همین امر نیز خیلی زود سبب رابطه عاشقانه میان این دو نفر گردید.

دسترسی به عکس های حمید فدایی

حمید وفایی در طول این چند سال به محبوبیت زیادی دست پیدا کرده است و این مدلینگ جذاب و زیبا برای بسیاری از مردم ایران و جهان مهم می باشد. بسیاری از کاربران شبکه های مجازی می خواند عکس های او را مشاهده نمایند. این مدل نیز مانند دیگر سلبریتی ها عکس ها و تصاویر زیادی در را در فضای مجازی منتشر کرده است. شما می توانید برای دیدن عکس های این مدلینگ معروف به پیج اینستاگرام او رفته و به تمام عکس قدیمی و جدید و همچنین عکس های مدلینگ او دست پیدا کنید. بسیاری از مردم نیز به دنبال عکس های قبل از عمل او می گردند؛ ولی در برنامه ای که سینا ولی الله با او و دوست دخترش حمید وفایی اجرا کرده است، حمید می گوید اصلا عملی بر روی صورت و بدنش انجام نداده و بدن و چهره اش به صورت طبیعی زیبا می باشد.

این خبر در حالی در شبکه ام بی سی پرشیا منتشر شد که حمید وفایی نیز مانند بسیاری از مدلینگ ها عمل زیبایی انجام داده است. او برای این که زوایه فک داشته باشد عمل زیبایی انجام داده و حتی عکس های قبل از عمل او موجود است. زمانی که آقای حمید وفایی در برنامه دورهمی آقای مهران مدیری شرکت کرد و با همدیگر عکس هایی گرفتند و در فضای مجازی هم منتشر شد، بسیاری از کاربران به دنبال رابطه این عکس ها بودند. برخی از این کاربران گمان می کردند، حمید وفایی پسر مهران مدیری است و این داستان پردازی ها و شایعه پراکنی ها به قدری جدی پیش رفت که خود حمید وفایی تصمیم گرفت این قائله را ختم کند.

حمید فدایی و الناز گلرخ و آهنگ آن ها

این دو سلبریتی پس از کسب شهرت در ایران و جهان این بار تصمیم گرفتند، کاری دیگری را انجام دهند تا بتوانند تمامی سنین را مجذوب خود نمایند؛ زیرا این دو مدلینگ علاوه بر شغل مدل بودن در بازیگری نیز مهارت داشتند. این دو مدل معروف این بار تصمیم گرفتند استعداد خود را در خوانندگی نیز بیازمایند و بنابراین آهنگی را خوانده و در فضای مجازی منتشر کردند. این دو مدلینگ قبل از انتشار آهنگ خود در فضای مجازی به کاربران و فالوورهای خود قول داده بود که برای آن ها به زودی سوپرایزی خواهند داشت. بنابراین این دو پس از تکمیل آهنگ خود که به صورت دو نفری خوانده بود در یوتیوب منتشر کرد. آن ها این آهنگ را به دو زبان فارسی و انگلیسی خوانده بود که بخاطر آشنایی کمی که به زبان انگلیسی داشتند برخی از واژه ها را به خوبی نمی توانستند تلفظ کنند که همین امر سبب تمسخر آهنگ این دو گردید. این دو نفر این بار تصمیم گرفتند که این آهنگ خود را به عنوان آهنگی طنزگونه در فضای مجازی معرفی نمایند و حتی در مصاحبه ای برنامه چند شنبه ها با سینا، آهنگ خود را فان معرفی کردند.

ماجرای مدل فیلا شدن حمید فدایی

حمید وفایی پس از ورود به عرصه مدلینگ خیلی زود توانست به شهرت زیادی دست پیدا کند، این شهرت در زندگی حمید وفایی بی نظیر بود و خودش نیز گمان نمی کرد تا به این حد پیشرفت کند. آقای حمید اصالتا مشهدی است؛ ولی در شهر تهران متولد و بزرگ شده است. او پس از ورود به کشورهای خارجی و کسب شهرت و انتشار عکس هایش در مجلات و شبکه های مجازی به جایگاه باور نکردنی رسید که خودش نیز باور نمی کرد.

این باور زمانی به حد انفجار رسید که نماینده فیلا از او در خواست مدلینگ لباس تیم بسکتبال را کرد که نشان دهنده پیشرفت بیش از حد او در زمینه مدلینگ بود. بنابراین او لباس های تیم بسکتبال را پوشیده و عکس های آن نیز خیلی زود در شبکه های مجازی منتشر شد. همین امر نیز شهرت او را چندین برابر کرد و برای حمید وفایی یک موفقیت بزرگ به حساب می آمد. هر چند او بخاطر تیپ عالی، اندامی بسیار زیبا، قدی بلند 184 سانتی متری و وزن 74 کیلویی خود زمینه بسیار مناسبی برای مدل های لباس تیم های ورزشی می باشد.

 

امتیاز شما به این مطلب

منبع: ebkorean.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *