بارش قاسمی

بیوگرافی بارش قاسمی رقصنده ، روابط

سایت اب کرین تقدیم میکند

بیوگرافی بارش قاسمی رقصنده و خواهر الناز قاسمی

بارش قاسمی در مهر ماه سال 1372 در کشور ایران به دنیا آمد. بارش از دنسرهای بسیار معروف و فعال ایرانی به حساب می آید، بسیار گمان می کنند این رقاص مشهور ایرانی با خانم الناز قاسمی خواهر می باشند و بخاطر هیمن هر دو خواهر هستند؛ ولی این دو خانم قاسمی در پستی اعلام کردن که هیچ نسبتی با همدیگر ندارند. در حالی که در بسیاری از کلیپ های رقص، بارش با الناز قاسمی همکاری کرده است و هر دو بسیار با هم صمیمی می باشند. بارش قاسمی بخاطر ممنوعیت رقص نتوانست استعدادهای خود  را شکوفا کند، بنابراین در سال 1394 بدون خانواده و با همراهی خواهر افسانه قاسمی به کشور ایران مهاجرت کردند. مدتی زیادی نگذشت که والدین بارش قاسمی نیز راهی آلمان شدند. الناز قاسمی نقش بسزایی در به شهرت رسیدن بارش قاسمی دارد. این دنسر علاقه زیادی به ورزش و سبک پاپ دارد.

 

بیوگرافی الناز قاسمی

 

نام بارش قاسمی
حرفه و علت شهرت ساخت ویدئو کلیپ های رقص در اینستاگرام و یوتیوب
قد 160 سانتیمتر
وزن 55 کیلوگرم
رنگ مو خرمایی
رنگ چشم قهوه ای
سن 1372
روابط و ازدواج
محل زندگی آلمان
خالکوبی
عمل زیبایی گونه ، بینی ، لب

درآمد بارش قاسمی

بارش قاسمی زمانی که کلیپ های خود را در یوتیوب منتشر می کند، یوتیوب بخاطر تعداد بازدیدهایی که کلیپ های او می خورد به او دلار می دهد. همچنین خانم بارش قاسمی برای دانلود کلیپ های خود در اینستاگرام نیز درصدی از کاربران می گیرد. هر چند ممکن است این شاخ های اینستاگرام به کارهای دیگری هم برای کسب درآمد دست بزنند؛ ولی درآمد از یوتیوب و اینستاگرام از مهمترین درآمدهای او به حساب می آید. بارش قاسمی چون از رقاص های بسیار به نام و مشهور ایرانی می باشد به احتمال زیاد دارای اسپانسر است که در این صورت از درآمد خوبی برخوردار می باشد.

 

عکس های بارش قاسمی

بارش قاسمی

برای دیدن عکس های بارش قاسمی شما می توانید به پیج اینستاگرام او مراجعه کرده و به تمامی عکس های او دسترسی پیدا کنید. هر چند در گوگل هم می توانید عکس های متعدد این رقاص حرفه ای ایرانی را پیدا کنید؛ ولی عکس های او در صفحات گوگل خیلی کم منتشر شده است و در این صورت بهترین منبع عکس های او همان اینستاگرام می باشد.

 

یوتیوب بارش قاسمی

بارش قاسمی

یکی از شبکه های اجتماعی که خانم بارش قاسمی در آن فعالیت می کند یوتیوب می باشد. بارش در یوتیوب از کانال فعالی برخوردار است و در این کانال کلیپ های رقص خود را قرار می دهد و نام کانال یوتیوب بارش قاسمی bareshorg می باشد. سابسکرایت بارش در یوتیوب بسیار کمتر از فالوورهای او در اینستاگرام می باشد؛ ولی بطورکلی کلیپ های رقص او در یوتیوب از بازدیدکنندگان زیادی نسبت به دیگر کلیپ های رقاص ها برخوردار می باشد. با هر بازدیدی که کلیپ های این دنسر می خورد یوتیوب درصدی را برای خانم بارش فاسمی کنار می گذارد.

 

اینستاگرام بارش قاسمی


بارش قاسمی در اینستاگرام دارای دو پیج می باشد و در هر دو پیج خود عکس ها و کلیپ های رقص خود را منتشر می کند. آدرس یکی از پیج های او به آیدی baresh_org می باشد که فالوورهای آن به 626 هزار نفر رسیده است که این پیج او دارای 279 پست است. هایلایت های براش قاسمی دارای موضوعات مختلفی مانند سفرها، ورزش، عکس ها و فعالیت های روز مره او می باشد. پیج اینستاگرام او که با آیدی ibaresh است و فالوورهای این پیجش به 34 هزار نفر می رسد و پست های آن 185 عدد می باشد. بارش قاسمی در یوتیوب هم فعالیت می کند.

 

حاشیه های خانم بارش قاسمی

حاشیه سازی برای رقاص ها و یا شاخ های مجازی امری طبیعی به حساب می آید که این افراد برای جذب کاربران و کسب شهرت دست به حاشیه سازی می زنند. حواشی که این افراد می سازند بر اساس علایق و خواسته های کاربران فضای مجازی می باشد. کاربران فضای مجازی همیشه به دنبال مسائل جنسی، خیانت، طلاق و جدایی و یا دوستی های نامناسب است، بنابراین رقاص ها و شاخ ها نیز بر مبنای همین موارد حاشیه سازی می کنند. خانم بارش قاسمی از جمله کسانی است که به دنبال حاشیه سازی نیست و برزگترین حواشی او در مورد این که بسیار گمان می کردن او و الناز قاسمی خواهر هستند و یا حواشی در مورد رقص و چالش های دیگر او می باشد. بطور کلی بارش قاسمی حواشی که مرتبط با نوع کارش باشد را نمی سازد.

 

محل اقامت بارش قاسمی

شاخ ها و رقاص های ایرانی بخاطر محدودیت هایی در فعالیت رقص و یا راه اندازی سایت های شرط بندی به کشورهای خارجی سفر می کنند. اکثریت این رقاص ها پس از ورود به کشورهای خارجی فورا در یکی از کاباره های این کشور مشغول به کار می شوند. از طرفی هم آنقدر مشکلات مالی به آن ها فشار می آورد که دیگر نمی توانند تحمل کنند و در این صورت تن به هر کاری می دهند. بارش قاسمی نیز بخاطر همین محدودیت های کشور ایران را به مقصد کشور آلمان ترک کرد و پس از مدتی خانواده اش نیز به او پیوستند. بارش قاسمی در مورد این که در کدام شهر کشور آلمان زندگی می کند چیزی نگفته است و فقط بر اساس لوکیشن هایی که از او به دست آمده است مشخص می شود که او در شهر اشتوگارت این کشور زندگی می کند.

 

مصاحبه با بارش قاسمی

همیشه شبکه های مختلف در سراسر جهان به دنبال خبرهای جدید می گردند. مجری های این شبکه ها جدید سمت سوی میکرفون خود را به سمت شاخ ها و رقاص های فضای مجازی می کشانند. شاخ های مجازی امروزه کاربران زیادی را مشغول چرت و پرت های خود کرده است و تا جایی که این شاخ ها طرفدارانی بیشتر از شبکه های تلویزیونی دارند. بنابراین مجریان شبکه های تلویزیونی مانند شبکه رادیو جوان همیشه به دنبال مصاحبه با شاخ های اینستاگرام می باشد. بارش قاسمی یکی از رقاص ها و شاخ های اینستاگرام به حساب می آید که تا کنون به صورت رسمی هیج شبکه ای با او مصاحبه نکرده است. فالوورهای بارش قاسمی در لایوهایی که با او می گذارند سوالاتی از این رقاص ایرانی می نماید و این دنسر نیز به تمامی سوالات آنان پاسخ می دهد.

 

لایو های بارش قاسمی

خانم بارش قاسمی خیلی اهل لایو گذاشتن نیست و لایوهایی هم که می گذارد بیشتر به صورت تکی می باشد و از لایوهایی که درمقابلش شخص دیگری وجود داشته باشد اجتناب می کند. بنابراین اکثر مخاطبان لایوهای او فالوورهای او هستند سوالاتی از او در مورد روش رقص و یا این که آیا عمل زیبایی و جراحی بدن انجام داده است یا نه می کنند. این دنسر ایرانی در لایوهایش بیشتر در مورد مهاجرت و سفرهایش سخن می گوید. اکثریت لایوهایش را زمانی برگزار می کند که در سفرهای خارجی خود به سر می برد و در اکثر لایوهای او خواهرش افسانه نیز در کنارش قرار دارد. دقت کنید که خانم بارش قاسمی بیشترین لایوهای خود را در پیج اولی خود برگزار می کند.

 

کلیپ رقص بارش قاسمی

خانم بارش قاسمی از زمان شروع فعالیت خود تا کنون رقص های زیادی را در فضای مجازی منتشر کرده است. دنسرهای زمانی تازه به رقاصی شروع می کنند، برای کسب شهرت رقص های ابتدای و غیر حرفه ای خود را در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی منتشر می نمایند تا از این طریق به مهارت رقص خود بیفزایند. شما می توانید رقص های خانم بارش قاسمی را در پیج اینستاگرام و یا یوتیوب او مشاهده کنید. دقت کنید که اکثریت کلیپ های جدید رقص خانم بارش قاسمی در پیج اینستاگرام اولی او می باشد و تعداد کلیپ های او در این پیج به 280 رقص می رسد. همچنین در پیج دوم خانم بارش قاسمی شما می توانید 185 رقص قدیمی تر او را مشاهده کنید. کاربران زیادی نیز فن پیج های بارش قاسمی را راه اندازی کرده اند و رقص های او را در پیج های خود قرار داده اند. بنابراین منابع زیادی برای دیدن کلیپ های او می باشد.

 

بارش قاسمی دوست الناز قاسمی

بارش قاسمی با هم فامیلی خود یعنی خانم الناز قاسمی رابطه دوستانه خوبی دارد و در بسیاری از موارد با همدیگر همکاری می کنند. حتی در  برخی از موزیک ویدیوها هر دوی این قاسمی ها دیده می شوند. این رابطه دوستی به قدری زیاد است که بسیار گمان می کنند این دو خواهر هستند. بارش قاسمی در کشور آلمان و الناز قاسمی در تورنتو کانادا زندگی می نماید.

 

کانال رقص الناز قاسمی و بارش در تلگرام

بارش قاسمی و الناز قاسمی دو دوست مهربانی هستند که با همدیگر رابطه خوبی دارند. این دو در بسیاری از کلیپ های رقص در کنار همدیگر قرار دارند و سعی می کنند با همدیگر همکاری های بیشتری داشته باشند. این دو دنسر ایرانی را اکثریت ایرانیان دوست دارند و پیوسته می خواهند کلیپ های او را تماشا کنند. زمانی که خانم بارش قاسمی به کشور آلمان رفت شهرت چندان زیادی نداشت و به جرات می توانیم بگوییم بارش تمام شهرت خود را پس از آشنایی با خانم الناز قاسمی به دست آورد. هر چند خانم الناز قاسمی در کشور کانادا زندگی می کند و خانم بارش قاسمی در کشور آلمان زندگی می نماید؛ ولی این دو با سفرهای پی در پی که به کشورهای همدیگر دارند همیشه همدیگر را دیدار می کنند. بنابراین ایرانیان زیادی هستند که می خواهند رقص های این دو دنسر را ببینند. کلیپ های رقص این دو رقاص حرفه ای در اکثریت شبکه های مجازی منتشر می باشند؛ ولی این دو برای این که بتوانند کلیپ های خود را در هر فضایی به دست هوادارن خود برسانند در تلگرام نیز یک کانالی را راه اندازی کرده اند که شما می توانید به تمامی رقص های او دسترسی پیدا کنید.

 

دانلود رقص های الناز قاسمی

دانلود کلیپ های رقاص ها و یا شاخ های مجازی در سایت های و یا شبکه های مجازی زیادی وجود دارد و افراد زیادی به دنبال دانلود کردن کلیپ های خنده دار و یا رقص های دنسرهای معروف هستند. جذابیت برخی از کلیپ ها به قدری زیاد است که برخی از کاربران فضای مجازی می خواهند این کلیپ ها را برای همیشه در گوشی ها و یا سیستم های کامپیوتری خود داشته باشند. بنابراین همیشه به دنبال دانلود کردن و یا شیوهای دانلود کردن این کلیپ ها می گردند. رقص های خانم الناز قاسمی به قدری جذاب و جالب می باشد که بسیاری از مردان و زنان ایرانی و حتی کاربران خارجی سعی می کنند راه دانلود کردن این کلیپ ها را پیدا کنند.

برخی نیز با دانلود کردن این کلیپ های رقص می خواهند روش های رقاصی خانم بارش قاسمی را یاد بگیرند. همانطور که گفتیم کلیپ های رقص خانم بارش در اینستاگرام، یوتیوب و حتی آپارات و دیگر سایت های موزیک یافت می شود. برای دانلود رقص های بارش قاسمی از اینستاگرام شما باید برنامه دانلود از اینستاگرام را بر روی گوشی های خود نصب کرده و سپس کلیپ های رقص او را دانلود نمایید. پس از دانلود کردن کلیپ های رقص بارش قاسمی از اینستاگرام، این کلیپ در قسمت گالری شما ذخیره می گردد.

چنانچه بخواهید از یوتیوب و یا آپارات دانلود کنید در قسمت پایین تماشای کلیپ علامت فلش به سمت پایین می باشد که با زدن بر روی این گزینه شما می توانید تمامی کلیپ های رقص بارش قاسمی را دانلود کرده و در سیستم خود ذخیر نمایید. دقت کنید که برای ورود به یوتیوب شما باید فیلترشکن خود را روشن کنید در غیر این صورت نمی توانید به کلیپ های رقص خانم بارش قاسمی دسترسی پیدا کنید.

 

امتیاز شما به این مطلب

نوشته بیوگرافی بارش قاسمی رقصنده ، روابط اولین بار در بت لند. پدیدار شد.


منبع: ebkorean.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.