حسن آقامیری

بیوگرافی حسن آقا میری روحانی جنجالی

سایت اب کرین تقدیم میکند

بیوگرافی حسن آقا میری روحانی جنجالی

سید حسن آقامیری خوانساری در 17 اسفند ماه سال 1358 در شهر تهران به دنیا آمد. حسن آقا میری از همان دوران کودکی به طلبگی علاقه داشت و برای همین در بسیاری از هیات های مذهبی شرکت می کرد. سید حسن آقا میری در بسیاری از مراسمات مذهبی به نوحه خوانی می پرداخت. سید حسن آقا میری یکی از روحانیون فعال در فضای مجازی به حساب می آید که فالوورهای او به بالاتر از یک میلیون نفر رسیده است.

او پس از ورود به فضای مجازی و سخنرانی ها جنجال برانگیزش دستگیر شده و دادگاهی شد و در نهایت طبق دستور دادگاه روحانیت به خلع لباس روحانیت و دو سال زندان محکوم شد. حسن آقا میری پس از پایان دوره تحصیلات خود به وارد حوزه علیمه قم شد و تا پایان دوره المتعلمین حوزه علمیه درس خوانده است. حسن آقا میری در سال 1375 به عنوان یک جوان مبلغ و طلبه به روستاها رفته و به تبلیغ در میان اهالی روستاها می پرداخت. سید حسن آقا میری بلاخره در سال 1380 فعالیت های خود را گسترش داد و به عنوان یک سخنرانی مذهبی در یک هیئت قم آغاز به کار کرد. زمانی که این سید روحانی وارد فضای مجازی و اینستاگرام شد با انتشار پست ها و پاکدست های صوتی خیلی زود توانست فالوروهای زیادی را جذب نماید.

 

اینستاگرام سید حسن آقا میری

hasanaghamirii

حسن آقامیری

حسن آقا میری نیز مانند دیگر شاخ های اینستاگرام پس از ورود به این  فضای مجازی به کارهای بزرگی دست زود. او با سخنرانی های جنجالی و خبر از رحمانیت بی پایان خداوند و این که خدا رحمان است و هرگز کسی را به خاطر گناهانش عذاب نمی کند، خیلی زود توانست جوانان و نوجوانان زیادی را به پیج اینستاگرام خود جذب نماید. فالوورهای پیج اینستاگرام سید حسن آقا میری خیلی زود تک آبی خورده و تعد آن به 1میلیون و 300 هزار نفر رسید. سخنرانی ها و حرف های جدید این روحانی دقیقا همان چیزی بود که جوانان ایرانی به دنبال آن بودند. حقیقت این هجوم به اینستاگرام حسن آقا میری تجدد خواهی این سید روحانی و تجدد طلبی بسیاری از جوانان و نوجوانان و حتی دیگر مردمان ایرانی می باشد.

 

شغل اصلی  حسن آقا میری

حسن آقامیری

سید حسن آقا میری وقتی توانست در فضای مجازی کاربران زیادی را به عنوان بازدیدکنندگان کلیپ ها و برنامه های خود قرار دهد گفت؛ دیگر نیازی به شهریه ای که از حوزه علمیه می گیرد ندارد و برای خودش شغل و کاسبی جدید پیدا کرده است و می خواهد بعد از این به شغل مشاوره مردم بپردازد. او می گوید؛ بنده در یک شرکت خصوصی به عنوان مشاور فعالیت می کنم و حتی نیازی به رفتن در تلویزیون هم نخواهم داشت. حسن آقا میری معتقد است کمتر برنامه تلویزیونی در حد برنامه ها و سخنرانی های من بیننده دارد، بنابراین آنقدر که سخنان من در مردم تاثیر می گذارد سخن ها تلویزیون و صدا و  سیما در مردم تاثیر نخواهد گذاشت. وی همچنین یک سایت فروش عسل نیز دارد که همکاری های علمی در این حوزه را با دانشگاه شهید بهشتی نیز داشته است ، آقامیری آدرس سایت فروش عسل اش را در بایو اینستاگرامش گذاشته است.

 

ازدواج سید حسن آقا میری

حسن آقامیری

از ازدواج و زندگی خصوصی سید حسن آقا میری چیزی زیادی در دست نیست و معلوم هم نیست که این روحانی فضای مجازی در چه تاریخی ازدواج کرده است؛ ولی آنطور که از سن و سال فرزندان این روحانی بر می آید، سید حسن آقا میری در دهه های هشتاد ازدواج کرده است. حاصل این ازدواج دو فرزند پسر و دختر به نام های، هانی و حلما می باشد. سید حسن آقا میری با خانواده و فرزندان خود بسیار راحت و رابطه عاطفی و خوبی با خانواده خود دارد. خود او می گوید؛ فرزندانم بسیار نزدیک هستم و با آنها به پارک سینما و کنسرت و مکان های عمومی می روم در بیشتر مواقع در بیرون از منزل از لباس شخصی استفاده میکنم و حتی شلوار جین هم میپوشم.

او معتقد است فرقی نمی کند انسان در چه جایگاه و یا چه شغلی هست، مهم درون آدمی است و برونش اصلا مهم نیست. بخاطر همین هر جور دوست دارد رفتار می کند و هر طور می خواهد لباس می پوشد و با هر کی دوست دارد سخن می گوید. بطور کلی او روح لطیفی دارد و خود را عاشق شهدا و رزمندگان می داند. حسن آقامیری معتقد است که شهدا مردان برزگی هستند که دیگر تکرار نمی شوند، اگر این افراد نبودند هرگز این امنیت و آزادی برای ما آیندگان هرگز تامین نمی شد.

 

حسن آقامیری و علت خلع لباس او

حسن آقامیری

حسن آقا میری بعد از انتشار پست های و سخنرانی های جنجال برانگیزش در فضای مجازی مورد توجه پلیس فتا قرار گرفت و بالاخره پایش به دادگاه روحانیت باز شد. سید حسن آقامیری پس از سال ها بازداشت ها و رهایی بالاخره محکوم به خلع لباس و 5 سال حبس تعلیقی شد. خود او در مورد خلع لباس شدنش این گونه می نویسد: بعد از 10 – 15 سال بردن و آورن و بازداشت کردن و ریختن تو محل کار و … با شکایت دادستان ویژه تهران به ریاست آقای منتظری بالاخره آقایون حکمشون رو صادر کردند، دو سال زندان که البته لطف کردند 5 سال تعلیقش کردند و خلع لباس دائم شدم.

این روحانی پس از خلع لباس شدن هم دست از کارهای عجیب و غریبتش برنداشت و پیوسته با خیال راحت تر به شغل قبلی اش ادامه داد. زمانی که او را در دادگاه محکوم کردند و خواستند که لباسش را در بیاورد. بسیاری از دادگاه تقاضا کردند که لباس روحانی او را به خاطرحفظ کرامت انسانی در یک فضای پنهانی و یا داخل ماشینش در بیاورند؛ ولی دادگاه می خواست در ملا عام این کار را انجام دهد که به یک باره خود حسن آقا میری در حضور دادگاه لباس روحانیت را بیرون آورده و سپس از دادگاه بیرون رفت. بسیاری از مردم و از جمله سید احمد خمینی و معصومه ابتکار از کارهای او پشتیبانی کردند.

اتهاماتی که دادستان ویژه روحانیت برای سید حسن آقا میری صادر کرده است شامل موارد، توهین به مقدسات از طریق تمسخر و ایجاد شبهه در احکام ضروری اسلام و تردید در اصالت قرآن کریم و اعتقاد به تحریف آن، نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی موجب تزلزل در اعتقادات مردم و جوانان، ارتکاب اعمال و رفتار خلاف شئون روحانیت و در نتیجه هتک حیثیت روحانیت می باشند. بنابراین حسن آقا میری پس از این اتهامات برای همیشه خلع لباس شد و دیگر حق ندارد در فضای حوزه علمیه وارد شود و یا لباس روحانیت را بر تن کند.

 

 لایوهای آقا میری با شاخ های اینستاگرام

حسن آقا میری پس از ورود به فضای مجازی با شاخ های اینستاگرامی زیادی در ارتباط می باشد که یکی از این شاخ های اینستاگرام خانم احلام خواننده می باشد. این سلبریتی در دبی زندگی می کند و زمانی که حسن آقا میری با این خواننده مشهور ایرانی لایو گذاشت از او خواست که آهنگ (جهان) خود را بخواند و سپس خود سید حسن آقا میری نیز با او همخوانی کرد که خواست به او نشان دهد همیشه آهنگ های او را گوش می دهد.

این لایو حسن آقا میری با خانم احلام خواننده سبب جنجال های زیادی در فضای مجازی شد؛ البته این جنجال برای هر دو شاخ مجازی سودمند بود؛ زیرا به فالوورهای هر دو سلبریتی اضافه شد. لایوهای سید حسن آقا میری از دوران قرنطینه کرونایی شروع شد و به یکی از پر حاشیه ترین و جنجالی ترین رویدادهای فضای مجازی تبدیل شد. این روحانی فضای مجازی بعد از لایو با احلام خواننده با چهره های شاخ های اینستاگرامی مانند حصین، حسین تهی، متین دو حنجره و بسیاری دیگر از سلبریتی های معروف لایوهای جنجال برانگیزی را برگزار کرد. این لایوها جنجال های زیادی را به وجود آورد و سبب افزایش فالوورهای سید حسن آقا میری گردید.

 

چرا کلیپ های حسن آقامیری بازدید زیاد دارد؟


سید حسن آقا میری با زیرکی تمام کلیپ های سخنرانی خود را می سازد و با روح و روان و خواسته های جوانان و نوجوانان و همینطور مردم ایران آشنایی کامل دارد. او همواره سعی می کند از چیزی سخن بگوید که سال ها مردم از آن ترسیده اند و این روحانی با سخن هایش تما ترس و لرز این مرد را نابود می کند. او گاهی برای حرف هایش شاهد مثال هایی از قرآن و امامان شیعه می آورد. سید حسن آقا میری سعی می کند تا آیه های عذاب و سخن های ائمه معصومین را در مورد عذاب گناهکاران پنهان می نماید و فقط از رحمانیت خداوند سخن می گوید.

سید حسن آقا میری پس از سخنرانی های خود، بخش های مهم آن را در قالب یک کلیپ کوتاه و مفید در حالی که روی آن موسیقی نرم و هماهنگ با همان سخنرانی می گذارد، آن را در شبکه های اجتماعی منتشر می کند. همین امر سبب افزایش فالوورهای او در فضای مجازی شده است. بسیاری از مردم کلیپ های او را در گوشی های موبایل خود ذخیره می کردند و سپس برای دوستان خود که از دنیای مجازی دور بودند می فرستادند. آهنگ های نرم و سخن ها جالب و قابل توجه سید حسن آقا میری سبب شده است که کلیپ های او بینندگان زیادی داشته باشد.

 

احلام خواننده کیست؟

احلام خوانند در سال 1370 در یکی از شهرهای کشور ایران به نام اهواز متولد شد. احلام خواننده در واقع بخاطر اهوازی بودنش به زبان عربی مسلط است و بخاطر همین خیلی زود توانست در دبی جایگاهی برای خود پیدا نماید. این خواننده و مدل ایرانی بعد از ورود به دبی به شهرت زیادی دست پیدا کرد. آهنگ های و بیشتر شاد و به صورت ریتمیک می باشد که اکثریت مخاطبان او جوانان و نوجوانان هستند.

خانم احلام خواننده تا بحال ازدواج نکرده است و به صورت مجرد زندگی می کند. آلبوم (یلیزمنی) از بهترین آلبوم های خانم احلام خواننده به حساب می آید. بهترین آهنگ های خانم احلام خواننده شامل، (شیطون، دل دیوونه و پشیمونم) می باشند که طرفداران زیادی دارد. این شاخ اینستاگرام با انتشار لایوها و پست های جنجالی اش و همچنین بخاطر رفتارهای ناهنجار و جنجالی اش به شهرت رسیده است.

 

دفاع حسن آقا میری از تتلو

حسن آقامیری

سید حسن آقا میری در واقع روحانیت را مسئول مشکلات مردم می داند و پیوسته از کارهای تمامی کسانی که از ایران رفته اند و در کشورهای خارجی ساکن شده اند دفاع می کند. این روحانی معتقد است تمامی خوانندگان ایرانی که بخاطر ممنوعیت موسیقی و خوانندگی درایران به کشورهای خارجی سفر کرده اند بخاطر مشکلاتی است که ما برای آنان درست کرده ایم. سید حسن آقا میری در مورد ترانه های امیر مقصود تتلو می گوید؛ مضامین و متن شعرهای امیر تتلو خوب و بی نظیر است اما حالا رفته آن ور آب و برخی خط قرمزها را کنار گذاشته اما به خودم اجازه نمی دهم به او توهین کنم؛ ولی اول ما مقصر رفتارهای او هستیم که از این کشور فراری اش دادیم. بنابراین این روحانی خود و دیگر همکاران خود را مسئول برخورد نامناسب با شاخ ها و خوانندگان ایرانی می دانند که در کشورهای خارجی بر ضد این مملکت شعر می خوانند و یا به راه اندازی سایت های شرط بندی دست می زنند.

 

امتیاز شما به این مطلب

نوشته بیوگرافی حسن آقا میری روحانی جنجالی اولین بار در بت لند. پدیدار شد.


منبع: ebkorean.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *