بیوگرافی آیسان نیک ( قالوندی) ،روابط و منبع درآمد

بیوگرافی آیسان نیک ( قالوندی) ،روابط و منبع درآمد

سایت اب کرین تقدیم میکند

بیوگرافی آیسان نیک ( قالوندی) ،روابط و منبع درآمد

اکثریت شاخ های مجازی ایرانی در ایران متولد شده اند و سپس به کشورهای خارجی سفر کرده اند. خانم آیسان نیک یکی از این سلبریتی ها می باشد که در کشور ایران متولد شده و در کشور انگلستان بزرگ شده است. آیسان نیک با گذاشتن کلیپ های طنز و منتشر کردن یک سری پست های شاد و خنده دار در اینستاگرام به شهرت رسید. آیسان نیک زمانی که فقط دو سال داشت خانواده اش او را به کشور انگلستان بردند و در این صورت این خانم از ایران هیچ چیز نمی داند. هر چند خود آیسان نیک چیزی از سن و سال خود نگفته است؛ ولی ظاهرا از نظر چهره او 30 سال سن دارد. او عاشق سفر است و پیوسته به کشورهای مختلف سفر می کند و همراه دوست پسرش مهرداد ایکس 2 در سفر بین استانبول و لندن به سر می برد. آیسان نیک چون بزرگ شده انگلستان است کلا به زبان این کشور حرف می زند؛ ولی به تازگی با تمرینات زیاد و دوستی با مهرداد ایکس 2 سبب شده فارسی را هم یاد بگیرد. او همچنین یک رمان به نام ستاره بخت و اقبال نوشته است که داستان دختری 18 ساله است که از کودکی عاشق پسری شده است و در نهایت با او ازادواج می کند.

 

نام آیسان نیک Isan Nick
حرفه و علت شهرت رقصنده و سازنده کلیپ طنز
قد 155 سانتی متر
وزن 62 گیلو گرم
رنگ مو خرمایی
رنگ چشم قهوه ایی
سن متولد سال 1370
روابط و ازدواج در رابطه با مهرداد ایکس 2
محل زندگی ترکیه
خالکوبی
عمل زیبایی

تحصیلات آیسان نیک

هر چند از تحصیلات این خانم سلبریتی اطلاعات درستی در دست نیست؛ ولی ظاهرا او در یکی از دانشگاه های کشور انگلستان درس خوانده است و مدرک تحصیلی او لیسانس می باشد. سایت بی بی سی نیوز عکس از او را در حالی که لباس مهندسی به تن دارد منتشر کرده است که این امر سبب شادمانی خانم آیسان نیک نیز شد.

رابطه آیسان نیک و مهرداد ایکس 2

این دو رابطه خوب و عاشقانه ای با هم دارند و همین امر نیز سبب شد که با هم ازدواج کنند و در یک خانه زندگی نمایند. تقریبا می توان گفت این دو رابطه خوب و شادی دارند و در واقع بسیار خوشبخت می باشند. آیسان نیک و مهرداد ایکس 2 هرگز از همدیگر سرد نشده اند و هر روز نیز به عشق و علاقه آن ها نسبت به همدیگر اضافه می شود. این دو زوج خوشبخت با همدیگر شوخی های زیادی می کنند و سپس از همدیگر فیلم می گیرند و سپس آن را در فضای مجازی برای طرفداران خود منتشر می نمایند. جالب است بدانید که آیسان و مهرداد در یک مهمانی با هم آشنا شد و مهرداد یک باره چشمانش به آیسان خیره شد و در همان یک نگاه عاشق دلسوخته او شد. آیسان می گوید؛ هوا بسیار سرد بود و بعد از مهمانی با مهرداد در بیرون قدم میزدیم که مهرداد کاپشن خود را درآورد و به من گفت بپوش سردت می شود، او از من اسم و فامیلم را پرسید و بعد از مقداری حرف زدن به من گفت به شما زنگ می زنم، گفتم تو که شماره من را نداری، گفت؛ من شماره هر کسی را که بخواهم به دست می آورم. چند روزی گذشت و مهرداد ایکس 2 با خانم آیسان تماس گرفت؛ ولی آیسان جوابش را نداد و بر این عقیده بود که لزومی ندارد با کسی که فقط چند بار او را دیده است رابطه دوستی برقرار کند. همین امر سبب ناراحتی مهرداد شد و مهرداد نیز دیگر با او تماس نگرفت، تا این که این بار آیسان با او تماس گرفت و مهرداد که در انگلستان در حال دونات خوردن بود به او جواب داد و گفت در انگلستانم و دارم دونات می خورم. آیسان گفت؛ منم به دونات علاقه دارم و همین مورد سبب شد که مهرداد هر شب برای آیسان ساعت 2 شب دونات بیاورد. مهرداد به ترکیه برگشت و بعد از مدتی به جشن تولد دوستش دعوت شد که گفت من با دوست دخترم می آیم، همین سخن باز م آیسان را ناراحت کرد و مدتی این دو از هم دور شدند که آیسان با ویسی از مهرداد عذر خواهی کرده و این دو در لندن روی پل معروف این کشور عکس های عاشقانه گرفته و در فضای مجازی منتشر نمودند. عشق و علاقه میان این دو نفر از همین جا نشات گرفت.

 

باردار شدن آیسان نیک

مهرداد ایکس 2 و همسرش آیسان نیک گاهی چالش های جالبی را به راه می اندازند و سعی می کنند در چالش های خود مخاطبان خود را نیز شریک نمایند. مهرداد در کلیپی که در اینستاگرام منتشر کرده اند خطاب به فالوورهای خود می گوید؛ آیا زمان بچه دار شدن ما نرسیده است و آیسان نیک می گوید؛ نه اصلا فعلا زود است و ما هنوز خودمان بچه هستیم. این دو معتقدند فعلا برای بچه دار شدن خیلی زود می باشد و ما ترجیح می دهیم فعلا از زندگی لذت ببریم. آیسان می گوید فرقی نمی کند چاق هستید و یا لاغر مهم این است که از زندگی لذت ببرید و آیسان 60 کیلو وزن دارد.

دسترسی به عکس های آیسان نیک

امروزه دسترسی به عکس های افراد مشهور و مخصوصا شاخ های مجازی کاری بسیار ساده می باشد. آیسان نیک نیز یکی از این شاخ های مجازی است که عکس های زیادی از او در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. خانم آیسان نیک بیشتر عکس های خود را با مهرداد گرفته و در پیج اینستاگرام خود منتشر می کند. او عاشق سفر است و بیشتر عکس های او در کشورهای مختلف و کنار سواحل زیبا و طبیعت بکر گرفته شده که شما می توانید تمامی عکس های او را در فضای مجازی مشاهده کنید. همچنین با سرچ در گوگل نیز می توانید تصاویر او را پیدا نمایید.

 

یوتیوب آیسان نیک و منبع درآمد او

این سلبریتی در یوتیوب نیز حضور فعالی دارد و لینک یوتیوب خود را در پیج اینستاگرامش قرار می دهد و دوستانش را به این لینک دعوت می کند. او با کلیپ های تیزر مردم را تحریک می کند و از این راه بازدیدکنندگان خود را افزایش می دهد. او در کلیپی کوتاه از خیانت مهرداد یاد کرده بود و می گفت ادامه آن را می توانید در یوتیوب مشاهده کنید. آیسان و مهرداد با این روش ها از یوتیوب کسب درآمد می نمایند. این سلبریتی در یوتیوب کلیپ هایی از چالش با بادکنک، ماجرای آشنایی با مهرداد، خوابیدن با چشمان باز و… را به اشتراک گذاشته است که کدام از طنز خاصی برخوردار می باشد. این دو خیلی با هم راحت هستند؛ مثلا آیسان ماست را در کفش مهرداد ریخته و مهرداد نیز زمانی که کفش را می پوشد پایش پر از ماست می شود و آیسان می گوید برایت نمونه ماست در کفشت ریختم که ماست بد نخری. همچنین کلیپ هایی از چالش های شنای سگی، دماغ و… را در یوتیوب منتشر می نمایند. بنابراین آیسان نیک از طریق یوتیوب، تبلیغات در اینستاگرام و سایت شرط بندی خود کسب درآمد می کند.

اینستاگرام آیسان نیک

آیسان نیک نیز مانند دیگر سلبریتی ها در اینستاگرام حضور فعالی دارد و کلیپ های زیبا و خنده دار زیادی را منتشر می کند. اکثریت کلیپ های طنزگونه او همان شوخی هایی است که با مهرداد ایکس 2 کرده و آن ها را در پیج اینستاگرام خود منتشر می کند. برای ورود به پیج اینستاگرام این خانم سلبریتی شما می توانید نام او را به انگلیسی در بخش سرچ اینستاگرام وارد نمایید و یا با وارد کردن آدرس @isan_hn پیج اینستاگرام او به راحتی به تمام کلیپ ها و عکس های او دست پیدا نمایید. اکثریت عکس های او در اینستاگرام در کنار مهرداد ایکس 2 می باشد و فالوورهای او به 163 هزار نفر می رسد در حالی که او فقط 255 پست دارد. آیسان معمولا در پست هایی که در اینستاگرام می گذارد بی حجاب است و فقط در پستی که می خواست حمام رفتن خارجی ها و ایرانی ها را نشان دهد کاملا حجاب کرده بود. جالب است بدانید که خانم آیسان نیک اصلا حاشیه ای ندارد و در اکثر اوقات و او در کنار همسرش مهرداد ایکس 2 می باشد.

 

خیانت مهرداد به آیسان

آیسان نیک و مهرداد ایکس 2 با همدیگر شوخی های زیادی دارند و کارهای عجب و غریب زیادی با هم می کنند که گاهی مخاطبان خود را شوکه می نماید. همین کارهای این دو نفر سبب جذابیت آن ها شده است. این دو زوج خوشبخت در واقع خیلی با هم صمیمی و عاشقانه زندگی می کنند و اصلا به همدیگر خیانت نمی کنند. ماجرا از این قرار بود که مهرداد ایکس 2 از یک پارتی به صورت مست وارد خانه شده و روی تخت خواب دو نفر خود خوابید، آیسان نیک هم دوستش را لخت کرد و در کنار او خواباند، زمانی که مهرداد بیدار شد و یک دختر غریبه را دید تعجب کرد و از طرفی هم آیسان صدا زد عزیزم بیدار شدی من اومدم. مهرداد در این لحظه نمی دانست چه کاری انجام دهد و بنابراین تصمیم گرفت زن غریبه را در سرویس بهداشتی پنهان کند که آیسان رسید و از چهره مضطرب همسرش سوال کرد و مهرداد گفت چیزی نشده است. بنابراین آیسان همه جا را نگاه کرد تا با خانم غریبه روبرو شد و به مهرداد کلی فحش داد و مهرداد هر چه خواست او را توجیه کند نشد تا این که آیسان به او گفت این کارها همه اش شوخی بود و واقعیت ندارد. هر چند مهرداد از این کار آیسان شاکی شد؛ ولی خیالش راحت شد که خیانتی در کار نبوده است.

لایوهای آیسان نیک

مصاحبه ای خاصی با آیسان نیک و یا مهرداد ایکس 2 نشده است. تنها مصاحبه های این دو نفر را می توانیم لایوهای این دو نفر بدانیم که با همدیگر برگزار می کنند. این دو در لایوهای خود از نحوه آشنایی و ازدواج خود می گویند و مخاطبان و طرفداران این دو نفر نیز که به دنبال همین ماجراها می باشند سوالات متعددی از این دو می کنند. آیسان در لاوهایش از علاقه بیش از حدش به مهرداد ایکس 2 سخن می گوید و همچنین می گوید من اصلا چیزی از ایران در خاطرم نیست. آیسان می گوید هرگز نمی توانم بدون مهرداد ایکس 2 حتی یک روز زندگی کنم و بخاطر همین در همه مسافرت ها با هم هستیم. همچنین او در جواب سوالات مخاطبان خود در مورد بچه می گوید؛ ما قصد داریم بچه دار شویم و مهرداد هم خیلی دوست دارد؛ ولی من می گویم فعلا خیلی زود است و بعدا قطعا بچه دار خواهیم شد.

 

دسترسی به فیلم های رقص های آیسان نیک

آیسان نیک در کنار انتشار کلیپ های خنده دار و جذاب خود فیلم هایی از رقص خود را نیز در فضای مجازی منتشر کرده است که بسیار جالب می باشند. بطور کلی خانم آیسان نیک بسیار فعال است و برای رسیدن به هدف خود دست از کار و تلاش نمی کشد. شما می توانید وارد پیج اینستاگرام آیسان نیک شده و تمامی فیلم های رقص او را مشاهد کنید و یا وارد کانال یوتیوب او شده و از تماشای رقص های این خانم سلبریتی لذت ببرید. او برای جذب کاربران اینستاگرام به یوتیوب فقط چند ثانیه از رقص خود را می گذارد و می گوید بقیه اش را در یوتیوب مشاهده کنید.

Isan Nick

Isan Nick

Isan Nick

 

امتیاز شما به این مطلب

منبع: ebkorean.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *