بیوگرافی حمید شربتی،روابط و حواشی این چهره اینستاگرامی

بیوگرافی حمید شربتی،روابط و حواشی این چهره اینستاگرامی

سایت اب کرین تقدیم میکند

بیوگرافی حمید شربتی،روابط و حواشی این چهره اینستاگرامی

حمید شربتی Hamid Sharbati یکی از چهره های معروف فضای مجازی می باشد که از فعالان قدیمی اینستاگرام در زمینه ساخت کلیپ های طنز است. او متولد نوزدهم اسفند ماه سال هزار و سیصد و هفتاد و سه در شهر اردبیل می باشد که دانشجوی رشته نرم افزار کامپیوتر مقطع لیسانس در دانشگاه آزاد اسلام شهر است و بعد از آنکه فعالیت خود را در فضای مجازی آغاز نمود به حمید آقا مشتی معروف شد. او در شهر اردبیل به دنیا آمده و در حال حاضر ساکن اسلام شهر تهران می باشد و در همان جا نیز مشغول به کار و تحصیل می باشد.حمید در سال ۱۳۹۴ کلیپ ۱۵ ثانیه ای از رقص خود منتشر نمود و بسیار مورد استقبال کاربران فضای مجازی قرار گرفت و تصمیم گرفت تا در همین زمینه فعالیت خود را به صورت گسترده تر و حرفه ای تری ادامه دهد و لازم به ذکر است که خود او نیز نسبت به این حرفه علاقه مندی بسیاری داشت. او با ساخت دابسمش های متفاوت کم کم در اینستاگرام به چهره شناخته شده تبدیل شد و تصمیم گرفت ادیت سازی فیلم را آموزش ببیند. حمید با ایده سازی و همچنین سناریو نویسی ساخت کلیپ های فان و خنده دار را آغاز نمود و با ساخت کلیپی که موضوع دانشگاهی داشت ، تنها در چند ساعت دوازده هزار دنبال کننده گرفت که این رقم برای او بسیار شوکه کننده و همچنین خوشحال کننده بود. او به یکی از واینرهای معروف اینستاگرام تبدیل شد که با ساخت فیلم های سرگرم کننده و خنده دار توجه مخاطبان بسیاری را به خود جلب نمود.

نکته جالبی که وجود دارد این است که حمید در کلیپ هایش از حرکات کنگ فو استفاده می کند ، این حرکات نشان دهنده ورزشکار بودن او دارند و باید بگوییم که حمید شربتی در مسابقات کاراته ، کیوکوشین ، کیک بوکس نیز حضور داشته و به مدت ۶ سال به صورت حرفه ای کونگ فو کار کرده است و به همین دلیل به زیبایی از فنون رزمی و حرکات نمایشی در ویدئو کلیپ هایش بهره می برد.

 

نام حمید شربتی
حرفه و علت شهرت فعال اینستاگرامی
سن متولد سال ۱۳۷۳
قد ۱۷۰
وزن ۶۵
رابطه و ازدواج مجرد
محل زندگی اسلامشهر تهران
رنگ مو مشکی
رنگ چشم مشکی
اینستاگرام دارد
عمل زیبایی ندارد
خالکوبی دارد

 

 

حمید شربتی Hamid Sharbati

 

 

پیج اصلی حمید شربتی Hamid Sharbati

حمید شربتی یکی از افراد فعال در فضای مجازی می باشد که بیش از یک و هشت دنبال کننده و با نام حمید آقا مشتی در اینستاگرام فعالیت می کند. او یکی از قدیمی های این شبکه اجتماعی می باشد و در ابتدا با فیلم های کوتاه و ۱۵ ثانیه ای و همچنین دابسمش های خنده دار شروع به کار کرد و کم کم وقتی توانست توجه کاربران را جلب کند به صورت جدی تری در این حرفه قدم برداشت و به یکی از واینرهای معروف اینستاگرام معروف شد. او در قسمت هایلایت خود به معرفی یوتیوب خود پرداخته و گفته است اگر علاقه مند هستید بیشتر در مورد من بدانید حتما به چنل یوتیوب من مراجعه کنید که کلی هم فیلم های خنده دار منتظر دیده شدن توسط شما هستند. اغلب پست های حمید آقا مشتی در اینستاگرام ، ویدئو کلیپ های طنز و خنده دار می باشد که خود او سناریوی آنها را می نویسد و با همکاری دوستانش فیلم های مختلفی را می سازد و در پیج خود قرار می دهد. او اینستاگرام فعالی دارد و تقریبا هر روز پست و استوری می گذارد و با توجه به شرایط غمگین و اتفاقات پس از حادثه مهسا امینی ، حمید آقا مشتی عکس پروفایل خود را به عکس نقشه ایران که بسیار وایرال شده تغییر داده و پست تسلیت نیز در پیج خود منتشر کرده است.

 

 

حمید شربتی Hamid Sharbati

 

 

فیلم های حمید شربتی Hamid Sharbati

حمید شربتی با ساخت فیلم های کوتاه فعالیت خود را در فضای مجازی آغاز نمود و وقتی مورد استقبال مخاطبان بسیاری قرار گرفت ، کم کم به ساخت فیلم های با کیفیت تر و با سناریویی از قبل مشخص شده پرداخت و همین امر موجب شهرت دو چندان او شد. او با لهجه ترکی در بعضی از کلیپ های خود ظاهر می شود و به ترک بودن خود افتخار می کند و می گوید صرفا جهت خنده آوردن بر روی لبان هم وطنانم از با لهجه صحبت می کنم. اغلب فیلم هایی که حمید آقا مشتی می سازد ، کلیپ های طنز می باشد که با همکاری دوستان خود به ساخت آنها می پردازد.

 

یوتیوب حمید شربتی Hamid Sharbati

حمید آقا مشتی علاوه بر فعالیت گسترده ای که در اینستاگرام دارد ، چنل یوتیوب خود را نیز راه اندازی نموده و فیلم های بسیاری را در این وب سایت قرار می دهد که از طرفداران خود در اینستاگرام می خواهد که او را در یوتیوب نیز دنبال کنند. درواقع یکی از منبع درآمدهای حمید نیز تبلیغات در اینستاگرام می باشد که در حال حاضر بر روی چنل یوتیوب خود نیز متمرکز شده تا از این طریق نیز کسب درآمد داشته باشد.

 

حمید شربتی Hamid Sharbati

 

دعوای حمید شربتی Hamid Sharbati

همانطور که پیش تر نیز گفتیم ، حمید شربتی چندین سال کنگ فو کار کرده است و به همین دلیل کلیپ های دعوای بسیاری را ساخته که  در آنها با حرکات و فن های رزمی سعی در جلب توجه و جذب مخاطبان بیشتر دارد. یکی از کلیپ هایی طنز او نیز در همین زمینه دعوا بود که اتفاقا بسیار بازدید خورد و در یوتیوب نیز فیلم های دعواهای خیالی و ساختگی را با انجام حرکات نمایشی و رزمی قرار داده است.

 

حمید شربتی Hamid Sharbati

 

کلیپ های حمید شربتی

حمید شربتی کلیپ های کوتاه و بلند بسیاری در فضای مجازی منتشر کرده و مورد توجه کاربران نیز قرار گرفته است. او همچنان به ساخت کلیپ های بیشتر می پردازد با این تفاوت که نسبت به قبل فیلم های او حرفه ای تر و جدی تر شده است و به درخواست طرفداران خود نیز برای ساخت کلیپ های طنز بیشتر می پردازد.

 

حمید شربتی Hamid Sharbati

 

سگ حمید شربتی

حمید شربتی عکس های بسیار زیادی با سگ تیدا دارد که متعلق به یکی از دوستان او می باشد و عده ای گمان می کردند که او برای بزرگ نمایی و پز دادن با این سگ عکس می اندازد اما بعد ها مشخص شد که این سگ برای حمید نیست.

 

حتما بخوانید: حامد تبریزی کیست؟

 

حمید شربتی و دوست دخترش

یکی از سوالات کاربران و دنبال کنندگان فیلم های حمید شربتی در مورد روابط او می باشد و زمانی که حمید در کلیپ هایش با یک خانم واینر همکاری می کند ، حاشیه های بسیاری در مورد رابطه عاشقانه بوجود می آید. یکبار از او در مورد عشق و عاشقی سوال پرسیدن و او در پاسخ گفت: عاشق نشده ام اما بنویسید که اگر عاشق شوم ، همیشه به عشق و رابطه ام پایدار خواهم بود. در حال حاضر حاشیه ای که در مورد حمید و رابطه او وجود دارد این است که با یکی از واینرهای اینستاگرام به نام زهرا منجی در رابطه است و در بسیاری از کلیپ ها در کنار هم ظاهر می شوند اما طبق گفته این دو فعال مجازی این صحبت ها فقط شایعه است و این دو باهم همکار هستند و برای افزیش فالوور و بیشتر دیده شدن کلیپ هایشان در کنار هم نقش بازی می کنند. حمید شربتی تا به امروز در هیچ کجا به صورت رسمی در مورد داشتن دوست دختر صحبت نکرده است و تمام اخبار در این زمینه دروغ و ساختگی می باشد.

 

 

مرگ حمید شربتی Hamid Sharbati

مدتی بود حاشیه هایی مبنی بر مرگ حمید شربتی پخش شده بود ، در واقع در پی ساخت یک کلیپ که تیتر آن کلماتی مانند مرگ بود و این کلیپ با حرکات رزمی همراه بود. در این کلیپ حمید شربتی با حرکات رزمی و نمایشی بر روی افراد دیگر آنها را شکست می دهد. لازم به ذکر است که حمید شربتی زنده می باشد و تمام اخبار مبنی بر مرگ حمید شربتی دروغی بیش نبوده است.

 

حمید شربتی در مدرسه

زنگ مدرسه یکی از کلیپ های سریالی خنده دار می باشد که حمید شربتی با همکاری چند فعال اینستاگرامی دیگر مثل برادران تبریزی با موضوع دانش آموز و معلم در صفحه خود منتشر کرده است و به عنوان یکی از دانش آموزان مدرسه که در کلاس درس نشسته است ، ایفای نقش می کند. این کلیپ ها از جمله فیلمهای موفقیت آمیزی بود که حمید به آن اشاره نموده و اتفاقا مورد توجه کاربران بسیاری نیز قرار گرفته است.

 

 سریال های حمید شربتی Hamid Sharbati

 

حمید شربتی و آرش اصلی

حمید شربتی تا به امروز با واینرهای بسیاری در ساخت کلیپ های طنز و بامزه همکاری داشته و یکی از آنها آرش اصلی می باشد که مخاطبان بالایی نیز دارد. کلیپ هایی که این دو فعال مجازی در کنار هم ساخته اند ، مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته و بازدی بالایی نیز داشته است. حمید و آرش علاوه بر اینکه باهم همکاری می کنند ، دو دوست و رفیق نیز هستند و همیشه به تعریف و تمجید یکدیگر می پردازند.

 

حمید شربتی Hamid Sharbati

 

حمید شربتی Hamid Sharbati

 

حمید شربتی Hamid Sharbati

 

 

 

 

مطالب مرتبط پیشنهادی:

واینرهای طنز معروف اینستاگرام را بشناسید

بیوگرافی عرفان علیرضایی ،زندگی شخصی و درآمد

امتیاز شما به این مطلب

منبع: ebkorean.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *